Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

Nezávazné povídání o všem, co se týka astronomie.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Karell
Příspěvky: 5574
Registrován: 24. 04. 2009, 09:58
Bydliště: Brána do Krkokonoš
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#136

Příspěvek od Karell »

Tak ta diskuse tady začala na základě sdělení mé zkušenosti. A vy jste napsal "Možná ten problém nebude jenom v kritizovaném prodejci" . Což je argument ad hominem, kterému se já bráním.
Uživatelský avatar
Atus
Příspěvky: 24
Registrován: 02. 12. 2014, 14:52
Bydliště: Liberec
Věk: 63

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#137

Příspěvek od Atus »

Ano, napsal jsem to správně - ten problém není jenom na jedné straně.
Už bych to dále nerozebíral.
Uživatelský avatar
Karell
Příspěvky: 5574
Registrován: 24. 04. 2009, 09:58
Bydliště: Brána do Krkokonoš
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#138

Příspěvek od Karell »

A to mě by zase zajímalo, kde ještě ten problém je. Předpokládám, že když mně něco takového napíšete, umíte to i obhájit.
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24261
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#139

Příspěvek od MilAN »

Karell píše:Jestli chcete tajemně naznačovat, že jsem nějakým způsobem na vině, tak si takové závěry odpusťte..
Ach jo
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Uživatelský avatar
Atus
Příspěvky: 24
Registrován: 02. 12. 2014, 14:52
Bydliště: Liberec
Věk: 63

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#140

Příspěvek od Atus »

ad Karell
Vždy jsem si rád a se zájmem přečetl názory moderátorů. Byly vždy poučné a praktické, ale nikdo z nich (ani MMYS, MaG, MilAN) nikdy nikomu nedávali doporučení na odborné vyšetření a na to jsem musel reagovat. Jaký je závěr ? No přece, že každý bude nakupovat tam, kde mu to vyhovuje. Připojuji se k MilANovi : ACH JO.
Uživatelský avatar
Karell
Příspěvky: 5574
Registrován: 24. 04. 2009, 09:58
Bydliště: Brána do Krkokonoš
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#141

Příspěvek od Karell »

Asi byste měl číst pozorněji. Napsal jsem "jestli" a "měl by". Jako reakci na MMysovu domněnku, že může stačit panu Holubcovi k tomu, aby nevyhověl mojí objednávce, pouze ten fakt, že jsem moderátorem AF. Co vedlo MMyse k jeho domněnce je zřejmě obsaženo v mém příspěvku. Takže příčina a následek je trochu v jiném pořadí, než jak se tady snažíte podsouvat. Tím končím tuto plodnou debatu.
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24261
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#142

Příspěvek od MilAN »

Napadání druhých účastníků diskuze moderátorem a podsouvat jim nějaké své teze považuji za naprosto nechutné zde na AF
Děkuji za pochopení
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Uživatelský avatar
vla
Příspěvky: 5403
Registrován: 22. 09. 2002, 02:11
Bydliště: Praha 6

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#143

Příspěvek od vla »

Je to celé otravné, což to takhle uzamknout. Na AF chodím kvůli astronomii. Psychologii prodejců si řešte na jiných forech, stejně jako drby.
tel 608 920 902 Nemám rád tenhle stát.
Uživatelský avatar
Homer
Příspěvky: 2845
Registrován: 23. 11. 2006, 23:09
Věk: 69

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#144

Příspěvek od Homer »

První dochovaný příspěvek tohoto vlákna je z roku 2011 a autor píše, ne vlákno nezaložil on, ale nespokojený zákazník ATC, který poté své příspěvky smazal. Vlákno si ale žije dál svým životem a je nasnadě proč. Protože existují jak spokojení zákazníci ( ostatně proč ne ), tak i ti druzí. Ba existují i takoví, kteří vlastně ani pořádně neví, proč je s nimi ze strany obchodníka nakládáno tak, jak je nakládáno. Mám letitou zkušenost z našeho malého obchodu a tvrdím, že není běžné, ba je zcela neběžné, aby se zákazník ve vztahu k obchodníku pohyboval po minovém poli, kde každý sebemenší "chybný krok" z pohledu obchodníka, znamená smrt - zde tedy doživotní diskvalifikaci. Co různých lidí nám už prošlo obchodem, co různých prudilů, hádačů, ba řekl bych přímo "vysíračů" - těch, co si přišli do obchodu vyřídit svůj vztek kdoví na co - ACH JO..
Nemá smysl se zde tedy vzájemně přít a chytat za slova, to jen pobavíte ATC, vždyť každý je nahraditelný a nikdo není jediným na světě. Toto vlákno už ani jiné ze své podstaty být nemůže!
Uživatelský avatar
Karell
Příspěvky: 5574
Registrován: 24. 04. 2009, 09:58
Bydliště: Brána do Krkokonoš
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#145

Příspěvek od Karell »

Milane, byl bys tak moc laskavý a pokusil se mně vysvětlit co považuješ za napadání druhých účastníků diskuse? A můžeš to napsat klidně normální velikostí písma. Děkuji
Uživatelský avatar
aquarius
Příspěvky: 1829
Registrován: 30. 11. 2004, 12:51
Bydliště: Ostrava

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#146

Příspěvek od aquarius »

Pro Karell
Nema se cenu hadat.
Kdo nebyl v hledacku JH, nevi o cem mluvi.
Murphyho zákon seeingu:     Seeing je nejhorší v okamžiku expozice.
dobson 305/1500 a 254/1200 na paralaktickém stolku, MAK 127, MTO, SKYMASTER 15x70
http://astrofotky.cz/~aquarius
Uživatelský avatar
iooo
Příspěvky: 58
Registrován: 03. 08. 2019, 19:28
Věk: 52

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#147

Příspěvek od iooo »

Neznám pozadí 15 let 10 let starého sporu a je možné, že pan Holubec bude "trochu svérázný" člověk. Nicméně já osobně s ním mám pouze pozitivní zkušenosti. Veškerou astro výbavu jsem zatím kupoval u něj a jsem spokojen jak s cenami, tak i s přístupem pana Holubce. Mám za sebou i reklamaci montáže a vrácení ne úplně levného zboží ve 14-ti denní lhůtě dle zákona o nákupu přes e-shop (kdy jsem si z vlastní nepozorností objednal výrobek, krerý měl jiné parametry, než jsem potřeboval), a i tyto nepříjemnosti proběhly korektně a bez problémů.
Uživatelský avatar
Atus
Příspěvky: 24
Registrován: 02. 12. 2014, 14:52
Bydliště: Liberec
Věk: 63

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#148

Příspěvek od Atus »

Tak jsem opět nakupoval nějaké příslušenství k dalekohledu u p. Holubce. Setkal jsem se se vstřícným přístupem prodejce. Obchod proběhl v pohodě k oboustranné spokojenosti.
Uživatelský avatar
hades
Příspěvky: 3383
Registrován: 01. 11. 2017, 10:02
Věk: 41

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#149

Příspěvek od hades »

Mám s panem Holubcem taky pozitivní zkušenost. Letos jsem si u něj nechával vyrobit adaptér pro propojení výtahu s reduktorem. Sice jsme si vyměnili asi 50 emailů, ale je to z velké části má chyba, nejsem strojař tak se mi špatně vysvětlovalo co přesně chci. Nakonec jsem mu do Přerova (nemám to daleko) přivezl protikusy a po nějaké době (asi 2 týdny) byl adaptér hotov.
Nyní si od něj nechávám vyrobit T2 tubusek, tentokrát už čistě online. Měl by být hotový do 2-3 týdnů.
William Optics FluoroStar 110, AFR-IV, ASI533MM Pro, EQ-6 R, Berlebach Planet, SVBony SV305M Pro, Intel NUC, DeepSkyDad AF3 a pár dalších kravin vlastní výroby
Astrofotky
Jirka V.
Příspěvky: 217
Registrován: 22. 05. 2016, 01:29
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#150

Příspěvek od Jirka V. »

Pan Holubec je sverazny clovek,ale vzdy mi sehnal i to,co nemel v nabidce on,ani jiny prodejce v CR...
OpenAstroTracker,SW Evoguide 50ED + rovnač,ASI 294 mc
Odpovědět