Príspevky

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
rackom
Příspěvky: 42
Registrován: 27. 02. 2005, 19:17

Príspevky

#1

Příspěvek od rackom »

Neviem či sa to veľmi hodí preberať túto tému na tomto mieste ale nedá sa mi nespýtať: Nevie niekto prečo je na AstroFóre najmenej príspevkov cez víkend ? Myslel som že každý dospáva svoju astronomickú noc ale to je len môj tip.
Uživatelský avatar
Listy3
Příspěvky: 376
Registrován: 29. 12. 2004, 02:34

Príspevky

#2

Příspěvek od Listy3 »

Možná, že se ještě občas najdou lidi co z domu vytáčí internet přes telefon a to musí platit, zatím co v práci internet neplatí. A nebo musí s rodinou na chatu :D.
Newton 250/1250 ve výstavbě&&Newton 130/1000 GS montáž&&triedr 10x50 a 8-24x50&&Lidlteleskop 70/700
romi
Příspěvky: 45
Registrován: 04. 12. 2004, 00:15

Príspevky

#3

Příspěvek od romi »

Mas asi pravdu. Nejrusneji na foru je v pracovni dny a v pracovni dobe.
RoMi
Uživatelský avatar
Myzer
Příspěvky: 1231
Registrován: 28. 05. 2003, 18:31

Príspevky

#4

Příspěvek od Myzer »

rackom napsal: Neviem či sa to veľmi hodí preberať túto tému na tomto mieste ale nedá sa mi nespýtať: Nevie niekto prečo je na AstroFóre najmenej príspevkov cez víkend ? Myslel som že každý dospáva svoju astronomickú noc ale to je len môj tip.
Skoro si sa trafil. Obyvatelia rusnejsich a svetlych miest obycajne odchadzaju z mesta a hladaju pokoj alebo v noci pozoruju v poriadnej tme. A nie na kazdom mieste maju pristup k netu. Uz som sa vratil a momentalne este dospavam tu piatkovu jasnu noc. :)
http://www.astronom.cz/astropo/ - Visual deep-sky observing&&Kontakt na Skype: myzer16
Odpovědět