Asi ti trochu unikla pointa mého příspěvku. Nebyl o kvalitě hudby ani o špičkovém orchestru Gustava Broma.
I sebelepší zákusek, podávaný 10 - 20x denně po dobu 1/2 roku se ti přejí a budeš ho do smrti nenávidět
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Všichni starší přeci víme o co šlo, jak při závodu o prvního kosmonauta, tak i při propagandistické masáži socdem tábora. A když posléze USA doběhly a předběhly CCCP a jejich kosmonauti začali přistávat na Měsíci, propaganda pokračovala a pokračuje dodnes - ovšem negativní a zpochybňující. Vše se podle ní nafilmovalo na nafotilo v Hollywoodu, žádný Američan na Měsíci nikdy nepřistál a jde prý o kolosální podvod.
Mě je ta diskutovaná píseň protivná už jen proto, že mi evokuje tu dobu.
Homer souhlas. Podle meho je natoceni pristani na Mesici v Hollywoodu hned vedle teorie o placate Zemi a obavam se, ze ma vice priznivcu v Americe nez Evrope. A mozna mam kratkou pamet, ale ja opravdu nepamatuji, ze bych to kdy slysel/cetl z oficialnich sdelovacich prostredku. Treba uz se to tam vedle ostatni manipulace neveslo.
Celestron C9.25, LZOS 115 mm, Lunt 80mm, Losmandy G11
Za chvíli začíná:
"Vzhůru ke hvězdám" , 21:00 - 22:00, 22. duben
Dokument USA (2020) od National Geographic přibližuje cesty NASA a SpaceX na Mezinárodní vesmírnou stanici. (60 min)
Ahoj, jsem pracovne v Cluji a narazil jsem na zajimavou expozici, ktera tu v minulosti probehla.Byla to vystava modelu Mesice zaveseneho v kostele.Umelec zobrazuje i planetu Zemi a dalsi objekty.Docela rad bych to videl na vlastni oci.Nesetkal jste se s tim někdo?Vice info v odkaze nize:
Čína sa s kozmonautikou absolútne nebabre. V najbližších dňoch môže na Zem nekontrolovateľne dopadnúť časť čínskej nosnej rakety "Long March 5B", ktorá minulý štvrtok vyniesla na obežnú dráhu základný modul novej čínskej vesmírnej stanice "Tchien-kung" (minulý rok v máji dopadli nejaké časti nosnej rakety "Long March 5" na územie Pobrežia Slonoviny). Čas a ani miesto vstupu do atmosféry a ani oblasť možného dopadu nie je k dnešnému dňu určená. Rovnako nie isté, koľko fragmentov nosnej rakety môže napokon dopadnúť na Zem. V našej zemepisnej polohe môžeme byť v kľude, sklon obežnej dráhy je 41.5°. Zdroj: Rocket debris from China's space station launch is falling back to Earth — but where?
Pro automatické překlady jsem objevil zajímavý produkt Deepl. Jsou lepší než od Google. Nemrší to formáty .docx.
Nechal jsem si tím přeložit Mastering PixInsight.