Prezentace o LP k preposilani mejlem

Diskuze o fenoménu přesvícené oblohy a všem souvisejícím.
Uživatelský avatar
kojan
Příspěvky: 133
Registrován: 09. 09. 2008, 02:13

Prezentace o LP k preposilani mejlem

#1

Příspěvek od kojan »

Zdravim,
pripravil jsem prezentaci v powerpointu o LP, urcenou k sireni emailem.

Urcite znate hromadu stupidnich prezentaci typu - posli techto 7 medvidku pro stesti podobne, ktere si preposilaji pubertalni slecny a malo vytizeni pracovnici v pracovni dobe. Myslim, ze kdo chtel videt web o LP ten uz ho videl, ale toto je pocetna skupina uzivatelu, kteri na web nikdy nezavitaji protoze je to nezajima, ale takto je mame sanci oslovit.

Cili prezentace neni urcena na web, neni urcena k prednaskam, ale k preposilani mailem kamaradum. Prezentaci prosim posilejte s predmety typu: "Posli to dal" "Tohle musis videt, krasne" To neslo neposlat" "Nadherne" "Krasne snimky" a podobne. Nepripisujte zadne odkazy na webovky! Prezentaci si ale stahnete a posilejte ji jako prilohu! Nedavejte odkaz na leteckou postu, po 10 preposlanich by se ztratil v zaplave Fwd.

Ani v prezentaci nejsou uvedeny zadne odkazy, dokonce ani jmena autoru fotografii (VSICHNI AUTORI ALE BYLI OBEZNAMENI A SOUHLASILI) protoze takto prezentace pusobi dojmem: Jeeeeee, nekdo mi poslal peknou prezentaci s dobre minenou radou. S odkazem by to pusobilo: Fuuuuj, reklama, spam!

Zde je odkaz:  http://leteckaposta.cz/344405904

Tak at to lita:-)
Uživatelský avatar
MMys
Příspěvky: 17643
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Běleč nad Orlicí
Věk: 50
Kontaktovat uživatele:

Prezentace o LP k preposilani mejlem

#2

Příspěvek od MMys »

Posílejte přednostně na obecní úřady, architektům, a do vlády Jsem zvědavý, kdy mi to poprvé přijde od někoho mailem ;)
http://hvbo.cz/foto_astronomy_cz, http://hvbo.cz, e-mail: martin(*)myslivec(a)volny(*)cz, Dobson 400mm, N400/1600, Refraktor Borg 77ED, Montáž EQ6, Hvězdárna s montáží vlastní výroby, kamery MII C3-61000, ZWO ASI 1600MM
Uživatelský avatar
michal.b
Příspěvky: 3300
Registrován: 30. 09. 2004, 06:08

Prezentace o LP k preposilani mejlem

#3

Příspěvek od michal.b »

Hej, to je dobry napad Jenom bych jako 2. snimek "pokud se vam nestane toto" pouzil jeste neco brutalnejsiho, co kazdeho prasti do oci (pro obycejneho cloveka plati, ze pokud jsou tam videt alespon nejake hvezdy, tak to neni nic strasneho).
Uživatelský avatar
Regulus
Příspěvky: 3300
Registrován: 25. 12. 2006, 23:09

Prezentace o LP k preposilani mejlem

#4

Příspěvek od Regulus »

Dobrá práce! Pro laiky jako dělané, názorné, výstižné  [smiley=thumbsup.gif]

EDIT: Jo a na str 22 je drobný překlep : mit - mít ;)
SW Dobson 254/1200 Flex; Baader ED 66/400; TS-Optics ED 60/360, Luntík LS35T Deluxe; Sony A6400, Canon EOS 700D
Montáž AZ3/Denk II Binoviewer/Baader-8_24mm H-ZOOM;2" ES MaxV-28mm;Panoptic-24mm;PentaXF-12mm;Ortho-6mm/2"ES-OIII
Uživatelský avatar
kojan
Příspěvky: 133
Registrován: 09. 09. 2008, 02:13

Prezentace o LP k preposilani mejlem

#5

Příspěvek od kojan »

No ja myslim ze to je dost brutalni. Chtel jsem tam prave nejaky typicky sloup, at to nejsou jen tri fotky oranzoveho zavoje. Ale jak mate nekdo jeste brutalnejsi sloup, urcite poslete.
Posilat muzete i jine fotky, at uz dobre, nebo spatne, nocni oblohy, mlecne drahy, objekty a podobne, protoze asi jeste pripravim vetsi videoverzi pro jutube. Tam to skyta taky docela velky prostor k sireni... Rozliseni by stacilo 800x600 mylsim...
Mejl je kondziolkajan seznam cz
Uživatelský avatar
Tharos
Příspěvky: 688
Registrován: 29. 02. 2008, 15:58

Prezentace o LP k preposilani mejlem

#6

Příspěvek od Tharos »

Taky se mi to moc líbí. Už jsem rozeslal, takže v následujících deseti letech snad nějakou tu hvězdu uvidím. ;D

Dobrá práce!

Jinak pečlivě sleduju hoax.cz - až se ten mail objeví v jejich seznamu, máme jistotu, že se opravdu rozšířil a proslavil. ;D

P.S. Rozeslal jsem to mimo jiné i mladším znuzeným studentkám, které mi běžně posílají X fw mailů týdně a jejich výkonnost je v mých očích nevídaná. Takže si myslím, že od nich se to bude šířit podle exponeciální funkce s úctyhodně vysokým základem. ;D
Uživatelský avatar
jaromer
Příspěvky: 82
Registrován: 11. 10. 2008, 16:34
Bydliště: Prague, Czech Republic
Věk: 29

Prezentace o LP k preposilani mejlem

#7

Příspěvek od jaromer »

Veľmi pekné. Emaily som už poslal. Dúfam, že sa to rozšíri a niečo sa s tým urobí. [smiley=thumbsup.gif]
Uživatelský avatar
kojan
Příspěvky: 133
Registrován: 09. 09. 2008, 02:13

Prezentace o LP k preposilani mejlem

#8

Příspěvek od kojan »

Tak me napada - nechcete slovaci udelat slovenskou verzi? Jestli je nejaky dobrovolnik, reknete si, poslu vam PPT a prelozte to do slovenstiny...
Uživatelský avatar
jaromer
Příspěvky: 82
Registrován: 11. 10. 2008, 16:34
Bydliště: Prague, Czech Republic
Věk: 29

Prezentace o LP k preposilani mejlem

#9

Příspěvek od jaromer »

Tak me napada - nechcete slovaci udelat slovenskou verzi? Jestli je nejaky dobrovolnik, reknete si, poslu vam PPT a prelozte to do slovenstiny...
Poslal som SZ.
Uživatelský avatar
Chef
Příspěvky: 1741
Registrován: 29. 12. 2006, 03:01
Věk: 42

Prezentace o LP k preposilani mejlem

#10

Příspěvek od Chef »

Velmi pěkné.
Poslal jsem to všem našim zaměstancům a externistům:
cca 15000 mailboxů.
Trochu se mi sice na chvíli zahltila síť, ale za tu srandu to stálo.
Snad se nebudou pídit, kdo to poslal, jelikož jsem to musel skrýt za neexistující mail jako spammer 8-)
20” SW DOBSON GoTo, APM APO 152, Officina Stellare APO LZOS 130, TS APO 80, EQ8R, AZ-EQ6, Dobson SW 12", SW MAK 180, RASA 8, iOptron Pro AZ, 10" DK R. F. Royce; TeleVue EP; ASI294MC; ASI462MC; ASI2600MM; Zeiss Bino; Quark Ha; ADC Gutekunst; FFC
Uživatelský avatar
Tharos
Příspěvky: 688
Registrován: 29. 02. 2008, 15:58

Prezentace o LP k preposilani mejlem

#11

Příspěvek od Tharos »

Chef: ;D ;D

Tak tady obrázek podle mě vydá za sto slov ;D

Uživatelský avatar
kavka
Příspěvky: 1284
Registrován: 14. 11. 2005, 14:35
Bydliště: Rovensko pod Troskami
Věk: 69

Prezentace o LP k preposilani mejlem

#12

Příspěvek od kavka »

Díky za dobrý nápad a vkusnou realisaci. Zašlu na Městský úřad v Rovensku a v Turnově. O reakci zde budu informovat.
Kafka
Refraktor 135/1602 s Chromacorem N, LUNT 35/400, Dobson SW 254/1200, Zeiss 63/840, SW ED 80/600, binar Zeiss 50/540, Somet binar 25x100, triedr Tento 20x60, triedr Zeiss Jenoptem 10x50w, kukátko Kasai WideBino 2,3x40.....
Uživatelský avatar
Tharos
Příspěvky: 688
Registrován: 29. 02. 2008, 15:58

Prezentace o LP k preposilani mejlem

#13

Příspěvek od Tharos »

Ha, už je to dostupné i jako torrent ;D

http://tracker.cztorrent.net/torrent/co ... -pps/37715

Je to práce někoho odtud? :)
Uživatelský avatar
kojan
Příspěvky: 133
Registrován: 09. 09. 2008, 02:13

Prezentace o LP k preposilani mejlem

#14

Příspěvek od kojan »

Ha, už je to dostupné i jako torrent Grin

http://tracker.cztorrent.net/torrent/co ... s/37715Heh a kdo si mysis ze to tam dal:-) A zapomel jsi jeste na megatorrent a uloz.to. Na warezy sem to jeste nedaval... tohle je asi zbytecne, ale posledni muj pocin ten filmecek s ceskymi titulky ten byl taky vsude plus jutube, strim a ceska a slovenska warezacka fora... akorat nemam osefovane site typu DC++, v tomhle vaznu...
Filozofie je asi takova, ze clovek na warezu se na to podiva spis, nez by to nekde nasel na webu - ha tohle je ilegalne zkopirovane, to musim videt... pritom by se na to jinak ani nepodival...
Uživatelský avatar
Vejr
Příspěvky: 851
Registrován: 02. 05. 2007, 18:22

Prezentace o LP k preposilani mejlem

#15

Příspěvek od Vejr »

Pekny napad i zpracovani. Mel bych ale dve pripominky. Zaprve k formatu - PowerPoint navic s velikosti vice jak 6 MB mi neprijde vhodne k rozesilani.

A druha vec - posledni dobou mne prijde, ze argumentace, ze neni videt obloha, skoro nikoho nezajima Takze se obavam, ze jedine, na co budou odpovedni slyset, je ekonomicka stranka veci. Pripadne jeste tak na zdravotni problemy, ktere osvetleni zpusobuje. Takze bych doporucoval zduraznovat predevsim tyto veci.

Ale jinak vazne moc pekne, diky
Jsem zacatecnik, ale lecim se :-)
Odpovědět