Obecně k moderátorům

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Karell
Příspěvky: 5573
Registrován: 24. 04. 2009, 09:58
Bydliště: Brána do Krkokonoš
Kontaktovat uživatele:

Obecně k moderátorům

#631

Příspěvek od Karell »

Milane, nebyly smazány z vlákna Polské skleníky, byly smazány z vlákna Jizerská oblast tmavé oblohy. Vidíš, kým byla diskuse rozdělena a je jasné proč. Ty příspěvky byly odstraněny proto, že byly OT. OT byly proto, že vzešly z chybné interpretace Martinovy fotky. Mně na tom nepřijde nic zvláštního ani nekalého, tím spíš to, co naznačuješ. A moje příspěvky byly smazány také. Navíc si myslím, že sis mohl o vysvětlení napsat Martinovi soukromou zprávou.
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24261
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

Obecně k moderátorům

#632

Příspěvek od MilAN »

Karle, smazané příspěvky mají název "Polské skleníky" , jaká byla technologie mazání, mě celkem nezajímá.
Já bych to celé neslučoval s tím, jestli byly smazány moje příspěvky nebo něčí jiné. Jsem zásadně proti těmto zásahům moderátorů, navíc anonymním. Pokud přesouvám příspěvky, AF vždy zařadí příspěvek kdo a kam přesunul. Ten tu není , musel být úmyslně smazán a proto píšu sem do tohoto vlákna.
Nemyslím, že by měl moderátor posuzovat, jak kdo co myslel a co by si měl  myslet nebo poučovat, jak by si to měl, pokud je normální, myslet.
Proto je moje rozhodnutí konečné, a je lhostejné, kdo  mazal zbaběle anonymně příspěvky. Diskuze z pozice síly  nepatří určitě na AF.
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Uživatelský avatar
Karell
Příspěvky: 5573
Registrován: 24. 04. 2009, 09:58
Bydliště: Brána do Krkokonoš
Kontaktovat uživatele:

Obecně k moderátorům

#633

Příspěvek od Karell »

Vůbec nerozumím, o jaké anonymitě právě v tomhle případě mluvíš. Martin příspěvky přímo nesouvisející s JOTO přesunul do samostatného vlákna Polské skleníky, je tam odkaz, a část, která i podle mě byla mimo rámec obou diskusí, protože jsme diskutovali o špatné interpretaci fotky, poslal do koše. Proto se to v koši jmenuje Polské skleníky. Nic víc, nic míň.
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24261
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

Obecně k moderátorům

#634

Příspěvek od MilAN »

Karle, pokud přesunu příspěvek, AF  samo vygeneruje  příspěvek, kdo a kam přesunul. Tady nic takového není,čili bylo tohle sdělení  vědomě smazáno a  jako  čtenář nemáš tušení  kým.

Jinak si, Karle, vážím toho, že tady žehlíš něco, v čem nejedeš.
Ale když si přečteš ty všechny příspěvky a vyjádření kolem, nálepkování a hodnocení ostatních,  co by měli dělat , jak mají být radši zticha a jak se mají omlouvat -  uznej, že to do kulturní a věcné diskuse  nepatří . Myslím, že tady z těch příspěvků nemusím citovat . A nehodlám patřit k partě, kde se někdo takhle vůči ostatním chová
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Uživatelský avatar
Karell
Příspěvky: 5573
Registrován: 24. 04. 2009, 09:58
Bydliště: Brána do Krkokonoš
Kontaktovat uživatele:

Obecně k moderátorům

#635

Příspěvek od Karell »

Milane souhlasím, nepatří. Bohužel nemohu nepřipomenout, že na začátku stálo obvinění z nekorektního používání informací a to jen díky nepochopení příspěvku toho druhého.
Uživatelský avatar
MaG
Příspěvky: 11380
Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Obecně k moderátorům

#636

Příspěvek od MaG »

Kdo příspěvky přesunul je myslím zřejmé, nehodlám tu někomu něco vysvětlovat polopatě. Karel to ostatně vysvětlil.

Příspěvky by byly v tématu zbytečné, protože řešily něco, co se vůbec řešit v tématu nemělo a protože byly Off Topic a protože jen směřovaly k zaplevelení tématu, byly pro přehlednost přesunuty. Každý mohl mezitím ty příspěvky vrátit nahoru, tedy i Milan, pokud usoudil, že tam skončily neprávem, ale to už je za hranicí absurdity.

Koukám únorový úplněk při zatažené obloze je asi něco jako polovina června ve školství. Už nám to leze na mozek.
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Orion Optics CT8 200/900 s Paracorrem, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod, 30Dmod
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24261
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

Obecně k moderátorům

#637

Příspěvek od MilAN »

Kdo smazal příspěvky je asi jasné jen tobě, který jsi to udělal, jiným ne, protože jsi zmazal i sdělení kdo a kam přesunul příspěvky - takže se nikdo ani nedozví, že tam něco zmizelo. A pokud píšeš o hranici absurdity, tak místo rady si zkus nějaký příspěvek přesunout zpět, ať víš, na koho to patří a i to , na koho patří ta tvoje poslední věta.
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Uživatelský avatar
Honza Ebr (honza42)
Příspěvky: 3531
Registrován: 20. 10. 2004, 14:48

Obecně k moderátorům

#638

Příspěvek od Honza Ebr (honza42) »

Hele, koukejte na to pozitivně: tady máme ten vytoužený důkaz, že světlo ze skleníků leze lidem z okolí na mozek :))
Taurus 500/2100, Paracorr, 24 a 14 mm ES 82 st., Nagler 9, Radian 6, Kasai 4, UHC, OIII a Hbeta. 200D a 250D, Canon 10-18/4.5-5.6, 24/2.8, 50/1.8, 85/1.8, 70-200/4L, 400/5.6L, SW MAK 127 a 90, TAL MT-3S
Uživatelský avatar
Jirka247
Příspěvky: 509
Registrován: 07. 10. 2011, 20:14
Bydliště: Jindřichův Hradec
Věk: 55

Re: Obecně k moderátorům

#639

Příspěvek od Jirka247 »

Ahoj . Koukám na sekci Snímky a je tam nějaké nové divné téma Free amoxil .
Nevím jestli to sem patří Jirka
Uživatelský avatar
MMys
Příspěvky: 17622
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Běleč nad Orlicí
Věk: 50
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecně k moderátorům

#640

Příspěvek od MMys »

To je jednoznačně spam - smazáno, uživatel zabanován.
http://hvbo.cz/foto_astronomy_cz, http://hvbo.cz, e-mail: martin(*)myslivec(a)volny(*)cz, Dobson 400mm, N400/1600, Refraktor Borg 77ED, Montáž EQ6, Hvězdárna s montáží vlastní výroby, kamery MII C3-61000, ZWO ASI 1600MM
martogun
Příspěvky: 6
Registrován: 28. 09. 2016, 20:18

Moderátor

#641

Příspěvek od martogun »

Nikde na těchto stránkách jsem nenalezl kontakt na moderátora.... to mi připadá dost zbabělé. Včera večer jsem zde umístil nový článek a zhruba po 10ti minutách byl článek přeřazen jak odpověď na mrtvé téma, kam se nikdo nepodíval zhruba 1 rok. Tak bych rád věděl, proč to moderátor udělal, proč tak efektivně pohřbil nové téma. Pokus se moderátorovi nelíbí, že ho zde veřejně vedu na pranýř, ať nám sem dá svůj email.
Rekmarik
Příspěvky: 1179
Registrován: 31. 10. 2012, 12:11

Re: Moderátor

#642

Příspěvek od Rekmarik »

Kontakt na moderátora stejně tak jako na každého uživatele je nyní napravo, pod Avatarem - Je tam takový nápis : Kontakt na uživatele a hned vedle je taková bublina - a dál už to jistě zvládnete.

Máte tady tři příspěvky a už jste stačil urazit tolik lidí - gratuluji.
Uživatelský avatar
Karell
Příspěvky: 5573
Registrován: 24. 04. 2009, 09:58
Bydliště: Brána do Krkokonoš
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecně k moderátorům

#643

Příspěvek od Karell »

Pro uživatele martogun: že něco nedokážeš najít neznamená, že je moderátor zbabělec. Nejdřív se nauč hledat, potom něco podobného piš. Také by ti neuškodilo přečíst si pravidla fóra. A v nich se něco píše o zakládání nových témat. To tvoje jsem sloučil s tématem obsahově a významově téměř totožným.
Uživatelský avatar
stellar
Příspěvky: 84
Registrován: 17. 11. 2014, 18:44

Re: Potřebuji radu (začátečník)

#644

Příspěvek od stellar »

chcem sa opytat moderatorov lebo rad citam forum a zaujimam sa ako laik o vesmir a samozrejme by som chcel vsetko vediet a cestovat vesmirom atd ale zda sa mi ze sa hrajete zbytocne na bohov na af , vzdy ked vidim nejaky nazor ktory ma dany uzivatel a len ho predostrie a chce na to nazor inych ludi,alebo ho len pusti do sveta hned banujete upozornujete trestate, nie je fyzika astrofyzika atd vsetko veda?veda nie je badanie poznavanie a hlavne zistovanie objavovanie novych veci vyskumov , hladat nove veci, skusat, pracovat, rozmyslat ,delit sa o myslienky atd??ci mi nieco unika a ked niekto skromne napise nazor tak tu pre neho nie je priestor moznost?neviem kto je autor majitel tychto stranok ale mal by sa zamysliet skor vy ci robite dobre to co robite..ale kedze som zaciatocnik laik, a nemam VS v danom odbore ako vy alebo to nestudujem ako vy, predsa len mam tuzbu polozit otazky Vam , co je to vesmir?nie ze castice hmota antihmota slnko galaxie cierna diera maly trpaslik hnedy trpaslik supernova atd ale co je to vesmir?v com na nachadzame?kedy konecne zacne ludstvo cestovat po vesmire?a mame tu moznost vobec?ak nie preco vlastne nie?na co je vesmir tak velky?je kolko miliard galaxii ako ta nasa?neuveritelne velky priestor a na co sluzi?toto by ma zaujimalo,da sa cestovat v case je vobec cas?odpoved aj tak nikto nevie ci mate 6vysokych skol a budete sa tu hrat na malych bohov alebo nie.dakujem za pozornost pani
Uživatelský avatar
Matej
Příspěvky: 253
Registrován: 27. 07. 2015, 16:43
Věk: 43

Re: Potřebuji radu (začátečník)

#645

Příspěvek od Matej »

Neviem co ti preletelo cez nos. Asi by si ťažko hladal fórum, kde by ti účastníci a moderátori tak ochotne radili tak, ako tu. Čo sledujem astrofórum, tak niektorí vytrvalo dookola vysvetlujú, a odpovedajú na tie isté otázky zas a znova. Hoci by bolo fajn, keby ľudia používali vyhľadávanie. Ak máš pocit že ti bolo ukrivdené, skús do budúcna osloviť priamo admina. Sem sa to nehodí.
Odpovědět