Nalezeno 5 výsledků hledání

od astromom
25. 11. 2010, 15:51
Fórum: Pozorovací stanoviště
Téma: Nejtmavší místo v ČR.
Odpovědi: 23
Zobrazení: 14141

Nejtmavší místo v ČR.

Co se nejtmavějšího místa týče, někde jsem četl, že je to na českomoravské vrchovina - a to hlavně díky řídké obydlenosti http://www.casamundo.cz/%C4%8Cesko/ Samozřejmě jsem tam několikrát byl, ale rozdíl se pouhým okem stařit nedá http://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Ceskomoravsk%C3%A1_vrchovina ALe n...
od astromom
25. 11. 2010, 08:53
Fórum: Okuláry a další příslušenství
Téma: pointer z ccd kamery
Odpovědi: 6
Zobrazení: 2222

pointer z ccd kamery

Můžete mi někdo poradit, jakou značku bych měl koupit? Máte někdo zkušenosti s tou či onou značkou. Vím, že vždycky neplatí, cže sco setojí víc je lepší.
od astromom
23. 11. 2010, 09:32
Fórum: Světelné znečištění
Téma: Světelné znečištění v médiích
Odpovědi: 702
Zobrazení: 433204

Světelné znečištění v médiích

ďakujem za pochvalu.Momentálne som vsak mimo Košíc a aj mimo Slovenska.Chystám však druhý diel s pracovným názvom Košice v noci.Na menované ulice samozrejme zájdem.Vieš nepoznám dobre mesto.V košiciach bývam len od marca tohto roku.Nechceš pomôcť? V KE sa ukážem po 24.júli.Môžme spolu vybehnúť.Ozvi...
od astromom
22. 11. 2010, 11:43
Fórum: Světelné znečištění
Téma: Jizerská oblast tmavé oblohy
Odpovědi: 93
Zobrazení: 54545

Jizerská oblast tmavé oblohy

to jo, škodovka ale škodí
od astromom
22. 11. 2010, 11:42
Fórum: Astronomická setkání
Téma: Setkání SMPH, 19.-21.11.2010 Ondřejov
Odpovědi: 3
Zobrazení: 2737

Setkání SMPH, 19.-21.11.2010 Ondřejov

rád bych byl také přitom :)