Nalezeno 6 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 05. 07. 2006, 19:58
- Fórum: Kosmonautika
- Téma: Discovery
- Odpovědi: 190
- Zobrazení: 59882
Discovery
Cassi, kde jsi na Calsky stáhl soubor do Google Earth mapy?
- 05. 07. 2006, 19:42
- Fórum: Kosmonautika
- Téma: Discovery
- Odpovědi: 190
- Zobrazení: 59882
Discovery
Osvědčilo se mi zadávat čas přímo u mapy v Calsky a zobrazuje mi to trasy zhruba každou 1,5 hodiny. Teď jde o to, co z toho bude vidět. Souřadnice jsem měla přesně zadané, ale počítal to nějak divně.
Jde mě spíš o propojení foťáku s nějakým teleskopem.
Jde mě spíš o propojení foťáku s nějakým teleskopem.
- 05. 07. 2006, 18:58
- Fórum: Kosmonautika
- Téma: Discovery
- Odpovědi: 190
- Zobrazení: 59882
Discovery
Může mi někdo vysvětlit, proč mi Calsky napsal čas 23:43, když Jablonec prolétá už v 19:01. Máte někdo přehled, jak dlouho trvá oblet kolem Země?
Pak by tu byl ještě dotaz, jak spojit dalekohled s foťákem a vyfotit ho.
Díky!
Pak by tu byl ještě dotaz, jak spojit dalekohled s foťákem a vyfotit ho.
Díky!
- 05. 07. 2006, 06:21
- Fórum: Kosmonautika
- Téma: Discovery
- Odpovědi: 190
- Zobrazení: 59882
Discovery
Asi 23:56 jsem ho viděla proletět, ale málem jsem ho přehlídla. Už byl níž.
Calsky mi vypsal nějaké časy. Nejbližší v 1:38. Ten přelet už asi neuvidím.
Calsky mi vypsal nějaké časy. Nejbližší v 1:38. Ten přelet už asi neuvidím.
- 05. 07. 2006, 05:11
- Fórum: Kosmonautika
- Téma: Discovery
- Odpovědi: 190
- Zobrazení: 59882
Discovery
My z venkova jsme na tom holt líp.
Co je to ta Calsky? Můžeš mi to trochu vysvětlit, případně napsat odkaz? Já se řídím vlastním okem a odhadem, kde by mohl prolétat. Zatím jsem měla štěstí.
- 05. 07. 2006, 04:59
- Fórum: Kosmonautika
- Téma: Discovery
- Odpovědi: 190
- Zobrazení: 59882
Discovery
V 21:O1 jsme ho viděla a asi v 22:40 znovu. Je vidět i ISS. Bude raketoplán prolétávat zhruba každou 1,5 hodinu a bude vidět? Nebo 2x a dost.