Astrofórum - nová verze

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Bill

Re: Astrofórum - nová verze

Příspěvek #646 od Bill » 29. 11. 2019, 14:01

MMys píše:To je naštěstí práce na chvilku, udělal jsem ihned.

Kurňa - když jsem to chtěl já, tak to nešlo. Teď je to docela nářez - ale snad je to věz zvyku...
Taky jsem ji chtěl kdysi červenou - ale možná jenom tmavší šedá by byla decentnější.

Bill píše:
MMys píše:Už jsme to tu psali. Musíš klikat na tu červenou ikonku vlevo od názvu vlákna, ta tě pošle na poslední nepřečtený příspěvek. Kliknutí na název vlákna na jeho začátek.

1) Nemohla by být opravdu celá červená? Nebo nějak jinak výrazná? Já ten kroužek fakt nevidím. Když už ta ikonka může být animovaná a může vypadat různě u zamčeného vlákna ap., tak bych se přimlouval za nějaké výraznější označení nepřečtených vláken. Mám snížený barvocit - na webu se dá najít plno simulátorů, případně doporučení barevných palet tak, aby to bylo rozlišitelné i pro podobné exoty jako jsem já.

Ostatně - je někde napsáno, co znamenají ty ikonky? Když se to hýbe a když je tam hvězdička? Je někde nějaký jednoduchý návod?

2) editace vlastního příspěvku 60 minut mi přijde málo, vrátil bych se k původnímu času - vždycky tam nasekám plno chyb :-)

3) optimalizace na mobil - u mého telefonu to není nic moc, bylo by fajn, aby se to dalo uživatelsky vypnout. Pokud to nejde, tak je otázka, zda to nevypnout globálně. Nebo aspoň nastavit nějak rozumněji - s dotykovým displejem člověk pracuje jinak než s počítačem - když je něco malé, tak si to prostě roztáhne, posune ... Když tam ta informace není, tak není co roztahovat.

:-D
M:736 750 113

MMys
Věk: 46
Kontaktovat uživatele:

Re: Astrofórum - nová verze

Příspěvek #647 od MMys » 29. 11. 2019, 15:44

Nojo, teď už jsem vykoumal , kde leží ty obrázky.
Ještě mě jeden unikl (ten animovaný). Zruším asi i ty animované (mají znamenat že do toho tématu se připívá hodně, živé téma, ale to jsou skoro všecky)

Nou:
No koukám na to teď, když toho ja hodně, a asi je to moc. Vracím to do původního stavu, a udělám to jako variantu, spoločně s tou tamvou, až budu mít chvilku času, takže ne dříve než příští týden.

M.
http://foto.astronomy.cz, http://hvbo.cz, e-mail: martin(*)myslivec(a)volny(*)cz, Dobson 400mm, N300/1200, N185/610, Refraktor Borg 77ED, Montáž EQ6, Hvězdárna s montáží vlastní výroby, CCD G3-16200

Zpět na “Astronomické fórum”