AF a problém s Androidem

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
deepspace
Příspěvky: 128
Registrován: 12. 09. 2012, 08:49

AF a problém s Androidem

#1

Příspěvek od deepspace »

Při prohlížení fóra na mobilním zařízení s androidem (konrétně Motorola RAZR XT910, Android CM verze 4.4.4) se mi při otevření tématu http://www.astro-forum.cz/cgi-bin/yabb/ ... 6311/54#54 samovolně stáhne několik souborů s příponou swf.., např. Gve1UbfAPt0-2.swf. Dělá to v obou prohlížečích co mám včetně chrome..

Nemá někdo podobný problém ? anebo nevíte čím by to mohlo být ?

Né že by mi to extra vadilo, jde o čistou zvědavost :D

Martin
Uživatelský avatar
Jarous1
Příspěvky: 422
Registrován: 15. 02. 2010, 01:09
Bydliště: Praha
Věk: 52

AF a problém s Androidem

#2

Příspěvek od Jarous1 »

SWF jsou soubory Adobe Flash. A jelikož ten není v prohlížečích oficiálně podporován snad už od Androidu 4.1 a výše, tak se buď nezobrazí vůbec nebo se ho, asi, prohlížeče snaží uložit pro přehrátí něčím jiným, třeba nějakým multimedia přehrávačem.

Když tak koukám na tu stránku, tak se konkrétně jedná o to video z Youtube, které ještě jede právě na tom Flashi...
S-W MAK127/1500, WO ZenithStar 71 APO Doublet ED, Celestron Advanced VX, QHY5 III 178C, Nikon Action EX 10x50, Celestron SkyMaster 15x70, LUNT 8x32 White-Light SUNoculars
Uživatelský avatar
deepspace
Příspěvky: 128
Registrován: 12. 09. 2012, 08:49

AF a problém s Androidem

#3

Příspěvek od deepspace »

Dík za odpověd,

jen mi není jasné proč prohlížeč pokaždé po otevření dané stránky videa tvrdošíjně stahuje :), ale to by byla asi spíš otázka do jiného fóra..

Uživatelský avatar
LaBa
Příspěvky: 1318
Registrován: 05. 11. 2007, 00:55
Bydliště: Praha 10
Věk: 50

AF a problém s Androidem

#4

Příspěvek od LaBa »

To je divne. Mam telefon s androidom (verzia 4.1.1) na telefone HTC Desire X. Aj vstavany browser aj Chrome nestahuje nic. Len nezobrazi embednute videa z youtube (ak kliknem na stranku).
Telefon nie je rootovany. Skus zmenit browser (napr na Chrome). Alebo podla mna je problem v tej tvojej custom ROM.
Odpovědět