Zrušení účtu ...a ke všemu polovičaté

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Odpovědět
irititovaný uživatel

Zrušení účtu ...a ke všemu polovičaté

#1

Příspěvek od irititovaný uživatel »

Zdravim, tak jsem tu zase a zase s problemem s forem, :(. Chtel jsem napsat nejaky prispevek k dotazu jednomu zdejsimu clovickovi. Nejakou chvili smolim prispevek, abych jej nakonec tlacitkem odeslal. A ejhle, pise to cosi o vyplneni jmena. Nevericne koukam, co kde jake jmeno ci co. No nic, zkusim vystoupit/nastoupit (odhlasit/prihlasit). A duhe ejhle. Uz se neprihlasim. Prestoze jsem byl celou dobu prihlasen, tak to pise, ze jak si nesouhlasi login.

Ctu si tedy znovu upozorneni pro uzivatele, jestli jsem neco nezanedbal....

Budou odstraněni všichni uživatelé, kteří mají nulový počet příspěvkůNo, jestli se nepocitaji prispevky v bazaru, tak mam urcite nejake, kdyz jsem zrovna tu resil problem s tim, ze se mi vynulovalo oznaceni prectenych vlaken. A ptal se, kdy bude konecne provedeny upgrade fora... Zkusil jsem to vlakno nalest a je tam:

parez (Bývalý člen)

To jako jak byvaly clen. Proc?!

...a zároveň v době od 22.1.09 (tj. data přechodu na novou verzi) ani jednou fórum nenavštívili = nebyli přihlášení.No, prihlasen jsem byl tedy urcite.

Zkousim tedy tlacitko pro poslani loginu na mail. Vyplnim, zadam overovaci kod a potvrdim ...a ze mi to polalo na mil. V mailu samozrejme nic. Zkousim jeste nekolikrat ....a nic.

Takze ucet je tedy asi zrusen?! Zkousim tedy zalozit jakoby noveho uzivatele se stajnym nickem ...eeeeee, ze to pry nejde, ze uzivatel jiz exituje.

Toz d..... co s tim. Kde se mohu, prosim prosim pekne na nekoho obratit?! Vidim, ze je to nick shodam, ktery by mel byt coby admin tohoto fora. Timto jej prosim, jestli by mi nemohl pomoci a znovu nezpristupnil muj ucet pod nickem parez. Proc nenapisi zpravu primo jemo? Protoze to nejde, dokud nenapisi aspon jeden prispevek tu, :o. Takze tak cinim.

Jestli mate nekdo podobne zkusenosti, tak sem s nimi. Nejlepe i s info, jestli se podarilo vyresit jinak, nez zbytecnym zalozenim dalsihouctu a mailu, :-[.
shodam
Příspěvky: 485
Registrován: 30. 07. 2016, 19:59
Kontaktovat uživatele:

Zrušení účtu ...a ke všemu polovičaté

#2

Příspěvek od shodam »

vyřešeno - uživatel "parez" byl obnoven ze zálohy

bohužel došlo k podobnému technickému problému jako nedávno u MaGa...
Uživatelský avatar
parez
Příspěvky: 20
Registrován: 23. 08. 2008, 03:54

Zrušení účtu ...a ke všemu polovičaté

#3

Příspěvek od parez »

to shodam:

Ano, mohu potvrdit, uz mi zase jede muj ucet. Dekuji za rychle vyreseni problemu, :D.
Uživatelský avatar
MaG
Příspěvky: 11389
Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Zrušení účtu ...a ke všemu polovičaté

#4

Příspěvek od MaG »

Stálo by za to dělat nějaké průběžné zálohy, třeba jednou za týden, je-li to možné. Nyní aspoň vidím, že to není nic neobvyklého, ten můj zrušený účet, jak jsem si původně myslel :D
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Orion Optics CT8 200/900 s Paracorrem, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod, 30Dmod
Uživatelský avatar
MMys
Příspěvky: 17643
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Běleč nad Orlicí
Věk: 50
Kontaktovat uživatele:

Zrušení účtu ...a ke všemu polovičaté

#5

Příspěvek od MMys »

napsal: Nejlepe i s info, jestli se podarilo vyresit jinak, nez zbytecnym zalozenim dalsihouctu a mailu
Nejlepší řešení je mailovat rovnou adminovi na
shodam zavinac centrum tecka cz
http://hvbo.cz/foto_astronomy_cz, http://hvbo.cz, e-mail: martin(*)myslivec(a)volny(*)cz, Dobson 400mm, N400/1600, Refraktor Borg 77ED, Montáž EQ6, Hvězdárna s montáží vlastní výroby, kamery MII C3-61000, ZWO ASI 1600MM
Uživatelský avatar
parez
Příspěvky: 20
Registrován: 23. 08. 2008, 03:54

Zrušení účtu ...a ke všemu polovičaté

#6

Příspěvek od parez »

Ano, mas pravdu. Nejlepsi by byl urcite mail. Bohuzel tu nikde neni uveden, takze clovek nema sanci majlika napsat. Pokud tedy nejsem slepy. Takze dekujeme za nej (mnozne cislo pisi i za ostatni uzivatele, kteri budou mit treba nejaky obdobny problem, budou potrebovat kontakt na admina a doklikaji se az sem). Takze si jej znacim, ale doufam, ze jej nebudu potrebovat. A kdyz ano, tak jen v nejake prijemnejsi zalezitosti, :).

Uživatelský avatar
MMys
Příspěvky: 17643
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Běleč nad Orlicí
Věk: 50
Kontaktovat uživatele:

Zrušení účtu ...a ke všemu polovičaté

#7

Příspěvek od MMys »

Ajo, vidíš, to jsem si ani nevšiml. Ve staré verzi byl dole na konci každé stránky. Teď tam není...
http://hvbo.cz/foto_astronomy_cz, http://hvbo.cz, e-mail: martin(*)myslivec(a)volny(*)cz, Dobson 400mm, N400/1600, Refraktor Borg 77ED, Montáž EQ6, Hvězdárna s montáží vlastní výroby, kamery MII C3-61000, ZWO ASI 1600MM
Odpovědět