Nevite nahodou proc...

Diskuze o všem, co ještě patří do astrotechniky a jinam se nevešlo
Odpovědět
Uživatelský avatar
Novacek
Příspěvky: 68
Registrován: 08. 02. 2004, 05:10

Nevite nahodou proc...

#1

Příspěvek od Novacek »

...p.Matousek (dalekohledy.cz) prestal nabizet zbozi firmy Vixen a neni uz ofic. distributorem teto firmy?

Diky za info
Vixen 12X80
Uživatelský avatar
MMys
Příspěvky: 17644
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Běleč nad Orlicí
Věk: 50
Kontaktovat uživatele:

Nevite nahodou proc...

#2

Příspěvek od MMys »

To se máš ale přeci zeptat jeho. Jistě Ti rád odpoví.
Mimochodem, co je oficiální dealer ??? Tady je spousta prodejců (teď nemyslím jenom dalekohledy ale obecně) A každý je oficiálním dealerem všeho možného, a přesto výsledné služby a podpora na to rozhodně mnohdy nevypadají (to není naštěstí případ p. Matouška) ale to jsme odbočili.

Takže se ho zeptej, a pokud je nemá, jdi ke konkurenci. Tam je stále vedou :-)
http://hvbo.cz/foto_astronomy_cz, http://hvbo.cz, e-mail: martin(*)myslivec(a)volny(*)cz, Dobson 400mm, N400/1600, Refraktor Borg 77ED, Montáž EQ6, Hvězdárna s montáží vlastní výroby, kamery MII C3-61000, ZWO ASI 1600MM
Uživatelský avatar
Novacek
Příspěvky: 68
Registrován: 08. 02. 2004, 05:10

Nevite nahodou proc...

#3

Příspěvek od Novacek »

MMys napsal: To se máš ale přeci zeptat jeho. Jistě Ti rád odpoví.
Mimochodem, co je oficiální dealer ??? Tady je spousta prodejců (teď nemyslím jenom dalekohledy ale obecně) A každý je oficiálním dealerem všeho možného, a přesto výsledné služby a podpora na to rozhodně mnohdy nevypadají (to není naštěstí případ p. Matouška) ale to jsme odbočili.

Takže se ho zeptej, a pokud je nemá, jdi ke konkurenci. Tam je stále vedou :-)

, To se máš ale přeci zeptat jeho. ' tak to mne opravdu nenapadlo :-))) ja jen cca pul roku jsem tu nebyl tudiz mi mohla obecne znama vec uniknout proto jsem to zkusil nejprve tady.

Co to je oficialni dealer? vsechno mozne.

Kdyz si najedu/najedete na stranky Vixenu tak pro CR figuruje / figuruji p.Matousek/ dalekohledy.
Vixen 12X80
Odpovědět