Prosba

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
vla
Příspěvky: 5410
Registrován: 22. 09. 2002, 02:11
Bydliště: Praha 6

Prosba

#1

Příspěvek od vla »

Když byla možnost přihlásit se za moderátora určité oblasti fora neudělal jsem to, protože si myslím, že dosti příspěvků na forum nepatří případně jsou špatně zařazeny atd. Předpokládal jsem, že bych svými zásahy a malou tolerantností sklidil nesouhlas mnoha tolerantnějších členů fora. Nicméně nyní PROSÍM shodama jestli by přeci jen nezvážil nastavení určitých pravidel v sekci" všeobecná diskuze", protože některé příspěvky už dávno přesáhly hranice serioznosti a dokonce i snesitelnosti. Takže PROSÍM PROSÍM !!!
tel 608 920 902 Nemám rád tenhle stát.
Uživatelský avatar
MaG
Příspěvky: 11389
Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Prosba

#2

Příspěvek od MaG »

Máš mou podporu...

Víš že si ani nic neprošvihl? Já už sice nevím, jak to s tím moderováním bylo, ale nevzpomínám si, že bych se k něčemu hlásil. jediné co si z výměn názorů se Shodamem pamatuji bylo, že jsem z toho měl podobnou obavu jako ty. Jen jsem si řekl, radši někdo než nikdo. Teď už chápu, jak žalostně málo lidí tu má chuť vůbec něco moderovat a jak "bohužel" mnoho lidí (a dávám jim za pravdu) zde nadává, že fórum není v mnoha ohledech vůbec moderováno.

Stačí tak málo... jistě budeš vyslyšen - jo a začni od Planety X :P
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Orion Optics CT8 200/900 s Paracorrem, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod, 30Dmod
Uživatelský avatar
SKYMASTER
Příspěvky: 871
Registrován: 05. 02. 2004, 05:32

Prosba

#3

Příspěvek od SKYMASTER »

Moderovani ma urcite nejaky smysl. Zase na druhou stranu vyradit desitky lidi, kteri si nekde kecaji nejake nesmyslicky je skoda. Vse ma sve a ja osobne jsem zvedavi jak si s tim system astrofora poradi, protoze je vhodny pro system otazka odpoved, podle mne neni vhodny pro velke diskuze.
Celestron CGE1400 SC355mm,Celestron C11GPS SC280mm,Televue TV-NP127 127mm APO FlatField refraktor,SW-80ED 80mm ED refraktor SBIG-ST2000XM CCD kamera, StellaCamII TV kamera, 100mm H-alfa refraktor....
Uživatelský avatar
MaG
Příspěvky: 11389
Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Prosba

#4

Příspěvek od MaG »

Jsem prostě pro to, aby se pro každou sekci našel jeden/několik moderátor/ů.

Jiná cesta není. Byla by škoda, kdybychom si tu stále jen stěžovali a nechtěli si to tu moderovat. Krom toho strach z někoho, že bude moc přísný bych taky neměl. Od toho je tu pořád ještě Shodam. Předpokládám, že se s moderátorem v případě nevhodného zásahu může bavit soukromně a dohodnout se ..

Good luck fórum ;)
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Orion Optics CT8 200/900 s Paracorrem, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod, 30Dmod
Uživatelský avatar
SKYMASTER
Příspěvky: 871
Registrován: 05. 02. 2004, 05:32

Prosba

#5

Příspěvek od SKYMASTER »

To je samozrejme dobre. Ale i tak si myslim, ze to je a bude problem.
Celestron CGE1400 SC355mm,Celestron C11GPS SC280mm,Televue TV-NP127 127mm APO FlatField refraktor,SW-80ED 80mm ED refraktor SBIG-ST2000XM CCD kamera, StellaCamII TV kamera, 100mm H-alfa refraktor....
Odpovědět