Strata profilu

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Maros
Příspěvky: 300
Registrován: 08. 01. 2005, 00:31

Strata profilu

#1

Příspěvek od Maros »

Zdravim,na tomto fore som bol registrovany ako maros,pred niekolkymi dnami sa mi pri doplnani profilu tento profil kompletne zmazal.Neviem co sa stalo,len som si doplnal udaj ohladom dalekohladov,nakolko som si kupil 200 dobson.Bol som tu registrovany asi dva roky a mal som asi 270(odhadom)prispevkov.Nemyslim si ze to bola moja chyba,ved profil som takto menil uz niekolko krat... ???Neviem ci sa da s tymto nieco teraz robit.Adminovi som napisal,ale zatial bez odozvy,tak preto pisem aj touto cestou.O svoj predchadzajuci profil mam stale zaujem,nemam zaujem si uz vytvarat iny,tento som si zalozil len,aby som sem mohol vobec teraz nieco napisat,potom ho zmazem.Neviem ci ste mali niekto podobny problem uz,ak ano a viete mi niekto poradit budem vdacny,zaroven yiadam admina,ak sa da s tym nieco robit,tak nech to da nejak do poriadku,Maros
Uživatelský avatar
Stratus
Příspěvky: 709
Registrován: 03. 02. 2007, 20:55
Věk: 71

Strata profilu

#2

Příspěvek od Stratus »

Tvoje příspěvky tu opravdu jsou - jako host bez jména. Takto by to vypadalo kdybys smazal ve svém profilu jméno či přezdívku pod kterou vystupuješ a potom omylem místo "změň profil" klepnul na "vymaž uživatele".
Uživatelský avatar
MaG
Příspěvky: 11389
Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Strata profilu

#3

Příspěvek od MaG »

No, vzhledem k tomu, že tam ta tlačítka jsou hned vedle sebe (dost nešikovně) - nelze lidskou chybu opravdu vyloučit.. možná si Maroši klikl vedle ??
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Orion Optics CT8 200/900 s Paracorrem, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod, 30Dmod
Uživatelský avatar
Maros
Příspěvky: 300
Registrován: 08. 01. 2005, 00:31

Strata profilu

#4

Příspěvek od Maros »

Neviem chalani,mozne to je,dufam ze to bude mozne znovu zo zalohy opravit.Pisalo som s adminom a mi uz odpisal ze to obnovi,tak dufam ze sa to podari a budem moct pokracovat vo svojom povodnom profile,Maros
Uživatelský avatar
Stratus
Příspěvky: 709
Registrován: 03. 02. 2007, 20:55
Věk: 71

Strata profilu

#5

Příspěvek od Stratus »

Vítáme Tě opět na palubě, Maros!
Uživatelský avatar
Maros
Příspěvky: 300
Registrován: 08. 01. 2005, 00:31

Strata profilu

#6

Příspěvek od Maros »

Stratus napsal: Vítáme Tě opět na palubě, Maros!Dakujem huraaa
:D :D
Takze profil marosmarosmaros uz mozem zmazat a mozem nadalej pokracovat, tak ako som kedysi zacal :)
Uživatelský avatar
biker.fm
Příspěvky: 4148
Registrován: 09. 06. 2008, 02:34
Bydliště: Frydek-Mistek
Věk: 56
Kontaktovat uživatele:

Strata profilu

#7

Příspěvek od biker.fm »

Už je to v pořádku - díky bikerovi .

Prosím administrátora aby předešlé pokusy smazal.

   Díky - fidler -
Poslal jsem adminovi info k teto zalezitosti.
Pozorovani hvezd na nocni obloze = prijemny relax v kazdodennim stresu.


APM 152/1200 a mala Kowa na vylety do hor
Moje fotky na www.astrofotky.cz.
Uživatelský avatar
JakubS8
Příspěvky: 249
Registrován: 02. 07. 2007, 17:56

Strata profilu

#8

Příspěvek od JakubS8 »

for: Admin

Nemohu se opětovně přihlásit kvuli úpravě profilu... nevím pročpak to?

Normálně mi přihlášení i odhlášení jde, i když mi to asi na3x zahlásí neplatné heslo!!!!
Odpovědět