VIP clenstvi na IAN

Reakce na články, náměty, kritika, oslavné ódy
Uživatelský avatar
miluska.mikulikova
Příspěvky: 1
Registrován: 11. 09. 2008, 17:32

VIP clenstvi na IAN

#1

Příspěvek od miluska.mikulikova »

Dobry den. Nevim jak jsem se sem dostala, klikla jsem na ian.cz na chat a najelo tohle stranka. Potrebuju pomoct, jak uz fakt nevim, co mam delat. Napsala jsem na ian.cz komentar, zda mohu VIP clenstvi zaplatit v eurech. Chtela jsem poslat 50 euro, tak me zajimalo i to, zda to tak muze byt. Muj komentar byl ale smazan a to dokonce 2krat. Nebo mate nejakou poruchu? Ja opravdu nevim, co mam delat. Napsala jsem email na redakce@ian.cz, ale nikdo mi neodepsal. Tady jsem nasla nejaky prispevek Potrebuji pomoct s IAN, ale neslo tam nic napsat. Ja uz fakt nevim. Asi poslu penize nekam jinam, kdyz je ian.cz nechteji.
Uživatelský avatar
Algol77 (Jakub Koukal)
Příspěvky: 1502
Registrován: 26. 01. 2004, 21:47
Bydliště: Kroměříž
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

VIP clenstvi na IAN

#2

Příspěvek od Algol77 (Jakub Koukal) »

Mám jen jednu otázku...tohle je provokace? ::)
Vybavení: Newton 240/1200+refraktor 110/1600 na paralaktice z dob krále klacka, Dobson 200/1200, 1 x Watec 902H2 Ultimate, 1 x VE 6047, 7 x KPF 131 HR...a spacáky s terénní plechovkou Peugeot 405
Uživatelský avatar
Terka
Příspěvky: 3
Registrován: 12. 09. 2008, 00:29

VIP clenstvi na IAN

#3

Příspěvek od Terka »

nikdo neodpovida, protoze neni jasne, jestli na IAN bude VIP clenstvi pokracovat. radim neplatit, vyckat.
vera

VIP clenstvi na IAN

#4

Příspěvek od vera »

Ahoj, nechtěla jsem se do toho montovat, ale, probůh, lidi, to jste slepí! Já, kdybych někam měla v úmyslu poslat peníze o oni nereagovali - :D! Kdybych viděla, jak to na jistém nejmenovaném portálu chodí, určitě bych nepodezírala každý zdejší nelibý příspěvěk o něm z provokace! Vím, že se i tady někteří jedinci skrývají pod různými nicky a ne vždy se chovají normálně, ale některé věci prostě krutou pravdou jsou. A co s "maskováním"? Konečně už jednou provždy vyřeště tehto problém uváděním IP adresy nebo její části, bude po schovce! Tvrdit, že je vše ošetřeno uvedením mejlové adresy je směšné, těch si zavedu klidně 100 ještě dneska... tedy, já ne :D, mně stačí, že jsem se musela kvůli jedinému komentáři zaregistrovat i to mi přijde podivné, protože jako opatření proti šílencům to určitě nefunguje, ti té námahy nelitují. Tak se tu mějte a přeji klidné časy všem v všemu!
paulie
Příspěvky: 249
Registrován: 28. 05. 2005, 03:52

VIP clenstvi na IAN

#5

Příspěvek od paulie »

Vidím, že IAN jsou opravdu nosné téma, když se jenom kvůli němu zde zaregistrovalo tolik nových uživatelů. ;D
Uživatelský avatar
aquarius
Příspěvky: 1833
Registrován: 30. 11. 2004, 12:51
Bydliště: Ostrava

VIP clenstvi na IAN

#6

Příspěvek od aquarius »

A samé astronomky. :D

Snad už tomu flame kolem IAN dochází kyslík.
Murphyho zákon seeingu:     Seeing je nejhorší v okamžiku expozice.
dobson 305/1500 a 254/1200 na paralaktickém stolku, MAK 127, MTO, SKYMASTER 15x70
http://astrofotky.cz/~aquarius
Uživatelský avatar
Duk
Příspěvky: 2539
Registrován: 23. 01. 2005, 11:09

VIP clenstvi na IAN

#7

Příspěvek od Duk »

Udělá už někdo tomu veřejnému plátku konec, shodame....., uztni to !!!!
shodam
Příspěvky: 485
Registrován: 30. 07. 2016, 19:59
Kontaktovat uživatele:

VIP clenstvi na IAN

#8

Příspěvek od shodam »

Duk napsal: Udělá už někdo tomu veřejnému plátku konec, shodame....., uztni to !!!!

Duku, zkus prosím svůj požadavek konzultovat s kritiky, kteří mě zde stále obviňují z cenzury >:( >:(
Uživatelský avatar
Eryn
Příspěvky: 460
Registrován: 06. 02. 2006, 21:56
Kontaktovat uživatele:

VIP clenstvi na IAN

#9

Příspěvek od Eryn »

vera napsal: Konečně už  jednou provždy vyřeště tehto problém uváděním IP adresy nebo její části, bude po schovce! Tvrdit, že je vše ošetřeno uvedením mejlové adresy je směšné, těch si zavedu klidně 100 ještě dneska... tedy, já ne :D, mně stačí, že jsem se musela kvůli jedinému komentáři zaregistrovat i to mi přijde podivné, protože jako opatření proti šílencům to určitě nefunguje, ti té námahy nelitují. Tak se tu mějte a přeji klidné časy všem v všemu!
Aj ja sa rozhodne prihováram za zverejnenie IP adresy. Kto má čisté svedomie, tomu tento ťah nijako neublíži. Samozrejme, aj toto sa dá obísť - napr. preskakovať od jedného počítaču k druhému v
školských učebniach informatiky. Ale na rozdiel od možných nových e-mailových adries, počítačov v dosahu užívateľa nie sú nevyčerpateľné zásoby. ;)

P.S.:Nezdá sa vám, že po nedávnych výbuchoch na tému IAN sme už všetci trochu paranoidní?
Uživatelský avatar
Duk
Příspěvky: 2539
Registrován: 23. 01. 2005, 11:09

VIP clenstvi na IAN

#10

Příspěvek od Duk »

Ale ano, stačí se jen podívat na příspěvky 1, 3 a 4.
Není to tak dlouho, co vznikali další členové, kteří si chtěli přihodit do kotle. Protože ta špína, která se vůči mé osobě rozjížděla jim byla málo, a tak vznikali další, (přitom však stejní), kteří tu nikdy nefungovali. Tak aby se citili možná lépe, když už jim nikdo nepomohl z kamenných členů.
Tací lidé budou vždy a v každé komunitě i společnosti.
Shodame, mě v té době napadlo, že tací lidé do takových to fór vstupují úplně za jiným účelem, než za zájmem o astronomii. Jsou to lidé, kteří nemají v životě hodně úspěchů a trpí spíš pocity viny, které se snaří léčit tímto způsobem.
Řekl bych, dost podobný případ ;)
Uživatelský avatar
Terka
Příspěvky: 3
Registrován: 12. 09. 2008, 00:29

VIP clenstvi na IAN

#11

Příspěvek od Terka »

Aha vubec me nenapadlo, ze by muj prispevek mohl byt chapan jako provokace upozornujici na stagnaci IAN. (Paulie teto domnence jen pomohl
Chtela jsem odpovedet, abych zabranila dalsim spekulacim ohledne VIP clenstvi a ignorace redakce a umlcet tazatele. Nicmene zda se, ze situace se opravdu uz tak zamotava a priostruje, ze chvilemi neni jasne, kdo je nepritel a kdo ji tohle kure...
Hlasuju pro zverejnene IP.
Uživatelský avatar
honza.ho
Příspěvky: 982
Registrován: 20. 05. 2007, 06:31

VIP clenstvi na IAN

#12

Příspěvek od honza.ho »

Moc nechápu k čemu bude zveřejnění IP adresy. Kdybych chtěl, budu logovat na fórum každý den přes jinou. Psát jak je zbytečné, navádějící. Myslím, že je lepší na určité příspěvky nereagovat, většina těch, kteří reagují jsou z aktivních členů. V tu chvíli snad musí vědět, že jakmile zvednou hlas, bude z toho pěkná přestřelka s oponující stranou. Potom je to jen na jejich uvážení, aby se se svými spory přesunuli do soukromé pošty.

Mě osobně spíše udivuje jméno tématu v kterém se diskutovalo či jeho text, který mluví sám o sobě za vše a nedá se čekat jiný průběh diskuze. Chápal bych, kdyby se dotyčný snažil sehnat další přispěvatelé na zmíněný portál. Takhle akorát přitopí pod ohněm ...
Web: http://www.space-walk.info
Technika: FSQ85ED, SW70/500,15×70, QHY9,QHY8L Color,QHY5,
QHY 2"m.FW, 2"L,R,G,B,C,Ha, HEQ5, budka, i7 16gb, SSD&NAS, Nexus S+G.Tab, Wacom 4 L
Cloud: DropBox
Uživatelský avatar
Chef
Příspěvky: 1741
Registrován: 29. 12. 2006, 03:01
Věk: 42

VIP clenstvi na IAN

#13

Příspěvek od Chef »

No nestíhám se divit kolik humbuku se děje kolem jednoho webzinu.
A s uveřejněnýma IP adresama si stejně nepomůžem, jelikož i málo zkušený uživatel by si dokázal nastavit nějakou freeproxy (např z Konga či ruska apod).
Proč se jinak všichni vztekají kvůli IAN? Vždyť je spousta dalších webzinů ohledně astronomie a když jeden zanikne nebo upadne, tak se vynoří jinej. Tohle fakt nechápu.
Ještě k těm nově registrovaným uživatelkám: Jsem si na 93% jistý, že jsou to další pubescentní výjevy některých dříve registrovaných chlapců...
20” SW DOBSON GoTo, APM APO 152, Officina Stellare APO LZOS 130, TS APO 80, EQ8R, AZ-EQ6, Dobson SW 12", SW MAK 180, RASA 8, iOptron Pro AZ, 10" DK R. F. Royce; TeleVue EP; ASI294MC; ASI462MC; ASI2600MM; Zeiss Bino; Quark Ha; ADC Gutekunst; FFC
Uživatelský avatar
Algol77 (Jakub Koukal)
Příspěvky: 1502
Registrován: 26. 01. 2004, 21:47
Bydliště: Kroměříž
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

VIP clenstvi na IAN

#14

Příspěvek od Algol77 (Jakub Koukal) »

Pokud se někdo naloguje proto, aby tady šplechtl jeden příspěvek, navíc na takové téma, je to špatně...zaveďme jména, hezky celá...pokud se jedná ovšem pouze o to, že je možné přispívat pouze kladnými hlasy, je to také špatně...dvě strany mince, dobrá a špatná, nic nemá jenom tu dobrou nebo jenom tu špatnou....
Vybavení: Newton 240/1200+refraktor 110/1600 na paralaktice z dob krále klacka, Dobson 200/1200, 1 x Watec 902H2 Ultimate, 1 x VE 6047, 7 x KPF 131 HR...a spacáky s terénní plechovkou Peugeot 405
vera

VIP clenstvi na IAN

#15

Příspěvek od vera »

Aha, no já věděla, že tu vlastně nemám co pohledávat. Tak si tu dál povídejte beze mě, Algol 77 určitě ví nejlíp, jaký zájem o astronomii máme my ostatní, i jak co myslíme. A jen poslední poznámka: taková starost o diskuzi k IAN svědčí jen a jen o tom, že je spousta lidí měla ráda a že jim není jedno, co se s nimi děje. Tak pá, vědátoři ! :-X
Odpovědět