SW flextube 254mm - možná výměna - PRODÁNO

Zamčeno
Michal Galle
Příspěvky: 8
Registrován: 26. 07. 2020, 15:47

SW flextube 254mm - možná výměna - PRODÁNO

#1

Příspěvek od Michal Galle »

Dobrý den,

Nabízel jsem k výměně můj Skywatcher flextube 254mm bez goto za 200mm newton, ale s nikým jsem se nedomluvil, tak ho nyní nabízím k prodeji. Kupoval jsem ho na Supra dalekohledy před asi čtyřmi roky. Nyní stojí 21.600 Kč. Moje představa o ceně by tudíž byla 15.000 Kč. Jsem však stále otevřen nabídkám 200mm newtonů a jiných newtonů. Předání ideálně v Praze, ale díky rozvolnění vládních opatření k Vám klidně zajedu, třeba na půl cesty podle situace.

K samotnému dalekohledu:

Kolimaci drží krásně a celkově nejeví valné známky používání. Je tu jen jedna vada a to je škrábanec uvnitř tubusu, když jsem vytahoval zrcadlo kvůli čištění. Barva se hodně snadno odře a zrcadlo se jen svým kovovým rámem opřelo o tubus. Samotné zrcadlo se tubusu nijak nedotklo. Došlo k tomu už pár roků zpět. Na funkci to nemá vliv a ani co se odrazů uvnitř tubusu týče, jsem si žádných negativních vlivů nevšiml.

Fotografie: https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
Michal Galle
Příspěvky: 8
Registrován: 26. 07. 2020, 15:47

Re: SW flextube 254mm - možná výměna

#2

Příspěvek od Michal Galle »

Doplňuji, že vyzkoušení a prohlédnutí předem je samozřejmostí a k dalekohledu mám i hledáček, který na fotkách není nasazený. Pokud bude zájem, mám i originální krabici k dalekohledu.
Michal Galle
Příspěvky: 8
Registrován: 26. 07. 2020, 15:47

Re: SW flextube 254mm - možná výměna

#3

Příspěvek od Michal Galle »

PRODÁNO
Zamčeno