Jan Kondziolka/konec s IAN

Reakce na články, náměty, kritika, oslavné ódy
Odpovědět
Uživatelský avatar
kojan
Příspěvky: 133
Registrován: 09. 09. 2008, 02:13

Jan Kondziolka/konec s IAN

#1

Příspěvek od kojan »

Rozhodl jsem se, že ukončím aktivní spolupríci s IANem. Napsal jsem i uvodník, což jsem považoval za slušnost to aspoň objasnit čtenářům co a jak a ne trapne odpovidat na mejly "no vite ja uz na IANu nedelam" ale podle Rudolfa to je jen canc kterej nikoho nezajima. Tak pokud vás to nezajímá, nečtěte dál...

Zde je nevydaný úvodník:

Nedávno jste si mohli přečíst pesimistický úvodník od Rudolfa. Dnes tento nemilý úkol padl na mě. Důvodem proč píšu tento úvodník je to, že jsem se, ač nerad, rozhodl ukončit mé aktivní fungování na IANu. Hlavním důvodem jsou osobní neshody s Rudolfem (a prosím dál to nerozebírejme). Nikoliv tedy to jak někteří budou jistě říkat, že to tady upadá a podobně, nebo že bych dezertoval někam jinam.

Hlavní věc co z toho plyne je ta, že už tedy nepovedu Instantní pozorovatelnu a ti kteří byli zvyklí posílat fotografie přímo na můj osobní mail si budou opět muset převyknout na mail pozorovani(zavináč)IAN.cz (i když prý Rudolf plánuje jakousi utilitku, která to ještě vylepší a domaká). S IANem ale nekončím zcela a ze dne na den (jako jeden můj předchůdce) určitě ode mě ještě uvidíte článek o nové světlařské normě, který je připraven v redsysu a taky se nebráním příležitostně přispět s nějakou důležitou zprávou, například s novinkami v projektu mapování světelného znečištění na www.skyquality.com. Taky doufám, že mi zůstane přístup k IAN alertům a tak vás v létě budu moct esemeskou opět budit na noční svítící oblaka nebo snad i v brzké době na polární záři a v případě novinek zaktualizuji stránky svetlo.ian.cz.

Na závěr chci ještě poprosit – zkuste to moc neřešit v diskuzi. Všichni víme, kdo bude chtít opět napsat že to tady upadá, všichni víme, kdo z toho bude mít radost a snad se najdou i tací, kterým to radost neudělá – víme to, netřeba to dál rozmazávat!
Uživatelský avatar
LaBa
Příspěvky: 1318
Registrován: 05. 11. 2007, 00:55
Bydliště: Praha 10
Věk: 50

Jan Kondziolka/konec s IAN

#2

Příspěvek od LaBa »

K tomu len jedno. Je nas malo astronomov amaterov, tak sa podme vsetci hadat.... nech sa to tu rozsype cele. Viac k tomu nemam co dodat Skoda.... A no flame [smiley=dankk2.gif]
Odpovědět