logo, galerie....a co dál?

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Odpovědět
shodam
Příspěvky: 485
Registrován: 30. 07. 2016, 19:59
Kontaktovat uživatele:

logo, galerie....a co dál?

#1

Příspěvek od shodam »

Ahoj všichni,

chtěl bych na tomto místě veřejně vyjádřit poděkování dvěma členům fóra za jejich podíl na novém a výrazně vylepšeném vzhledu této stránky. Konkrétně jde petu (logo) a konihlava (galerie). Dobrá práce, chlapi! [smiley=thumbsup.gif]

A když už jsme v tom vylepšování, chtěl bych se zároveň všech zeptat, jestli někdo nemáte nějaký další nápad, který by astrofóru pomohl. Mně osobně by líbilo například rozšíření fóra o uživatelské recenze astrotechniky ve stylu cloudynights, astro-forum.org a jiných. Co vy na to?
Uživatelský avatar
Konihlav
Příspěvky: 5631
Registrován: 24. 01. 2008, 15:21
Kontaktovat uživatele:

logo, galerie....a co dál?

#2

Příspěvek od Konihlav »

je to naprosto uzasny a skvely a moc se mi to libi! bomba! jsem rad, ze jsem mohl poslouzit dobre veci ;-)

Zaroven musim podekovat vsem astrofotografum, kteri nevahali poskytnout vyber svych nejlepsich kousku - bez Vas by to kluci (a damo) neslo!
Uživatelský avatar
jaromer
Příspěvky: 82
Registrován: 11. 10. 2008, 16:34
Bydliště: Prague, Czech Republic
Věk: 29

logo, galerie....a co dál?

#3

Příspěvek od jaromer »

Logo je veľmi pekné a to s tou galériou bol výborný nápad. :)
Veľmi sa mi to tu páči. ;D
Uživatelský avatar
Tulen
Příspěvky: 873
Registrován: 24. 06. 2008, 14:51
Bydliště: Smečno
Věk: 52

logo, galerie....a co dál?

#4

Příspěvek od Tulen »

Nemůžu oči odtrhnout od té galerie...to fakt nemá chybu!
Konihlav na Hrad!!!!
zdar
Petr
LightBridge 12 palců; Vixen VMC 110L; triedr 10x50; okuláry Pan 24mm, Hyperion 17mm,  SW Planetary 7mm; filtr Astronomik UHC-E; Atik 16IC; stativ Celestron s Alt-Az hlavicí; HEQ5 Pro
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24319
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

logo, galerie....a co dál?

#5

Příspěvek od MilAN »

Měl bych jeden pozitivní návrh : :)
Zrušit bílé písmo na světle šedém podkladě. Jak na celé hlavní stránce, tak i na dalších nahoře a dole
A jednu kritiku : Konihlave, člověče, Ty také někdy pracuješ ? :) :)
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Uživatelský avatar
Konihlav
Příspěvky: 5631
Registrován: 24. 01. 2008, 15:21
Kontaktovat uživatele:

logo, galerie....a co dál?

#6

Příspěvek od Konihlav »

MilAN: jo pracuju, bezne tak 10 hodin denne, obvykle od 9ti do cca 20ti, podle potreby. Mezitim obcas treba kompiluju a tak mam 5-10minut casu a ty plne vyuzivam ku prospechu veci :-)

MilAN: to pismo je u me a shodama OK, ale ty pouzivas MSIE 6.0 a ten prohlizec (ac je rychlejsi nez 7cka) neumi zobrazit nektere druhy podkladovych obrazku (alpha blending a jine vymozenosti) a pak udela bile pismo ackoli je tmave modre.

----------
edit: beru ZPET uz jsem pochopil, ktere bile pismo myslis to vis, uz mi hrabe :)
Uživatelský avatar
caribic10
Příspěvky: 1775
Registrován: 11. 04. 2008, 03:29

logo, galerie....a co dál?

#7

Příspěvek od caribic10 »

Jedním slovem: LUXUSNÍ !!!
http://planetaryphoto.cz/ ,  EOS 600D + nějaká ta bižuterie okolo
Uživatelský avatar
Vabra
Příspěvky: 3885
Registrován: 10. 02. 2006, 17:20

logo, galerie....a co dál?

#8

Příspěvek od Vabra »

Uzivatelske recenze by byly fajn sam bych par kousky sveho vybaveni prispel. Ale neni to kriticke recenze davam jako klasicke forum prispevky...

Co bych vsak uvital nejvice je presununti (nebo zduplikovani) tlacitek "poslednich 25" a "poslednich 50" nekam na horni listu (vedle RSS by to bylo mozna i logicke). Uy mne nebavi neustale rolovat na konec stranky...
Nirvanou by pak bylo nove tlacitko poslednich 100 prispevku.

Snazim se cist prakticky cele forum (kdyz si jej zrovna nekteri nejmenovani ucastnici nepletou s chatem) a prochazeni poslednich X prispevku je moje nejoblibenejsi metoda...

Jinak musim pochvalit vsechny zucastnene, pres pomalejsi rozjezd nam forum pekne dozralo do krasy. Diky.
Pavel Vabrousek
Uživatelský avatar
MMys
Příspěvky: 17644
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Běleč nad Orlicí
Věk: 50
Kontaktovat uživatele:

logo, galerie....a co dál?

#9

Příspěvek od MMys »

edit: beru ZPET Smiley uz jsem pochopil, ktere bile pismo myslis Smiley to vis, uz mi hrabe Smiley
Pokud Milan myslí to bílé písmo na modrém vystínovaném podkladu nahoře a dole bloku s příspěvky, tak to je stejně práce IE. V IE je totiž ten pruh světle šedý, místo vystínovaný modře.
http://hvbo.cz/foto_astronomy_cz, http://hvbo.cz, e-mail: martin(*)myslivec(a)volny(*)cz, Dobson 400mm, N400/1600, Refraktor Borg 77ED, Montáž EQ6, Hvězdárna s montáží vlastní výroby, kamery MII C3-61000, ZWO ASI 1600MM
Uživatelský avatar
stana
Příspěvky: 3273
Registrován: 09. 04. 2008, 23:32

logo, galerie....a co dál?

#10

Příspěvek od stana »

Ty fotky tam skáčou nějak náhodně?
Nedá se jima listovat nějakým posuvníkem?
8-)
Dobson 300/1500, Ethos 8 mm,  Až bude peníz tak beru Ethos 13 mm, Plossl 25 mm,  fólie Astrosolar, SW-čočkový dalekohled SK 80/400,  triedr 12x50 /japonec/ a staré divadelní kukátko parametrů neznámých ...
Uživatelský avatar
ladis
Příspěvky: 2969
Registrován: 05. 09. 2006, 05:12
Bydliště: Dolní Bousov
Věk: 44

logo, galerie....a co dál?

#11

Příspěvek od ladis »

Velmi pekne logo...
Obrázek
Ladislav Červinka
vizuální pozorování a fotometrie proměnných hvězd a zákrytů hvězd planetkami
Uživatelský avatar
MMys
Příspěvky: 17644
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Běleč nad Orlicí
Věk: 50
Kontaktovat uživatele:

logo, galerie....a co dál?

#12

Příspěvek od MMys »

Ty fotky tam skáčou nějak náhodně?
Nedá se jima listovat nějakým posuvníkem?
8-)
Náhodně.

Tak jdi na ten odkaz astrofotky.cz a tam tím můžeš listovat a vybírat do sytosti.
http://hvbo.cz/foto_astronomy_cz, http://hvbo.cz, e-mail: martin(*)myslivec(a)volny(*)cz, Dobson 400mm, N400/1600, Refraktor Borg 77ED, Montáž EQ6, Hvězdárna s montáží vlastní výroby, kamery MII C3-61000, ZWO ASI 1600MM
Uživatelský avatar
stana
Příspěvky: 3273
Registrován: 09. 04. 2008, 23:32

logo, galerie....a co dál?

#13

Příspěvek od stana »



Náhodně.

Tak jdi na ten odkaz astrofotky.cz a tam tím můžeš listovat a vybírat do sytosti.
O.K. Ostatně to stačí i tak, aspoň tam skočí pokaždé něco jiného..
/Máte to pěkné, akorát se to nějak dýl načítá nebo mi zase blbne NET/ :)
Dobson 300/1500, Ethos 8 mm,  Až bude peníz tak beru Ethos 13 mm, Plossl 25 mm,  fólie Astrosolar, SW-čočkový dalekohled SK 80/400,  triedr 12x50 /japonec/ a staré divadelní kukátko parametrů neznámých ...
Uživatelský avatar
Konihlav
Příspěvky: 5631
Registrován: 24. 01. 2008, 15:21
Kontaktovat uživatele:

logo, galerie....a co dál?

#14

Příspěvek od Konihlav »

Ty fotky tam skáčou nějak náhodně?
Nedá se jima listovat nějakým posuvníkem?
8-)funguje pouze externi odkaz na jednu samotnou fotografii (nikoli na seznam fotografii - to je namet na zvazeni jak, proc, co...), tj. dostanes se k ni v puvodni velikosti a zaroven i k popiskum. Pokud chces vice fotek, kliknes na ten velky napis nahore a vyberes si co Te zajima.

fotky se generuji nahodne a to tak, aby se pokud mozno neopakovaly objekty na fotografii (to je jedine omezeni, tj. aby tam treba napr. nebyla 2x M51 a 2x Saturn). Jinak maji vsechny stejnou sanci k zobrazeni :)
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24319
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

logo, galerie....a co dál?

#15

Příspěvek od MilAN »



Pokud Milan myslí to bílé písmo na modrém vystínovaném podkladu nahoře a dole bloku s příspěvky, tak to je stejně práce IE. V IE je totiž ten pruh světle šedý, místo vystínovaný modře.Souhlasím , že to ve FF vypadá jako dříve, ale proč to doposud šlo dobře  i v  IE  a teď to nejde?  Nelze tuto úpravu vrátit tak, aby  se to zobrazovalo regulárně všude  ( když to před tím šlo !)
Alespoň tedy do doby, než budou fungovat skiny
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Odpovědět