Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 23. 08. 2011, 13:53
- Fórum: Všeobecná diskuze
- Téma: Máte rádi Měsíc aneb pozorujete kolem úplňku?
- Odpovědi: 31
- Zobrazení: 8210
Máte rádi Měsíc aneb pozorujete kolem úplňku?
mesiac je pekny aj v splne