Návrh funkce nezobrazovat

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
g
Příspěvky: 1832
Registrován: 05. 12. 2008, 14:13
Bydliště: Neratovice
Věk: 62

Návrh funkce nezobrazovat

#1

Příspěvek od g »

Zvýšená spotřeba diazepanu, aspirinu, nitroglicerinu a zažívací sody při vhodnosti lidlskopu pro astronomii mne vede k návrhu funkce "nezobrazovat" v osobním nastavení. Bresser Pluto pak vyvolá zakousnutí nejbližší věci v dosahu. Výběr klíčového slova by byl osobní volbou. Rovněž zákaz zobrazování celých témat znamená, alespoň pro mne, přínos.
Bino SD 82/470mm; triedry 25x100, 8x30; kukátko 2x54. Berlebach UNI19c a Report 322K; hlava Berlebach 553
Uživatelský avatar
Chef
Příspěvky: 1741
Registrován: 29. 12. 2006, 03:01
Věk: 42

Návrh funkce nezobrazovat

#2

Příspěvek od Chef »

Vzhledem k tomu, že se doposud nepodařilo upgradovat forum na novější verzi, vidím nasazení této funkce časově nereálné. Vývoj astro-fóra poněkud zaostává, nebo spíše zamrzl na bodu mrazu. Samozřejmě chápu časové důvody adminů, a tak jsem rád, že samotné AF aspoň funguje...
20” SW DOBSON GoTo, APM APO 152, Officina Stellare APO LZOS 130, TS APO 80, EQ8R, AZ-EQ6, Dobson SW 12", SW MAK 180, RASA 8, iOptron Pro AZ, 10" DK R. F. Royce; TeleVue EP; ASI294MC; ASI462MC; ASI2600MM; Zeiss Bino; Quark Ha; ADC Gutekunst; FFC
Uživatelský avatar
Duk
Příspěvky: 2539
Registrován: 23. 01. 2005, 11:09

Návrh funkce nezobrazovat

#3

Příspěvek od Duk »

g napsal: Zvýšená spotřeba diazepanu, aspirinu, nitroglicerinu a zažívací sody při vhodnosti lidlskopu pro astronomii mne vede k návrhu funkce "nezobrazovat" v osobním nastavení. Bresser Pluto pak vyvolá zakousnutí nejbližší věci v dosahu. Výběr klíčového slova by byl osobní volbou. Rovněž zákaz zobrazování celých témat by byl alespoň pro mne přínosem.

No, abych řekl pravdu Gabrieli, musím tě na toto téma podpořit, osmačtyřicet stran na A-F určitě vede v počtu příspěvků.
Nicméně, jak je vidět spoustu lidí toto téma fascinuje.
Na druhou stranu, když přijedu do Turnova, tak neslYším nic jiného, než,  "PROBOHA AŤ UŽ TO NĚKDO STOPNE, TO JE NEUVĚŘITELNÉ"  :D
Co naplat, dokud bude dostatečné množství sympatizujících příspěvků, téma se bude úspěšně rozvíjet.
Řeším to tak, jako u televize či rádia, nečtu již, neřeším ;D, plně doporučuji, odlehčíš tím zátěž jater a srdíčka ;)
Odpovědět