Projekt nového webu Kommet.cz

Reakce na články, náměty, kritika, oslavné ódy
Uživatelský avatar
MaG
Příspěvky: 11380
Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt nového webu Kommet.cz

#16

Příspěvek od MaG »

V širším hledisku je stejný problém i na portálu astro.cz. Díky dobrému vedení šéfredaktora (a do jisté míry i díky jeho vlastní aktivitě) je nyní jako bílá vrána mezi černými všech webů s astro-kosmo tématikou asi jen kosmonautix.cz. Tam je navíc ta komunita nejvíc nastavená tak, že to nestojí a nepadá jen se šéfredaktorem. Jinde lidi mají problém a raději jen diskutují na fórech, ale díky aspoň za to. Člověk se aspoň něco dozví.
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Orion Optics CT8 200/900 s Paracorrem, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod, 30Dmod
Uživatelský avatar
Zbych
Příspěvky: 1244
Registrován: 07. 11. 2009, 12:33
Bydliště: Dačicko, okr. Jindřichův Hr.
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt nového webu Kommet.cz

#17

Příspěvek od Zbych »

https://kosmo.cz a fórum taky stále funguje, akorát je to prehistorická platforma ;).
Uživatelský avatar
Psion
Příspěvky: 11502
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Praha
Věk: 61
Kontaktovat uživatele:

Re: Slabé komety

#18

Příspěvek od Psion »

Ohledně kommet.cz, co se může pokazit neopravitelně na SW?
Castor 98

Re: Slabé komety

#19

Příspěvek od Castor 98 »

No, já jsem ten, který píše a opravuje články, takže nevím. Udělat nový web jsme se rozhodli tak nějak hromadně na mimořádném semináři SMPH ve Valašském Meziříčí 1. srpna letošního roku. Podíl na tomto rozhodnutí mají zejména předseda a místopředseda společnosti Martin Zima a Ivo Míček, nový web ale bude především dílem Jakuba Gajdoše, který se stal členem SMPH právě toho 1. srpna a rozumí IT.
Uživatelský avatar
MaG
Příspěvky: 11380
Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt nového webu Kommet.cz

#20

Příspěvek od MaG »

Prosím diskutujme na téma kommet zde, viz citace Castor 98 z vlákna slabé komety:
Castor 98 píše: Jinak, k webu kommet.cz. Ten momentálně nefunguje a pracujeme na novém webu, a to až na výjimky zdarma. Za to, že se pokazil, nemůže žádná konkrétní osoba, jsme ale naštvaní a zklamaní, že vydržel tak krátce. Jakmile to půjde, o novém webu SMPH se dozvíte i tady.
A co se týče webu udalosti.astro.cz, tam přispívají hlavně lidé z Liberecka, já jsem Brňák, navíc nemám ani takové vybavení a podmínky jako vy. Obávám se, že sdílení mých pozorování tam by ten web posunulo kvalitativně dolů.
A jinak na našem webu KaLu samozřejmě tvá pozorování rádi vidíme v komentářích, to stačí.

Pokud jde o kommet a obecně jakýkoli web, tak ten dělá obsah a ne forma, takže na čem běžel je asi jedno, hlavně když bude víc nadšenců, nejen ty.
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Orion Optics CT8 200/900 s Paracorrem, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod, 30Dmod
Castor 98

Re: Projekt nového webu Kommet.cz

#21

Příspěvek od Castor 98 »

Dobře, komentáři můžu občas přispět a omlouvám se za pozdní reakci a slova o cenzuře, opět jsem si vůbec nevšiml, že ty příspěvky byly přesunuty sem.
Uživatelský avatar
MaG
Příspěvky: 11380
Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt nového webu Kommet.cz

#22

Příspěvek od MaG »

Díky a nenech se odradit. Je možné mít různé názory, ale každý má právo tu slušně diskutovat. Někteří pravda ty druhé trochu víc popicují a je to může naštvat, ale nenechme se tím odradit. Těším se na tvé další příspěvky tady i na novém kommet.cz.
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Orion Optics CT8 200/900 s Paracorrem, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod, 30Dmod
Castor 98

Re: Projekt nového webu Kommet.cz

#23

Příspěvek od Castor 98 »

Dobře, díky. Nakonec tedy zůstávám a uvidíme, snad to půjde bez nějakých zbytečných hádek a rozepří. :)
Odpovědět