re: podekovani

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dusko
Příspěvky: 76
Registrován: 17. 01. 2003, 03:28

re: podekovani

#1

Příspěvek od dusko »

hi shodam.
pekne ze nam dakujes... aj my ti dakujeme, ze forum opat funguje vo viac - menej zachovalom stave. i ked by som ocenil info, o co islo (do toho ma asi nic nieje, ze?) a ci to potencialne hrozi aj do buducna (na toto by som ale odpoved ocenil). pisem ale kvoli inemu problemu. kamaratovi - LbA - zmizlo konto na fore aj niektore jeho prispevky... a na mailovu interpelaciu si neodpovedal. rad by som teda, aby si sa vyjadril aspon na fore...
dusko
p.s.: dufam, ze nezmizne aj moje konto... :-)
shodam
Příspěvky: 485
Registrován: 30. 07. 2016, 19:59
Kontaktovat uživatele:

re: podekovani

#2

Příspěvek od shodam »

Uživatele LbA jsem obnovil ze zálohy a mělo by opět všechno fungovat. Bohužel v posledních dnech dochází k opakovanému poškození fóra vzhledem ke špatné funkci serveru a nedaří se mi přimět hostingovou firmu k nápravě >:( Doufám, že se povede domluvit se během pár týdnů s ČASem a přesunout fórum na jejich server. Tím se snad tyhle technické problémy konečně vyřeší.

Jenom si nejsem nějak jistý s těmi "znizelými" příspěvky. Můžeš mi napsat nějaký konkrétní příklad ?
LbA

re: podekovani

#3

Příspěvek od LbA »

shodam napsal: Uživatele LbA jsem obnovil ze zálohy a mělo by opět všechno fungovat. Bohužel v posledních dnech dochází k opakovanému poškození fóra vzhledem ke špatné funkci serveru a nedaří se mi přimět hostingovou firmu k nápravě >:( Doufám, že se povede domluvit se během pár týdnů s ČASem a přesunout fórum na jejich server. Tím se snad tyhle technické problémy konečně vyřeší.

Jenom si nejsem nějak jistý s těmi "znizelými" příspěvky. Můžeš mi napsat nějaký konkrétní příklad ?

Uz su tam vsetky moje prispevky, Shodam, dakujem ti. Heh Len to cislo prispevkov pri mene treba zmenit :)

A dakujem za promptne vyriesenie problemu....

Ale minuly tyzden tam tie moje prispevky neboli. Fakt. No drzim palec, aby sa forum presunulo bez uhony a aby fungovalo tak ako ma..
Mas u mna pivko ;)
Odpovědět