zachytily satelity okraje vesmíru?

Nezávazné povídání o všem, co se týka astronomie.
Uživatelský avatar
Cztwerec
Příspěvky: 6154
Registrován: 03. 02. 2007, 17:58
Bydliště: Břežany II.
Kontaktovat uživatele:

Re: zachytili satelity okraje vesmíru?

Příspěvek #16 od Cztwerec » 03. 10. 2018, 00:00

Zajímalo by mě spíš co bude po smrti (konec našeho krátkého časového období), jestli se energie pouze přemění a budeme chodit strašit do z jiné dimenze, kolik jich tedy vlastně je? :lol:

Svým přesvědčením jsem tedy asi spíš taoista a také věřím, že zde v pozemském světě nabíráme zkušenosti na další fázi našeho bytí. Vnímám systém jaký nám dala do kódu příroda a vnímám také jak si všechno potřebujeme kouskovat - třeba i samotný čas a prostor.

Možná homo sapiens ještě neumí pracovat s mozkem tak, aby to všechno kolem sebe pochopil správně, to je vše a možná je to správné. To vše je také jen Vesmír. Každá věc a akce, má svoji reakci, někde jinde.

Co když existuje postupná kaskáda evoluce? :D S každou fází konce daného vývoje, vzniká pád, který ovšem není fatální a jeho nejnižší fáze je výše než konec předchozí? Je to prostě vzestupný trend. Kde je vlastně onen konec Vesmíru? Co to je zub času?

Kdyby, proč, asi - na to se přece nedá odpovědět... zatím víme hodně málo o tom co vše je jen naše bytí. Otázek může být strašně moc a nikdo na to neodpoví...
Dobrý seeing, to je oč tu běží... http://astrofotky.cz/~Cztwerec
Jsem opravdový pan kuchař, žádný astronom profesionál, proto se tak rád a často ptám na věci kterým nerozumím.


Zpět na “Všeobecná diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů