Nové IAN

Reakce na články, náměty, kritika, oslavné ódy
PetrKubala

Nové IAN

#1

Příspěvek od PetrKubala »

IAN se proměňují a to nejen co se týká vzhledu. www.ian.cz Vaše návrhy, připomínky?
Uživatelský avatar
Krupp
Příspěvky: 144
Registrován: 31. 05. 2006, 02:28

Nové IAN

#2

Příspěvek od Krupp »

Zmákli jste to pěkně, jen co je pravda. Sloupec v pravo je (alespoň pro mne) trochu netypický, ale zvyknu si.

-Nešlo by v archivu vytvořit ještě rozcestník, vždy s díly jednoho kalendářního roku? Když si chci přečíst něco staršího tak se musím proklikat třeba několik let zpět ...
-Co znamená (9665) v nadpisu?
-Obsah by nemusel být rozkouskovaný, v celku je to přehlednější..

Celkový dojem: Moc pěkné
Uživatelský avatar
Jakub
Příspěvky: 242
Registrován: 05. 04. 2002, 15:32
Bydliště: Řevnice
Věk: 56
Kontaktovat uživatele:

Nové IAN

#3

Příspěvek od Jakub »

mám všude bílé pozadí což asi nebude to pravé ořechové - prohlížeč Mozilla 2.0.0.1
CANON EOS 5D, 70 - 200, Sky-Watcher Star Adventurer
Uživatelský avatar
Jakub
Příspěvky: 242
Registrován: 05. 04. 2002, 15:32
Bydliště: Řevnice
Věk: 56
Kontaktovat uživatele:

Nové IAN

#4

Příspěvek od Jakub »

Jakub napsal: mám všude bílé pozadí což asi nebude to pravé ořechové - prohlížeč Mozilla 2.0.0.1Beru zpět, již se mi vše, po vymazání historie, zobrazuje korektně. Vypadá to pěkně.
CANON EOS 5D, 70 - 200, Sky-Watcher Star Adventurer
PetrKubala

Nové IAN

#5

Příspěvek od PetrKubala »

Co znamená (9665) v nadpisu?

Viz Redakce...tam naleznete odpověď ;)
Monika Ch.

Nové IAN

#6

Příspěvek od Monika Ch. »

Nové IAN se mi moc líbí. Ale souhlasím s Kruppem, že by možná bylo lepší udělat v archivu ten rozcestník. Ale nové IAN mají moc hezký vzhled, možná si budu muset zvyknout na obsah vlevo... ;)
Libor
Příspěvky: 405
Registrován: 19. 11. 2003, 16:02

Nové IAN

#7

Příspěvek od Libor »

Primlouval bych se za tmave pozadi textu clanku. Ale to bile pozadi je na vetsine www stranek, uz se tu kdysi resilo i bile pozadi Astrofora a je to marne, je to marne, ... Asi si budu muset zvyknout. :(
Uživatelský avatar
codel
Příspěvky: 16
Registrován: 22. 03. 2002, 05:15

Nové IAN

#8

Příspěvek od codel »

novuy vzhled by mel byt ,,relativne,, snadno skinovatelny. zvazuju nighvision (cervenocerne k dalekohledu tak se snad dockate ted v prvnim kole to odladime, dodelame a pak podle zajmu ctenaru budeme dale vyvijet.
<i'm echoix>
Janek8
Příspěvky: 508
Registrován: 30. 01. 2006, 03:06

Nové IAN

#9

Příspěvek od Janek8 »

Proc je treba registrace pro pristup do archivu?
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24318
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

Nové IAN

#10

Příspěvek od MilAN »

Možnost změny skinu bych uvítal. Ale červený noční je to poslední, co by mi scházelo - u dalekohledu si literární úvodníky určitě nebudu číst :)
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Uživatelský avatar
css94381672
Příspěvky: 260
Registrován: 08. 11. 2005, 19:03

Nové IAN

#11

Příspěvek od css94381672 »

hustýýý...

...taková ta lišta navrchu je fakt dobrá inovace; zvláště mě potěšily ty přehledy, co píší jinde... (neuvažujete v ian o rozšíření?). Zdá se mi to taky celkově o dost přehlednější, třeba ta sekce seriály. Je tam plno dalších vychytávek. :)

Ty registrace k vidění archivů ale nechápu ...registrace jsou dobré, ale nebylo by lepší zavést registrace jen pro ty, kteří chtějí přispívat pod článkem? Ještě že alespoň na zobrazení článku (když dá někdo někde odkaz) se není nutné přihlásit. Na minulých ian se mi taky líbilo, že se nemuselo klikat na zobrazení diskuze...

Co se vzhledu týče, je hezkej. Sice si myslím, že inovace nebyla nutná (osobně se mi starej vzhled ian taky líbil), ale přesto - povedlo se...až teda na některý ty reklamy, který to tam poněkud hyzdí...jako ať tam klidně jsou...ale v hlavičce... a tak velký...no téda...no fuj! ;D
PetrKubala

Nové IAN

#12

Příspěvek od PetrKubala »

Registrace souvisí s celkovými změnami, kterými IAN teď prochází. Jinak rubriky "seriály" a "píši jinde" tam byly již předtím Pokud jde o reklamy nahoře v panelu, tak brzy bude možnost, jak se jich zbavíte... ;)
Uživatelský avatar
css94381672
Příspěvky: 260
Registrován: 08. 11. 2005, 19:03

Nové IAN

#13

Příspěvek od css94381672 »

PetrKubala napsal: Jinak rubriky "seriály" a "píši jinde" tam byly již předtím  :)COŽE?! :-/ ::) ...no tak to je síla...to jsi nasadil korunu mé nevšímavosti ;D
...možná je to teda tím kontrastnějším vzhledem, že jsem si toho už, po pěti nebo kolika letech, všiml...
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24318
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

Nové IAN

#14

Příspěvek od MilAN »

to : PetrKubala :  trochu nechápu  rozhořčení  ( zde na AF , tuším  v souvislosti s V.K)  nad   názory  čtenářů IAN - kde , dle redakce byly vzaty připomínky v potaz.  Nějak jsem to ani nezaznamenal.  Text - šedivý na bílé zůstal stále nevýrazný. Psaní příspěvků - s miniaturním písmem a šedivým ( nebo co to je za barvu) je přímo utrpením. Nejsem opravdu zvědav na  odpovědi typu - vemte se silnější brýle  a pod , které se v IAN  v rakci na názory čtenářů od redakce objevovaly .
Toto byly nejfrekventovanější ( po  připomínkách k registraci)¨nesouhlasné reakce, a  po poměrně dllouhé době se s nimi  stejně nic nestalo.
Zrejmě opravdu platí ono - redakcí psané - " buď si na to zvyknete, nebo běžte jinam "
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Uživatelský avatar
codel
Příspěvky: 16
Registrován: 22. 03. 2002, 05:15

Nové IAN

#15

Příspěvek od codel »

je to lepsi?
<i'm echoix>
Odpovědět