starparty lysahora2004

Pozvánky na star-party, zážitky, pozorování.
Uživatelský avatar
peta
Příspěvky: 432
Registrován: 21. 06. 2002, 20:06

starparty lysahora2004

#46

Příspěvek od peta »

ajo, nevedel jsem ze vyjizdis z kostelce, to je fakt dost daleko...

no spravce by nam sice veci vyvezl, ale chceme-li se sejit ve vice lidech, pak je to dost nerealne vozit jednou ladou-nivou nahoru... po ctvrty fure se na to vykasle - navic, ono je dobre mit u sebe auto jako zazemi...

s predpovedi pocasi to neni prilis velky problem: mam kontakt na lidi z ostravy, co jsou schopni dat pet dnu predem celkem slusnou predstavu o pocasi a dva dny pred presnou predpoved... pokud bys to tedy ocihl o nastavajicim vikendu, pak bychom se mohli rozhodnout co a jak...

co vy ostatni, jste ochotni dojet na sobotni noc na pustevny? kolik by nas bylo?
petr(zavinac)fajkos.com
Uživatelský avatar
vasek
Příspěvky: 210
Registrován: 16. 11. 2006, 19:41

starparty lysahora2004

#47

Příspěvek od vasek »

peta napsal: co vy ostatni, jste ochotni dojet na sobotni noc na pustevny? kolik by nas bylo?Na Pustevny navic vede lanovka. A k ni se da dojet autobusem, ne?
A kterou sobotu mas na mysli? Ty nejblizsi dve mi v ceste na vychod nic nebrani.
Uživatelský avatar
cieja
Příspěvky: 226
Registrován: 27. 01. 2004, 23:07
Bydliště: Chlebičov

starparty lysahora2004

#48

Příspěvek od cieja »

Jsem připraven vyjet. Nejlepší by bylo kvůli dopravě nádobíčka domluvit místo a čas srazu a objednat jasnou oblohu. Dalekohled je už nažhavenej. :hi:
Refr. 150/750, Refr. 57/800, Star Adventure GTi, SW Maksutov 90/1250, pozorovací domeček 2.2x2.3m
Odpovědět