Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

Nezávazné povídání o všem, co se týka astronomie.
Odpovědět
Pepito1972
Příspěvky: 26
Registrován: 23. 07. 2020, 18:47
Bydliště: Havlíčkův Brod
Věk: 52

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#151

Příspěvek od Pepito1972 »

Ahoj, já jsem od p. Holubce objednával primární zrcadlo , vše rychle, profesionálně, žádný problém.
Uživatelský avatar
DaveOne
Příspěvky: 2083
Registrován: 17. 10. 2018, 14:11
Bydliště: Uherske Hradiště
Věk: 47

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#152

Příspěvek od DaveOne »

Ahoj, pokud se týká ATC tak mám také jen pozitivní zkušenosti, už jsem tam kupoval několik věcí a pan Holubec měl vždy výborný přístup, solidní ceny, byl komunikativní a vše bylo vyřešeno k mé spokojenosti. Řešil jsem s ním jednou i reklamaci ručky k montáži, jak všichni dobře víme teprve když jsou nějaké problémy, ukáže se jak vstřícný prodejce je a vše dopadlo dobře tj. ručku mi vyměnil za novou. Ano, věci na zakázku u něho trvají (to je asi u každého takového prodejce/výrobce) a je to trochu svérázný člověk ale jinak mohu koupi od něj doporučit.
Newton 200/600, NEXUS kk,TS APO Triplet 90/600, Riccardi 0.75x red., SW Evoguide 50ED, Starizona EvoFF, SW EQ6-R Pro,ASI 2600mm, ASI 290mm, ASI 678MC, ZWO EFW, 36mm filtry Astronomik R/G/B,CLS CCD,Ha,OIII,SII 6nm https://www.astrobin.com/users/Daveone/
Uživatelský avatar
Pavebo
Příspěvky: 1120
Registrován: 10. 04. 2009, 13:37
Bydliště: Plzeň

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#153

Příspěvek od Pavebo »

Objednal jsem u pana Holubce “drobečka” od Meadů a nezbývá než poděkovat za vstřícný přístup ze strany prodejce při realizaci objednávky! Vše proběhlo naprosto bez problémů a dalekohled už je na montáži. Teď už jenom nějaká ta drobná porucha standardně zamračeného počasí a bude se testovat...

Zdraví

Pavebo
Uživatelský avatar
Atus
Příspěvky: 24
Registrován: 02. 12. 2014, 14:52
Bydliště: Liberec
Věk: 63

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#154

Příspěvek od Atus »

Připojuji kladnou zkušenost s ATC. Objednal jsem SW EQ 6R, dnes dorazila zásilka, vše OK.
Teď už jen obdržet od jiného dodavatele skvělé počasí a hurá s technikou na palouk za hvězdami.
Uživatelský avatar
Homer
Příspěvky: 2844
Registrován: 23. 11. 2006, 23:09
Věk: 69

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#155

Příspěvek od Homer »

No tak to já jsem zástupcem té druhé skupiny aniž bych vlastně řádně věděl proč. Nicméně ATC bez potíží nahradili jiní a především jeden z hlavních představitelů onoho black listu - Martin Myslivec :-). Takže jsme spokojeni oba - ATC má splněnu svoji prosbu, abych jej už nekontaktoval a já v pohodě využívám jiné dodavatele.
Odpovědět