Obecně k moderátorům

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Pavebo

Re: Obecně k moderátorům

Příspěvek #736 od Pavebo » 14. 04. 2021, 14:19

Pokud vím, tak existuje pouze jediná absolutní pravda a to sice ta, že absolutní pravda neexistuje. Takže nechci mít pravdu, dovolil jsem si pouze utrousit svůj názor a prosbu k zamyšlení. Je hezké, že jsi veselý člověk a dokonce si vážíš druhého, ale odsud to, věř mi, tak nevypadá.
Nevím, jestli je tvým posláním na AF nastavovat nějaké zrcadlo, no pokud bys byl pokrokový kádr, tak samozřejmě asi ano..., ale vidíš sám, kam nastavování zrcadla vede, docela hezky jsi se zviditelnil.

Edit: právě jsem si všimnul, že jsem dosáhl 900. příspěvku, takže prospím zase nějakej rok v astrodisentu, jsem nějak moc ukecanej a jsou tu zdatnější zrcadelníci

Edit: MaG viz níže - souhlasím!
Naposledy upravil(a) Pavebo dne 14. 04. 2021, 15:48, celkem upraveno 1 x.

MilAN
Věk: 72

Příspěvek #737 od MilAN » 14. 04. 2021, 15:37

hades píše: Jeho vyjadřování ale často bývá na hraně. Proto jsem mu nastavil zrcadlo. Jestli si z toho něco vezme je jenom na něm.

Teprve před chvílí jsem si všiml, že mám od tebe SZ. Asi je zbytečné odpovídat, když jsem to samé asi psal už sem .
Ale je vidět, že v těch trapnostech míníš pokračovat dál - ale to je tvůj problém-může ubližovat jen tobě v očích druhých.
Názor, že se tu nejdříve pozurážíme, pak to smažeme a bude vše jako dřív, -to bohužel k ničemu dobrému nepřispívá.
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz

MaG
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek #738 od MaG » 14. 04. 2021, 15:38

I aprílový příspěvek by měl být náležitě okomentován alespoň na konci nebo s malým odstupem jako aprílový. Tento byl přes čáru a to že s ním nesouhlasím je fakt. Na druhé straně nerad mažu příspěvky. Nicméně doufám, že se tato kauza vyřešila a jedeme dál. Já už bych to nerozmazával.
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 SynScan, Celestron ED80/600+Vixen 0,67x, Orion Optics Newton CT8 200/900 s Paracorrem, Canon 6D, 30Dmod

Cztwerec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek #739 od Cztwerec » 14. 04. 2021, 17:52

Já si budu stát za svým vyjádřením. Milana si vážím za to co tomuhle fóru dává a rozhodně na to nemusí být moderátorem. To je to kouzlo. Taky jsem čekal, něco jako uzavření, vše byl apríl, a bral bych to jako vtip a to je ta pointa, přišel vlastně jen výmaz. Už bych se v tom asi dál nehrabal. Jinak to skončí jak kanadský žert.

viator

Příspěvek #740 od viator » 14. 04. 2021, 20:48

Charakter príspevku člena hades vnímam ako reakciu na charakter ( samozrejme len niektorých ) príspevkov iného člena. Sám som svoj názor, ( vyplývajúci z mojich skúseností ), už napísal a za ním si aj stojím. Ostatne, pekne to zhrnul MaG vo príspevku #726 v tomto vlákne. Som rád, že astro-forum.cz je stále miestom, kde môžeme prispievať svojimi názormi, nech už sú akékoľvek, a diskutovať o nich vecne a slušne. Pokiaľ sa nerešpektuje spomenuté, myslím, že vznik "rovnocenných" príspevkov je záležitosťou...času...
...astronómia vraj buduje pokoru a charakter. Neexistuje vraj žiadny lepší spôsob, ako ukázať smiešnosť ľudskej namyslenosti...

Beda
Věk: 77
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek #741 od Beda » 15. 04. 2021, 10:15

AF je jednou z mála diskuzních platforem současnosti, kde se k sobě účastníci chovají slušně. Mnohde je osočování a hrubé nadávání běžné. Je to smutné a svědčí to o součsném stavu naší společnosti. Pevně věřím, že si AF uchováme takové jaké je a bylo. Díky všem uživatelům a moderátorům !

dvader
Věk: 54

Příspěvek #742 od dvader » 15. 04. 2021, 13:36

Potvrzuji!
Jsem ještě členem na High-End fórů (audio/muzika) a co se děje tam, to je peklo. Samé napadání, osočování atd. - kdyby se tam moderovalo našimi pravidly, tak zam zbude desetina příspěvků.
Tlustá Berta (Celestron CPC-1100 XLT), Lunt LS60TC, WO Megrez 72 APO, Lacerta Herschel, binohlava MaxBright II, okuláry Vixen LVW 42 mm, Baader Eduiascopic 35, Hyperion 31 a Click Zoom, TV Apollo 11 a Radian 8 a 5 mm, triedr Kowa XD 8x33 Genesis :D

kuceraz

Příspěvek #743 od kuceraz » 16. 04. 2021, 10:00

Naprosto souhlasím, pánové. Chodíval jsem delší dobu i na motorkářské fórum a tam je to oproti AF opravdu džungle.
Vážím si toho, že zde se může člověk zeptat na cokoliv, aniž by byl urážen, zesměšňován a tak podobně.
Co se mi také velmi líbí je, že tu člověk často (zejména u fotek) najde slova chvály, to rozhodně nebývá standardem - a to je škoda :)
Dobson GSO 254/1250, Vixen Ascot 10x50

Zpět na “Astronomické fórum”