cas na AF

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Odpovědět
ceres
Příspěvky: 2126
Registrován: 05. 01. 2006, 04:32

cas na AF

#1

Příspěvek od ceres »

Neviem ako ostatnym, ale mne sa stale zobrazuje v hlavicke fora letny cas, resp. cas o hodinu predbiehajuci moj cas v PC, korigoavny on-line pomocou D4 ??? Mozno by bolo vhodne, keby sa pri tom case v zahlavi AF uvadzalo aj pasmo, ktoremu uvadzany cas zodpoveda, alebo este lepsie, uvadzat tam standardne aktualny UT cas bez ohladu na rocne obdobie...
Vixen VC200L, EQ-6 Pro SynScan, Scopos ED 66/400, Celestron 102/500, Konus MC 90/1200, Sonnar 2,8/180, CCD astropix 1.4, Nikon D300, DMK 21AU04.AS, Creative NX Ultra, Watec 902H, ceres(slimak)astrofoto(bodka)sk
Uživatelský avatar
johnna
Příspěvky: 411
Registrován: 10. 02. 2008, 04:58

cas na AF

#2

Příspěvek od johnna »

ceres napsal: Neviem ako ostatnym, ale mne sa stale zobrazuje v hlavicke fora letny cas, resp. cas o hodinu predbiehajuci moj cas v PC, korigoavny on-line pomocou D4 ??? Mozno by bolo vhodne, keby sa pri tom case v zahlavi AF uvadzalo aj pasmo, ktoremu uvadzany cas zodpoveda, alebo este lepsie, uvadzat tam standardne aktualny UT cas bez ohladu na rocne obdobie...

mě to jde správně, nastav si v profilu time offset -1
Není tak špatné knihy, aby alespoň v něčem nebyla prospěšná(Nullus est liber tam malus, ut non aliqua parte prosit)
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24314
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

cas na AF

#3

Příspěvek od MilAN »

johnna napsal:


mě to jde správně, nastav si v profilu time offset -1Což je zase špatně - Tvůj místní čas - pokud bys ho tedy chtěl využívat, určitě není proti pásmovému , který využívá AF -1hod. Protože používám SEČ = můj pásmový čas, tak by AF muselo pužíval východoevropský = Moskevský. . :D
Tady jde o to že základní čas, s kterým pracuje ted aktuálně AF ( a je uveden v profilu) je letní SEČ. Takže to je na adminu, aby ho srovnal.
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Uživatelský avatar
johnna
Příspěvky: 411
Registrován: 10. 02. 2008, 04:58

cas na AF

#4

Příspěvek od johnna »

To je sice pravda, ale to nic nemění na tom, že po nastavení -1 se mi bude čas zobrazovat správně a o to jde ne?
Není tak špatné knihy, aby alespoň v něčem nebyla prospěšná(Nullus est liber tam malus, ut non aliqua parte prosit)
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24314
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

cas na AF

#5

Příspěvek od MilAN »

No, možná do večera nebo do zítřka - pak si ho zase přestavíš ;D
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Uživatelský avatar
johnna
Příspěvky: 411
Registrován: 10. 02. 2008, 04:58

cas na AF

#6

Příspěvek od johnna »

MilAN napsal: No, možná do večera nebo do zítřka - pak si ho zase přestavíš ;D
OK ;D ;D ;) ;)
Není tak špatné knihy, aby alespoň v něčem nebyla prospěšná(Nullus est liber tam malus, ut non aliqua parte prosit)
ceres
Příspěvky: 2126
Registrován: 05. 01. 2006, 04:32

cas na AF

#7

Příspěvek od ceres »

jj, MilAN ma pravdu a) A este by bolo dobre, keby ten cas "isiel" - on sa nacita aktualny zo servera a potom sa zaktualizuje zasa vtedy, ked zaktualizujem okno, pripadne prejdem do ineho...
Vixen VC200L, EQ-6 Pro SynScan, Scopos ED 66/400, Celestron 102/500, Konus MC 90/1200, Sonnar 2,8/180, CCD astropix 1.4, Nikon D300, DMK 21AU04.AS, Creative NX Ultra, Watec 902H, ceres(slimak)astrofoto(bodka)sk
Peter Godovič
Příspěvky: 123
Registrován: 07. 02. 2008, 21:29

cas na AF

#8

Příspěvek od Peter Godovič »

Hmm, ak nie som prihlaseny, tak to dava zly cas. Akonahle sa prihlasim a mam nastaveny ten cas na -1, tak je to uz ok. Niekde sa asi stala chyba...
Peter Godovič
Uživatelský avatar
johnna
Příspěvky: 411
Registrován: 10. 02. 2008, 04:58

cas na AF

#9

Příspěvek od johnna »

Godovic napsal: Hmm, ak nie som prihlaseny, tak to dava zly cas. Akonahle sa prihlasim a mam nastaveny ten cas na -1, tak je to uz ok. Niekde sa asi stala chyba...
Nestala, ten offset nastavuješ ve svém profilu, proto máš správný čas jen když jsi přihlášený
Není tak špatné knihy, aby alespoň v něčem nebyla prospěšná(Nullus est liber tam malus, ut non aliqua parte prosit)
Uživatelský avatar
vla
Příspěvky: 5410
Registrován: 22. 09. 2002, 02:11
Bydliště: Praha 6

cas na AF

#10

Příspěvek od vla »

To vypadá na nějakou "časovu" epidemii s půlročním cyklem, stačí zde kliknout na stránku předchozí a taky se to tam řešilo. ;D
tel 608 920 902 Nemám rád tenhle stát.
Odpovědět