Nalezeno 8 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 26. 08. 2008, 01:12
- Fórum: Koupím
- Téma: Okulár. výtah na newtona-KOUPENO
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2218
Okulár. výtah na newtona-KOUPENO
Poslal jsem SZ
- 22. 06. 2008, 23:08
- Fórum: Montáže a navigace
- Téma: NextStar 4 GT
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 858
NextStar 4 GT
Mockrát díky.Dostal jsem.Chci k tomu připojit přímo USB,mám tu nevyužitou stavebnici.
- 22. 06. 2008, 21:10
- Fórum: Montáže a navigace
- Téma: NextStar 4 GT
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 858
NextStar 4 GT
Neznáte někdo zapojení nebo nevíte někdo o stránce se zapojením 4-pin konektoru (RJ 11) v ručce k této montáži na RS232/TTL? Kdysi jsem to někde našel a teď ani zaboha ne :-/ .Díky.
- 11. 06. 2008, 02:42
- Fórum: ATM aneb udělej si sám
- Téma: Ostření přez COM port
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2333
Ostření přez COM port
:-/ Ač zarytý Windowsista doporučuji na takovéto experimenty přejít na Linux.Tam je to bezproblémově řešitelné.Jak si ještě vzpomínám.
- 22. 01. 2008, 23:37
- Fórum: Astronomická setkání
- Téma: MikroAstroČaj
- Odpovědi: 889
- Zobrazení: 181402
MikroAstroČaj
Skromný dotaz novice - je zítra v středu 23.1. MAČ ? A na již tradičním místě? Díky
- 20. 08. 2007, 02:24
- Fórum: Astrofotografická technika
- Téma: DSLR do 20 000,-
- Odpovědi: 24
- Zobrazení: 5324
- 12. 08. 2007, 15:44
- Fórum: Astrofotografická technika
- Téma: EOS350D-výměna filtru na CMOS
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 1501
EOS350D-výměna filtru na CMOS
Chybička se vloudila.Prvda je na Vaší straně.A moc díky-je rozhodnuto.
- 12. 08. 2007, 15:29
- Fórum: Astrofotografická technika
- Téma: EOS350D-výměna filtru na CMOS
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 1501
EOS350D-výměna filtru na CMOS
Hezký den všem chci se zeptat jako začátečník ve foto znalých.Sehnal jsem za dobrou cenu výše uvedené a koupil jsem do něho na výměnu astro. filtr Barlow.A teď váhám. Mám se pustit do výměny a nebo stačí jen původní vyjmout a nechat volný CMOS a filtry používat až ve výtahu?Názory v diskusích to až ...