Nova www stranka

Astronomické snímky pořízené členy našeho fóra, upozornění na nové snímky objektů, odkazy...
Libor
Příspěvky: 405
Registrován: 19. 11. 2003, 16:02

Nova www stranka

#16

Příspěvek od Libor »

Skvělé fotky! Jen tak dál. Už se těším na objekty zimní oblohy.
Alien
Příspěvky: 223
Registrován: 06. 02. 2003, 19:52

Nova www stranka

#17

Příspěvek od Alien »

Díky Libore, však ty máš také krásné fotky. Nechystáš se přejít na digitál ? Měl jsem za to, že už sis ho pořídil.
Uživatelský avatar
Prda
Příspěvky: 101
Registrován: 04. 09. 2003, 22:10

Nova www stranka

#18

Příspěvek od Prda »

Aliene, paráda. Zejména řasovka NGC 6992 ... Už se těším(e) na další.
Uživatelský avatar
MaG
Příspěvky: 11389
Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Nova www stranka

#19

Příspěvek od MaG »

Alien:

Tak tomu říkám posadit někoho na zadek. Jsem zvědav, co by na toto řekl Milan s jeho měřítky.

Vybavení pěkné, lokalita k focení evidentně výborná.

Příjemné oživení a jen tak dál!
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Orion Optics CT8 200/900 s Paracorrem, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod, 30Dmod
Libor
Příspěvky: 405
Registrován: 19. 11. 2003, 16:02

Nova www stranka

#20

Příspěvek od Libor »

Alien napsal: Díky Libore, však ty máš také krásné fotky. Nechystáš se přejít na digitál ? Měl jsem za to, že už sis ho pořídil.Ano, na jare jsem take koupil 300D, ale s tim astrofocenim na digital to u me nebude tak rychle. Predevsim ho neni mozne 'nacpat' do maksutovky, takze stavim novy fotograficky dalekohled. Dale jsem se namlsal na digifoceni i ve dne, takze dokud si neporidim neco dalsiho, tak nechci z 300D vyndavat filtr. Bohuzel to vsechno postupuje moc pomalu, protoze mi letos v lete na astronomii nejak moc casu nezbylo a to co zbylo jsem venoval prevazne pripravam na nasledujici dve slunecni zatmeni. Nicmene doufam, ze do konce roku budou prvni digitalni fotky.
Uživatelský avatar
Psion
Příspěvky: 11604
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Praha
Věk: 61
Kontaktovat uživatele:

Nova www stranka

#21

Příspěvek od Psion »

Kvalitní vybavení na astrofoto není vše (základem pro kvalitní foto je potřeba), ale jak říkávali naši předkové "stahovat kozu nebozezem sice lze, ale.." :)
Odpovědět