Ďalšie astrofórum

Nezávazné povídání o všem, co se týka astronomie.
Uživatelský avatar
Elvenking
Příspěvky: 137
Registrován: 12. 01. 2004, 00:48

Ďalšie astrofórum

#16

Příspěvek od Elvenking »

Přátelé,jsem autor toho diskutovaneho fora a rad bych se ospravedlnil.

Forum nevzniklo tim,ze bych neco chtel kopirovat,nebo mit oznaceni jako "site admin",ale zpusobem ktery mi asi nebudete verit.
Jednoho netove-brouzdaciho dne jsem v googlu hledal neco jako komplexni diskuzi o amaterske astronomii,avsak jsem hledal spatne,jelikoz 2 dny po spusteni meho fora jsem na jednom webu narazil na banner ktere vedlo prave sem. Byl sem z toho tak trochu zdeseny...zkratka byl to muj omyl a nechci nijak konkurovat autorovy tohoto fora.

Timto prohlasuji ze forum smazu a rad umistim na mem "hlavnim" projektu banner ktery sem povede.

"hlavnim" projektem se rozumi lepsi Astro Bazar* s vice vyhodami a Astro Blog ktery si bude moci zalozit kazdy na spacereader.com

Jeste jednou se chci hlavne autorovy omluvit. Nebudu mu konkurovat a ani jsem to nechtel.

*jestli jste si vsimli na forum.spacereader.com temata Astro Bazar,napadlo mne to zpocatku asi jako prozatimni bazar nez se rozchodi Alpha verze...

....bye
I think,therefore i am
Uživatelský avatar
peta
Příspěvky: 432
Registrován: 21. 06. 2002, 20:06

Ďalšie astrofórum

#17

Příspěvek od peta »

tak tomu rikam pech! rozceril jsi tady vody ale celkem dukladne neni za co se omlouvat... s tim blogem to je dobry napad, misto pro volnejsi temata, tlachani ktere by tady zrejme prekazelo...
petr(zavinac)fajkos.com
Uživatelský avatar
Elvenking
Příspěvky: 137
Registrován: 12. 01. 2004, 00:48

Ďalšie astrofórum

#18

Příspěvek od Elvenking »

jj,doufam jen ze timto carambolem nikoho od meho webu neodpudim...
I think,therefore i am
Uživatelský avatar
peta
Příspěvky: 432
Registrován: 21. 06. 2002, 20:06

Ďalšie astrofórum

#19

Příspěvek od peta »

snad ne az tam bude neco noveho, urcite dej vedet... (koukam ze uz jsi to shodil)
petr(zavinac)fajkos.com
Uživatelský avatar
Elvenking
Příspěvky: 137
Registrován: 12. 01. 2004, 00:48

Ďalšie astrofórum

#20

Příspěvek od Elvenking »

Ano,neni na co cekat,tak proc to neudelat na miste :-)
I think,therefore i am
Uživatelský avatar
A.K.
Příspěvky: 589
Registrován: 20. 08. 2003, 17:26

Ďalšie astrofórum

#21

Příspěvek od A.K. »

Elvenking napsal: Přátelé,jsem autor toho diskutovaneho fora a rad bych se ospravedlnil.

Forum nevzniklo tim,ze bych neco chtel kopirovat,nebo mit oznaceni jako "site admin",ale zpusobem ktery mi asi nebudete verit.....
Jestliže je to tak, patří ti omluva za jeden email Určitě víš o čem mluvim ;)

A na nový web se těšim, jak jsem ti psal, každý podobný nápad odvozený od astronomie je vítán.
Aleš Knobloch -- Astronomické informace -- AstroVIEW (web ve vývoji)
Uživatelský avatar
Elvenking
Příspěvky: 137
Registrován: 12. 01. 2004, 00:48

Ďalšie astrofórum

#22

Příspěvek od Elvenking »

Aha tak uz si vzpominam kde ten banner byl :)

...musim uznat ze web mas fakt peknej
I think,therefore i am
Uživatelský avatar
Myzer
Příspěvky: 1231
Registrován: 28. 05. 2003, 18:31

Ďalšie astrofórum

#23

Příspěvek od Myzer »

Len mi trochu neni jasné ako pre človeka /ktorý tu ešte nebol a hladá nejaké fórum kde chce byť členom/ je problém toto fórum nájsť. Mne sa to podarilo asi za 20 min, keď som niečo podobné hladal.

V každom prípade si myslím, že by nebol zlý nápad napísať na APO verejný článok o tomto fóre, skrátka čo tu je a že sa sem oplatí chodiť. Tie stránky číta dosť ľudí a snáď by sa sem nejaký záujemcovia chytili.

Inak pár odkazov sem som nedávno pridal aj na pár verejných a najlahšie dostupných slovenských stránok, tak snáď z toho bude nejakých pár nových členov.
http://www.astronom.cz/astropo/ - Visual deep-sky observing&&Kontakt na Skype: myzer16
Uživatelský avatar
Elvenking
Příspěvky: 137
Registrován: 12. 01. 2004, 00:48

Ďalšie astrofórum

#24

Příspěvek od Elvenking »

Nevim jak se mi to nepodarilo najit,asi jsem fakt blbe hledal...
I think,therefore i am
Uživatelský avatar
A.K.
Příspěvky: 589
Registrován: 20. 08. 2003, 17:26

Ďalšie astrofórum

#25

Příspěvek od A.K. »

Já si myslim, že by se tohle fórum mělo všeobecně propagovat na jiných stránkách. Nejen na našich "soukromých webech", ale i na těch známějších - APO, ČAS, IAN .... Tohle fórum si to zaslouží.

Co Luky, nenapíšeš nějaký článek o fóru pro IAN? ;)
Aleš Knobloch -- Astronomické informace -- AstroVIEW (web ve vývoji)
Uživatelský avatar
MaG
Příspěvky: 11389
Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Ďalšie astrofórum

#26

Příspěvek od MaG »

To Elvenking: Tak snad abych se taky omluvil, pokud jsem měl ostřejší výpady. Další fórum mi přišlo zbytečné. To že tam je zdá se lepší bazar jsem si všiml. S blogy nemám zkušenost, tak se nechám překvapit :)

To Luky: Tak co? Je načase dát o fóru zas vědět ne? Já už naťuk Apače tak uvidíme ..
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Orion Optics CT8 200/900 s Paracorrem, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod, 30Dmod
Uživatelský avatar
Elvenking
Příspěvky: 137
Registrován: 12. 01. 2004, 00:48

Ďalšie astrofórum

#27

Příspěvek od Elvenking »

Tim lepsim bazarem sem nemyslel jenom rozdeleni nabidka-poptavka,ale jako uplne jiny web...

Blog je neco jako denicek,myslel sem ze by si tam lidicky mohli zapisovat sve prozitky z pozorovani atd.
I think,therefore i am
Uživatelský avatar
Tomkk
Příspěvky: 357
Registrován: 11. 11. 2003, 18:14

Ďalšie astrofórum

#28

Příspěvek od Tomkk »

S tou větší propagací bych souhlasil. Sám jsem na tohle fórum narazil náhodou 8) asi až po dvou týdnech brouzdání a hledání informací o astro a dalekohledech.
Medved
Příspěvky: 427
Registrován: 02. 09. 2002, 21:28

Ďalšie astrofórum

#29

Příspěvek od Medved »

Nebylo na tohle fórum při jeho vzniku upozornění v některém vydání IAN? Mám dojem že jo. A že tohle celé "spáchal" právě někdo odtamtud. Čus! :hi:
Toš tak na světě...
Uživatelský avatar
Elvenking
Příspěvky: 137
Registrován: 12. 01. 2004, 00:48

Ďalšie astrofórum

#30

Příspěvek od Elvenking »

Zadny upozorneni na IAN jsem teda necet.
A rozhodne odtamtud nejsem...
I think,therefore i am
Odpovědět