Tu je to aj počesky
Nalezeny 4 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 06. 07. 2010, 03:13
- Fórum: Sluneční soustava
- Téma: Jupiter 2010/2011
- Odpovědi: 781
- Zobrazení: 89566
- 21. 05. 2010, 13:50
- Fórum: Astrofotografická technika
- Téma: Alternativa za Philips SPC 900
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 9285
Alternativa za Philips SPC 900
No, to si ma veľmi nepotešil. Ale dobre. Vďaka aspoň za toto.
No a čo ta Logitech QuickCam Pro 9000, má ňou niekto dobré skúsenosti?
No a čo ta Logitech QuickCam Pro 9000, má ňou niekto dobré skúsenosti?
- 21. 05. 2010, 13:46
- Fórum: Astronomická setkání
- Téma: Astronomický den na Jizerce 22.5.2010
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 12460
Astronomický den na Jizerce 22.5.2010
Bolo by to super, keby to vyšlo. Pozeral som sa ale na predpoveď a nevyzerá to celkom dobre
http://www.chmi.cz/meteo/om/inform/ppcr1.html
GAM
http://www.chmi.cz/meteo/om/inform/ppcr1.html
GAM
- 16. 05. 2010, 16:40
- Fórum: Astrofotografická technika
- Téma: Alternativa za Philips SPC 900
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 9285
Alternativa za Philips SPC 900
Chcel by som sa spytat, ked nemozem zohnat kameru SPN900NC, ci si mam vybrat SPN1030NC alebo radsej SPC530NC. Cisla okolo 900.
Sorry za zaciatocnicky dotaz. Z porovnani parametrov som nic nevydedukoval. Iba SPC 530NC je lacnejsia.
Dakujem, GAM.
Sorry za zaciatocnicky dotaz. Z porovnani parametrov som nic nevydedukoval. Iba SPC 530NC je lacnejsia.
Dakujem, GAM.