Mrtve konta

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
PPos
Příspěvky: 227
Registrován: 09. 01. 2006, 20:21

Mrtve konta

#1

Příspěvek od PPos »

Kamarat zabudol heslo. A ked si chce poslat heslo na svoju adresu tak mu to nepride pretoze uz nema "kiskopec kiskopec@stonline.sk" ale iny. Mohol by administrator fora zmenit mail na iny alebo zmazat ucet aby si ho dotycny mohol urobit znova? :-/ Dakujem
VK
Příspěvky: 1851
Registrován: 12. 12. 2008, 21:59

Mrtve konta

#2

Příspěvek od VK »

Já jsem se setkal s podobným problémem. Můj kolega se tady zaregistroval a nikdy se mu nepodařilo sem přihlásit. Nakonec když tady chtěl v astrobazaru uveřejnit inzerát, museli jsme to řešit tak, že jsem to udělal já.

V. K.
Uživatelský avatar
parez
Příspěvky: 20
Registrován: 23. 08. 2008, 03:54

Mrtve konta

#3

Příspěvek od parez »

Skoro podobny problem jsem mel ja. Vytvoril jsem si ucet a cekal, kdy mi na ucet dorazi nejake prihlasovaci heslo. Neprislo. V ramci cca 3 tydnu jsem obcas dal, ze jsem zapomnel heslo, at mi jej posle na zaregistrovany mail... ale i tak stale nic neprichazelo. Az se jednou, snad tak cca 10. pokus zadarilo a na mail priso heslo.

P.S. : Vidim, ze je to stare vlakno. Ale jak vidno, problem asi obcas pretrvava. Jestli se to resilo v nejakem vlakne pozdeji, tak se omlouvam, ze to pitvam tu, neb se "prochroustavam" vsema prispevkama a ze jich neni malo, :o.
Uživatelský avatar
karel.mokry
Příspěvky: 199
Registrován: 27. 02. 2004, 04:02

Mrtve konta

#4

Příspěvek od karel.mokry »

parez napsal: Skoro podobny problem jsem mel ja. Vytvoril jsem si ucet a cekal, kdy mi na ucet dorazi nejake prihlasovaci heslo. Neprislo. V ramci cca 3 tydnu jsem obcas dal, ze jsem zapomnel heslo, at mi jej posle na zaregistrovany mail... ale i tak stale nic neprichazelo. Az se jednou, snad tak cca 10. pokus zadarilo a na mail priso heslo.

P.S. : Vidim, ze je to stare vlakno. Ale jak vidno, problem asi obcas pretrvava. Jestli se to resilo v nejakem vlakne pozdeji, tak se omlouvam, ze to pitvam tu, neb se "prochroustavam" vsema prispevkama a ze jich neni malo, :o.
pred nedavnem byl problem s odesilanim mailu z web forumularu. To bylo opraveno. Pokud rozesilanim hesel mailem stale nefunguje, dejte vedet.
Odpovědět