Kam nahrát video

Povídání o astronomické literatuře, počítačových planetáriích, hvězdných mapách, atd.
Odpovědět
Rekmarik
Příspěvky: 1179
Registrován: 31. 10. 2012, 12:11

Kam nahrát video

#1

Příspěvek od Rekmarik »

Diky, s tim videem je to tezky ja to hodil v dobre kvalite na youtube a ten si to schrasti jak se mu libi. Asi nevim jak ho prinutit, aby to tak nezprasil. Hodim to jeste na sve stranky.
A v jaké kvalitě jsi ten time lapse vlastně pořizoval ?
Pokud máš i účet G+ tak to nahraj tam a nahraje se ti to i v té nejlepší kvalitě .. a pak stačí dát odkaz sem..

Jinak přesně jak píše MaG, to video není až tak zajímavé už v principu, ale fotka díky té barevnosti se mi velmi líbí !

Uživatelský avatar
alda
Příspěvky: 927
Registrován: 03. 05. 2004, 19:43
Kontaktovat uživatele:

Kam nahrát video

#2

Příspěvek od alda »

Video je poskládané z fotek bez kopmprese, pak jsem dohodil prolínačky v Corel Video Studio Pro X5 a z toho to vyexportuju v čem je potřeba, na youtube jsem daval MPEG4 640x480. Jako nejlepší kvalita byl starý dobrý mjpeg komprese, ale to je moc velké. Zkusím s tím něco udělat na tom youtube ať je to koukatelné.
Rekmarik
Příspěvky: 1179
Registrován: 31. 10. 2012, 12:11

Kam nahrát video

#3

Příspěvek od Rekmarik »

Já dávám na G+ videa ze svýho mobilu  v rozlišení 1920x1080 fps30, 16,9Mbits/sec v mp4 formátu a oni to překonvertují, vypadne z toho fullHD tedy 1080p a koukatelné to je stejně jako originál..

Bude asi dost záležet v čem to pak vyexportuješ, s těmito kodeky - H.624/AVC/MPEG-4 AVC/MPEG-4 si youtube patrně rozumí ...


edit: omlouvám se za OT o videu - z mé strany už je to vše co můžu dodat :)
Uživatelský avatar
MaG
Příspěvky: 11389
Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Kam nahrát video

#4

Příspěvek od MaG »

Nějak tu diskuzi k videu asi přesunem - já jen dodám své obvyklé doporučení nahrávat na Vimeo.com
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Orion Optics CT8 200/900 s Paracorrem, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod, 30Dmod
Uživatelský avatar
alda
Příspěvky: 927
Registrován: 03. 05. 2004, 19:43
Kontaktovat uživatele:

Kam nahrát video

#5

Příspěvek od alda »

Nějak tu diskuzi k videu asi přesunem - já jen dodám své obvyklé doporučení nahrávat na Vimeo.com

Díky, omlouvám se za rozdmýchání OT diskuze, klidně to smaž, nápady jsem si vzal k srdci a zkusím je.
Uživatelský avatar
MaG
Příspěvky: 11389
Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Kam nahrát video

#6

Příspěvek od MaG »

Pokud je problém s kompresí videa - objevily se tu dva návrhy:

- nahrát do galerie Google+
- nahrát na Vimeo.com

Diskuze níže byla přesunuta ze sekce snímky.
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Orion Optics CT8 200/900 s Paracorrem, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod, 30Dmod
Odpovědět