Nalezeno 5 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 25. 11. 2010, 15:51
- Fórum: Pozorovací stanoviště
- Téma: Nejtmavší místo v ČR.
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 14141
Nejtmavší místo v ČR.
Co se nejtmavějšího místa týče, někde jsem četl, že je to na českomoravské vrchovina - a to hlavně díky řídké obydlenosti http://www.casamundo.cz/%C4%8Cesko/ Samozřejmě jsem tam několikrát byl, ale rozdíl se pouhým okem stařit nedá http://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Ceskomoravsk%C3%A1_vrchovina ALe n...
- 25. 11. 2010, 08:53
- Fórum: Okuláry a další příslušenství
- Téma: pointer z ccd kamery
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2222
pointer z ccd kamery
Můžete mi někdo poradit, jakou značku bych měl koupit? Máte někdo zkušenosti s tou či onou značkou. Vím, že vždycky neplatí, cže sco setojí víc je lepší.
- 23. 11. 2010, 09:32
- Fórum: Světelné znečištění
- Téma: Světelné znečištění v médiích
- Odpovědi: 702
- Zobrazení: 433204
Světelné znečištění v médiích
ďakujem za pochvalu.Momentálne som vsak mimo Košíc a aj mimo Slovenska.Chystám však druhý diel s pracovným názvom Košice v noci.Na menované ulice samozrejme zájdem.Vieš nepoznám dobre mesto.V košiciach bývam len od marca tohto roku.Nechceš pomôcť? V KE sa ukážem po 24.júli.Môžme spolu vybehnúť.Ozvi...
- 22. 11. 2010, 11:43
- Fórum: Světelné znečištění
- Téma: Jizerská oblast tmavé oblohy
- Odpovědi: 93
- Zobrazení: 54545
Jizerská oblast tmavé oblohy
to jo, škodovka ale škodí
- 22. 11. 2010, 11:42
- Fórum: Astronomická setkání
- Téma: Setkání SMPH, 19.-21.11.2010 Ondřejov
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 2737
Setkání SMPH, 19.-21.11.2010 Ondřejov
rád bych byl také přitom 