Rada na nakup Meade ETX PE Maksutov

Diskuze o dalekohledech, triedrech a dalších kukátkách pro pozorování nekonečna
Uživatelský avatar
Keramx
Příspěvky: 125
Registrován: 12. 04. 2005, 13:37

Rada na nakup Meade ETX PE Maksutov

#76

Příspěvek od Keramx »

Psion je pašák ;). Abych se vrátil k původní otázce - Nákupu Meade ETX PE Maksutov. Možná by nebylo od věci, kdyby byla půjčovna a dalekohledy o nichž uvažuju bych si mohl půjčit a zkusit a pak se rozhodnout pro koupi. Nevíte někdo o něčem takovém?
Uživatelský avatar
Keramx
Příspěvky: 125
Registrován: 12. 04. 2005, 13:37

Rada na nakup Meade ETX PE Maksutov

#77

Příspěvek od Keramx »

Psion napsal:

V horní liště 3 menu zleva je Hedat. Stiskni a zadej "poncet".
To jsem Psione udělal a dozvěděl jsem se o poncetově plošině prd. :-/ Zkus to sám co najdeš.
Uživatelský avatar
zdenek
Příspěvky: 866
Registrován: 07. 02. 2003, 14:36
Bydliště: Rousínov
Věk: 54

Rada na nakup Meade ETX PE Maksutov

#78

Příspěvek od zdenek »

Keramx napsal:
To jsem Psione udělal a dozvěděl jsem se o poncetově plošině prd. :-/ Zkus to sám co najdeš.Ale no tak. Mne to vyhodilo X vysledku, dokonce i s obrazky. Ono staci zmenit stari prispevku ze 7 dnu na vetsi hosdnotu (treba 700) a pak uz jen cist.
Uživatelský avatar
zdenek
Příspěvky: 866
Registrován: 07. 02. 2003, 14:36
Bydliště: Rousínov
Věk: 54

Rada na nakup Meade ETX PE Maksutov

#79

Příspěvek od zdenek »

MilAN napsal:
Asi by stálo za to založit na to nové téma na správném místě. Možná, že to bude zajímat více lidí a   je i více zkušenosti. Tady bychom to zahrabali do naprosto nesmyslné diskuse.Protoze s touto poznamkou, ktera padla v tematu o "Radach na nakupMEAde" nelze nez souhlasit smerujte dalsi prispevky ohledne NAVIGACE prosim SEM.
Pripadne Shodame, zkus tam prosimte vyselektovat vyslovene tematicky "ujete" (vcetne tech mojich).
Uživatelský avatar
Keramx
Příspěvky: 125
Registrován: 12. 04. 2005, 13:37

Rada na nakup Meade ETX PE Maksutov

#80

Příspěvek od Keramx »

zdenek napsal:
Ale no tak. Mne to vyhodilo X vysledku, dokonce i s obrazky. Ono staci zmenit stari prispevku ze 7 dnu na vetsi hosdnotu (treba 700) a pak uz jen cist.Promiň, to jsem přehlédl. Jdu se schovat za roh a nafackuju si sám. :-X
Odpovědět