Seznamte se s ... rozhovory s astronomy

Nezávazné povídání o všem, co se týka astronomie.
Odpovědět
Uživatelský avatar
MaG
Příspěvky: 11389
Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamte se s ... rozhovory s astronomy

#121

Příspěvek od MaG »

To je úžasná zpráva. Gratuluji a těším se na další zajímavé rozhovory.
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Orion Optics CT8 200/900 s Paracorrem, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod, 30Dmod
Uživatelský avatar
Cztwerec
Příspěvky: 8304
Registrován: 03. 02. 2007, 17:58
Bydliště: Břežany II.
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamte se s ... rozhovory s astronomy

#122

Příspěvek od Cztwerec »

Pěkný splněný sen, gratuluji moc! Zdraví Martin
Lectorem iustus...
Uživatelský avatar
Stefan K
Příspěvky: 149
Registrován: 09. 06. 2009, 12:47
Bydliště: Nove Zamky
Věk: 63
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamte se s ... rozhovory s astronomy

#123

Příspěvek od Stefan K »

Prikladám detailné info o knižke "Hviezdna obloha, moja vášeň" Písané rozhovry

Väzba: tvrdá, kriedový paier

formát: 165x235 mm

Počet strán: 324

25 +1 rozhovorov (Krisztián Sárneczky, Rainer Kracht, Marco Langbroek, Petr Horálek, Rob D. Matson, Luboš Kohoutek, Kamil Hornoch, Terry Lovejoy, Tomáš Vorobjov, Peter Vereš, Quanzhi Ye , Ján Svoreň, Amar. A. Sharma, Shigeki Murakami, Martin Mašek , Vladimír Bahýl, Gennadij Borisov, Kacper Wierzchoś, Babak Tafreshi, Richard A. Kowalski, Tomáš Slovinský, Jana Poledniková, Daniel Parrott, Maik Meyer, Jana Chesley Pittichová.)

Objedať sa dá priamo u vydavateľa:
https://www.suh.sk/hviezdna-obloha-moja-vasen/
cena 12 EUR + poštovné+balné

prípadne u mňa (ak máte záujem o venovanie), ozvite sa na PM alebo mailom na stefan(zavinac)skaw.sk.
Cena 15 EUR + poštovné+balné
Stefan
-------------------------------------------
"Ten pohľad ... je ďaleko to najvznešenejšie čo nám astronómia poskytuje."   Edmund Halley

www.skaw.sk - svet asteroidov a komét
Uživatelský avatar
Stefan K
Příspěvky: 149
Registrován: 09. 06. 2009, 12:47
Bydliště: Nove Zamky
Věk: 63
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamte se s ... rozhovory s astronomy

#124

Příspěvek od Stefan K »

Uplynul mesiac od zverejnenej informácie, kde sa dá knižka rozhovorov objednať. Aj keď ponuka na autogram autora nikoho nezaujala, predpokladám, že niekto si knihu predsa len objednal u vydavateľa a medzitým ju už aj obdržal.

V minulosti ma zaujímal názor na jednotlivé rozhovory. Teraz by som rád poznal váš názor, nie na obsah, ale na formu prevedenia knihy. Dáte vedieť?

A kľudne pridajte i tipy na osoby, o ktorých by ste si radi prečítali ďalší rozhovor...

Vopred ďakujem za váš čas i prípadné reakcie!
Stefan
-------------------------------------------
"Ten pohľad ... je ďaleko to najvznešenejšie čo nám astronómia poskytuje."   Edmund Halley

www.skaw.sk - svet asteroidov a komét
Uživatelský avatar
Stefan K
Příspěvky: 149
Registrován: 09. 06. 2009, 12:47
Bydliště: Nove Zamky
Věk: 63
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamte se s ... rozhovory s astronomy

#125

Příspěvek od Stefan K »

Za vyše 12 rokov som spravil 25+1 rozhovorov. Netuším, koľko v ešte budúcnosti pridám a dosiahnuť číslo 50 je asi trúfalosť, ale takýto cieľ predpokladá pridať najprv 26. rozhovor a potom rozhovor č. 27, atď. A nad tým práve rozmýšľam. Zvažujem, zvažujem, koho osloviť...

Astronómku a spisovateľku nielen sci-fi románov, alebo mladíka, ktorý sa neúnavne prehľadáva archívy najväčších teleskopov sveta, či Jezuitu, ktorý sa hľadá nové prístupy vo výskume extrasolárnych planét ???

Mimochodom, knižka rozhovorov "Hviezdna obloha, moja vášeň" sa celkom dobre míňa. Ak ju ešte nemáte, stále platí moja ponuka, že ju môžete mať aj s autogramom autora.
Stefan
-------------------------------------------
"Ten pohľad ... je ďaleko to najvznešenejšie čo nám astronómia poskytuje."   Edmund Halley

www.skaw.sk - svet asteroidov a komét
Odpovědět