bydliště

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Uživatelský avatar
Cztwerec
Příspěvky: 8304
Registrován: 03. 02. 2007, 17:58
Bydliště: Břežany II.
Kontaktovat uživatele:

bydliště

#31

Příspěvek od Cztwerec »

Protože pro ty, kteří čtou tvoje příspěvky, může ten údaj dost pomoci v orientaci. Třeba, když v tvém příspěvku napíšeš, že už tu máš celý denhezky, nebo že by šlo něcoudělat dohromady ....Ale joo, určitě, druhá SZ po zájmu na můj inzerát zpravidla začíná - "a odkuď jsi, abychom domluvili předání" to mě kolikrát dost štve.

Taky mě tato informace může pomoci a to dost zásadně, já proti utajení detailů nejsem, na druhou stranu by mě zajímalo, jak je na tom tady ochrana proti zneužití. Veřejný mám jak mail, fotku, teď i své bydliště...
Lectorem iustus...
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24316
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

bydliště

#32

Příspěvek od MilAN »

Ze souřadnic se na ně přeci dostaneš :)
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Uživatelský avatar
Cztwerec
Příspěvky: 8304
Registrován: 03. 02. 2007, 17:58
Bydliště: Břežany II.
Kontaktovat uživatele:

bydliště

#33

Příspěvek od Cztwerec »

Milane to je trefa ;D
Lectorem iustus...
Uživatelský avatar
Habl
Příspěvky: 2872
Registrován: 29. 05. 2004, 18:05

bydliště

#34

Příspěvek od Habl »

Paklize nařážíte, ze v povalecnych letech byl tento pojem vlastne zakazan, tak vězte, že tato nařízení už neplatí, pojem byl tedy rehabitován. Ono je vůbec zajíme, že byl zakán, ale nevymizel třeba z učebnic geomorfologie.
Trochu ubohá argumentace... Měl by jsi vědět, že místopis se určuje podle názvu obce nebo města a stát má též, při uvedení svou důležitost...
Nepleť sem žádné tvé doměnky... Je to tak prosté...

Habl
"Krása a rozmanitost ve vesmíru je jedinečná, ale proměnná v čase".
N 150/750 EQ MON2, Coronado PST, binokl 10 x 50,TV Panoptik 24 mm,Lumicon UHC
Uživatelský avatar
Lukina
Příspěvky: 2063
Registrován: 31. 08. 2008, 02:59

bydliště

#35

Příspěvek od Lukina »

Omlouvam se za spekulaci, nevedel jsem z ceho prameni Vas prispevek. Dekuju za posouzeni miry i u argumentace. Na Vas popud jsem zmenil bydliste na Ceskolipsko. To je sice take problematicky nazev, nicmene nejlepe vystihuje kde se nejcasteji vyskytuji.

Tu rehabilitaci pojmu jsem si nevymyslel, to jsem si precetl, vymysleli to jini.

Edit:Nicmene mozna se bavime kazdy o jine mire. Ja jsem narazel na to, jak MaG psal "nestandardni", chtel jsem znat miru toho, co je a co uz neni standardni.
Newton 203/1200, dobson
Refraktor CEL 102/500, AZ3
Triedry: Canon 15*50 IS, Meopta 8*25 a 6,5*32, Bresser 10*50, CEL 15*70
Foto.: Panasonic DMC-LZ8, Sony DSC-RX100 II, Canon EOS 1000 a 650
Uživatelský avatar
MaG
Příspěvky: 11389
Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

bydliště

#36

Příspěvek od MaG »


Tomuto prispevku nerozumim. Česká Lípa je součástí Sudet i Sudetské subprovincie.Hele jsem ospalý, ale tohle mně probralo. Přece Krkonošsko-jesenická soustava je něco jiného než Česká tabule a pokud jako Českolipák vím, tak lípa je sice v tzv. Sudetech "historicky", ale nikoli geomorfologicky.. Možná mi to už nemyslí, ale do "sudetské subprovincie" patří spíš pohoří od Lužickejch po Jeseníky.. ověř si to a jinak to Českolipsko je ideální, pokud ti tak strašně vadí mít tam Lípu. Teď ještě aby každý tam měl aspoň bývalý okres..
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Orion Optics CT8 200/900 s Paracorrem, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod, 30Dmod
Uživatelský avatar
Lukina
Příspěvky: 2063
Registrován: 31. 08. 2008, 02:59

bydliště

#37

Příspěvek od Lukina »


Hele jsem ospalý, ale tohle mně probralo. Přece Krkonošsko-jesenická soustava je něco jiného než Česká tabule a pokud jako Českolipák vím, tak lípa je sice v tzv. Sudetech "historicky", ale nikoli geomorfologicky.. Možná mi to už nemyslí, ale do "sudetské subprovincie" patří spíš pohoří od Lužickejch po Jeseníky.. ověř si to a jinak to Českolipsko je ideální, pokud ti tak strašně vadí mít tam Lípu. Teď ještě aby každý tam měl aspoň bývalý okres..Ano, mas naprostou pravdu, Ceska Lipa je soucasti celku Ralske pahorkatiny patrici k Ceske tabuli, jsme tu prece na pisku. Cvikov, kde jsem temer stejne casto uz je na hranici. Takze Sudety berme spis k te "historicke" souvislosti, ktera vsak je stale pouzivana a neni zakazana. Omlouvam se za castecnou mystifikaci, nicmene Ceskolipsko, ktere jsem tam dal je spravne. No vlastne polospravne. Ze zapadu tu mame i kus Ceskeho stredohori patriciho te Krusnohorske subprovincii. Uz jsem z toho ctvrtstoleti nejak zmaten... ;)
Newton 203/1200, dobson
Refraktor CEL 102/500, AZ3
Triedry: Canon 15*50 IS, Meopta 8*25 a 6,5*32, Bresser 10*50, CEL 15*70
Foto.: Panasonic DMC-LZ8, Sony DSC-RX100 II, Canon EOS 1000 a 650
Uživatelský avatar
Cztwerec
Příspěvky: 8304
Registrován: 03. 02. 2007, 17:58
Bydliště: Břežany II.
Kontaktovat uživatele:

bydliště

#38

Příspěvek od Cztwerec »

Kdo je z Gottwaldova?Kluci nechte toho. Každej se budete hádat za svojí pravdu? Vždyť o nic nejde.

Zeptám se znovu:

jak je na tom tady ochrana proti zneužití
Myšleno na AF, díky...
Lectorem iustus...
Uživatelský avatar
MaG
Příspěvky: 11389
Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

bydliště

#39

Příspěvek od MaG »

Jak říká Milan, kdo chce, tak si tě najde i bez toho, že tu budeš mít uveden jen Jablonec.. takže je to vlastně jedno, zda to chránit, nebo ne. Alespoň okres by se uvádět měl..
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Orion Optics CT8 200/900 s Paracorrem, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod, 30Dmod
Uživatelský avatar
Habl
Příspěvky: 2872
Registrován: 29. 05. 2004, 18:05

bydliště

#40

Příspěvek od Habl »

Pánové proč sem pletete geomorfologii, když téma je o bydlišti... Samozřejmě, že vrásnění s bydlištěm člena AF má pramálo společného... nemyslíte, že to je OT.... snad jedině zda dům ve kterém bydlite má v pořádku základy a vlastní konstrukci...
Jinak též souhlasím s MilANem, že není problem si zjistit potřebné...

Takže jestli "sú z Hané" nebo ze "Sudet" je skoro zbytečný údaj...

Habl

 
"Krása a rozmanitost ve vesmíru je jedinečná, ale proměnná v čase".
N 150/750 EQ MON2, Coronado PST, binokl 10 x 50,TV Panoptik 24 mm,Lumicon UHC
Odpovědět