Časopis: Tajemství vesmíru

Povídání o astronomické literatuře, počítačových planetáriích, hvězdných mapách, atd.
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 4469
Registrován: 06. 04. 2007, 15:36
Bydliště: Praha 9
Věk: 57

Re: Časopis: Tajemství vesmíru

#16

Příspěvek od dvader »

Stačí si to na netu pohledat...
Je na to potřeba speciální aplikace (100+1 kiosek) a v ní se to čte. Buď on-line, nebo lze stáhnout do té aplikace pro off-line čtení.
Podporované jsou iOS, Android a Widle - macOS bohužel ne...
Tlustá Berta (Celestron CPC-1100 XLT), Lunt LS60TC, WO ZenithStar 73 III APO, Lacerta Herschel, binohlava MaxBright II, okuláry Vixen LVW 42, Baader Eduiascopic 35, Hyperion 31 a Click Zoom, TV Apollo 11 a Nagler Zoom 6-3, triedr Kowa XD 8x33 Genesis :D
Uživatelský avatar
Zbych
Příspěvky: 1244
Registrován: 07. 11. 2009, 12:33
Bydliště: Dačicko, okr. Jindřichův Hr.
Kontaktovat uživatele:

Re: Časopis: Tajemství vesmíru

#17

Příspěvek od Zbych »

stana85 píše:Mně je líto vyhodit a hromadí se mi doma.
Jestli se jich budeš chtít někdy zbavit, vzal bych je na astronomicko-kosmonautický tábor mládežníkům.
Pepíno
Příspěvky: 16
Registrován: 12. 12. 2019, 09:10

Re: Časopis: Tajemství vesmíru

#18

Příspěvek od Pepíno »

Pepíno píše:Na konci je reklama na předplatné... 100+1 záhad vesmíru. To mě odradilo od další koupě. Myslím si, že za to stojí pouze toto číslo.
Musím přiznat, že jsem zkusil koupit další čísla a trochu se začíst. Uznávám, že časopis má co nabídnout a přináší přehled o událostech za poslední měsíc. Mě jako astro-zelenáči se nakonec líbí a uvažuji o předplatném. Byla chyba jej zavrhnout. Bohužel v době koupě speciálu bylo standardní vydání vyprodáno. Myslel jsem, že bude plné konspiračních teoriích a podobně. Ale jak se říká: myslet je h.. vědět. Bery tedy zpět svůj předchozí názor.
Sky-Watcher 150/1200 Dobson 6" classic
Odpovědět