Obecně k moderátorům

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Peťa
Příspěvky: 464
Registrován: 03. 03. 2012, 12:25

Obecně k moderátorům

#616

Příspěvek od Peťa »

Chuck Norris by tady neměl šanci, protože MilAN by mu všechny jeho příspěvky smazal zkritizoval ještě dříve, než by je napsal.

P.S.: víte co se stane když Chuck Norris zavolá na psa "k noze"? Všechny galaxie mají najednou modrý posun...

EDIT : úprava textu označena škrtnutím a kurzívou pro zachování kontextu dalších příspěvků
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24261
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

Obecně k moderátorům

#617

Příspěvek od MilAN »

Mám rád černý humor a nevadí mi ani když se týká mě. Nemám rád lži a nesmysly. Pokud mi napíšeš, jaký a komu jsem smazal nějaký příspěvek v posledním půl roku, nebudu tě považovat za lháře.
Milan
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Uživatelský avatar
Peťa
Příspěvky: 464
Registrován: 03. 03. 2012, 12:25

Obecně k moderátorům

#618

Příspěvek od Peťa »

Rozhodně jsem netvrdil že mažete příspěvky, pouze jsem se vám žertem pokusil přisoudit nadpřirozené schopnosti, kterými ve skutečnosti disponuje pouze Chuck Norris. Pokus o vtip jsem upravil abych vyloučil možnost chybné interpretace a kdyby to moderátoři celé smázli, tak bych se vůbec nezlobil.
Uživatelský avatar
Psion
Příspěvky: 11502
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Praha
Věk: 61
Kontaktovat uživatele:

Obecně k moderátorům

#619

Příspěvek od Psion »

Tady se nic nemaže, pouze přesouvá někam, kam nemají ostatní přístup :)
Uživatelský avatar
Cztwerec
Příspěvky: 8293
Registrován: 03. 02. 2007, 17:58
Bydliště: Břežany II.
Kontaktovat uživatele:

Obecně k moderátorům

#620

Příspěvek od Cztwerec »

Občas bych ho tam ten přístup chtěl mít :)
Lectorem iustus...
Uživatelský avatar
Artaban
Příspěvky: 7198
Registrován: 13. 07. 2009, 21:42
Bydliště: Kostelec nad Labem
Věk: 57

Obecně k moderátorům

#621

Příspěvek od Artaban »

Můžete někdo vrátit vlákno,, Tip na výhodný nákup,,
Je vzadu a dnešní příspěvky jsou fuč. Dík.
Refraktor achromát VOD Turnov 172/1654   refraktor TS ED 102/714 triedr Nikon Monarch 7/ 8x30, triedr VIXEN Foresta 8x56 WP, triedr Kowa BD 8x32 XD Prominar
http://planety.g6.cz/
Uživatelský avatar
MMys
Příspěvky: 17622
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Běleč nad Orlicí
Věk: 50
Kontaktovat uživatele:

Obecně k moderátorům

#622

Příspěvek od MMys »

vráceno nahoru, ale se zmizelými příspěvky nic nezmůžu.
http://hvbo.cz/foto_astronomy_cz, http://hvbo.cz, e-mail: martin(*)myslivec(a)volny(*)cz, Dobson 400mm, N400/1600, Refraktor Borg 77ED, Montáž EQ6, Hvězdárna s montáží vlastní výroby, kamery MII C3-61000, ZWO ASI 1600MM
Uživatelský avatar
Cztwerec
Příspěvky: 8293
Registrován: 03. 02. 2007, 17:58
Bydliště: Břežany II.
Kontaktovat uživatele:

Obecně k moderátorům

#623

Příspěvek od Cztwerec »

Zajímalo by mě proč příspěvky zmizeli. Poslední jsem měl totiž já... reklama? nebo jak jsem se provinil?

Taky mám dotaz na Karla Bůnu.

Určitě ví o čem mluvím, je tedy lepší vlákno uzamknout - nestarat se o obsah, než ho opravdu moderovat? Proč se tedy rovnou nevymazalo vlákno s hlášením o seeingu? Byl tento zásah nutný?

Je to k zamyšlení...  :-/
Lectorem iustus...
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24261
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

Obecně k moderátorům

#624

Příspěvek od MilAN »

Co si představuješ v tomto případě pod pojmem : vlákno moderovat ?
Např. slučovat vlákna, která mají více j ak 100 příspěvků ? To jsi na to přišel až teď ? To je práce na celé odpoledne, a stejně to je k ničemu, když se potom mohu dozvědět, že před rokem byl dobrý seeing v Pardubicích a v Mostě pršelo.
Buď to vlákno je k něčemu, pak ať je živé, nebo není, a pak je vhodné ho zamknout, Koho to zajímá, může si v něm číst, jen není možno vkládat další. Vlákna se snad běžně nemaží - i když nejsou aktuální
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Uživatelský avatar
Cztwerec
Příspěvky: 8293
Registrován: 03. 02. 2007, 17:58
Bydliště: Břežany II.
Kontaktovat uživatele:

Obecně k moderátorům

#625

Příspěvek od Cztwerec »

V tom případě to chápu. Pokud nikoho tyto informace nezajímají nemám s tím problém. Pak ovšem nechápu, když tu jsou dvě defakto promíchaná vlákna s informacemi o aktuálním seeingu proč se nemohou sloučit. Pokud je to práce na celé odpoledne, pak také chápu, že je uzamčení jednodušší...

A Milane o ty informace o tom jaký kde byl seeing a ta "data" jsou pro některé dokonce důležité. Ikdyby pršelo třeba v Beskydech.

Pod pojmem moderovat vlákno si představuji toto: pokud napíšu o tom, jak se zrovna mám do vlákna o M51, předpokládám, že mě moderátor upozorní a můj příspěvěk smaže. Tedy bude moderovat nejen vlákno, ale i AF. V obou vláknech o seeingu by se dalo hovořit o střetech v obsahu, tak jsem měl za to, že by se mohla spojit. Nic víc, nic míň...a opakuji, že to bude takový problém se sloučením jsem opravdu nevěděl. Sám moderátor nejsem.

A teď pokud možno odpověď na moji první otázku.

Děkuji.
Lectorem iustus...
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24261
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

Obecně k moderátorům

#626

Příspěvek od MilAN »

Hele, já netuším, které ze dvou vláken je pro tebe důležitější. Jen si myslím, že pokud se do nich píší stejné věci, tak to není zrovna O.K. Protože pak stačí jen jedno. A je také jedno, co se s tím druhým udělá. Může se to sloučit tím nejjednodušším způsobem - vezmu jedno celé vlákno a píchnu ho na začítek nebo konec toho druhého. Ale tím to stratí naprost chronologičnost. Nebo jedno uzavřu pro psaní, potom všichni už budou psát jen do jednoho, a to druhé zůstane dostupné pro čtení - jako archiv. V tom vidím nejčistší řešení. Protože řadit 100 příspěvků podle datumu po jednom do druhého vlákna je opravdu minimálně na celé odpoledne . A smazat nepovažuji vůbec za vhodné. Tak se rozhodni, které vlákno má zůstav živé a Karell ti to určitě tak udělá.
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Uživatelský avatar
Cztwerec
Příspěvky: 8293
Registrován: 03. 02. 2007, 17:58
Bydliště: Břežany II.
Kontaktovat uživatele:

Obecně k moderátorům

#627

Příspěvek od Cztwerec »

Milane, děkuji za rozsáhlou a vstřícnou odpověď, přijde mi to opravdu logické. Myslel jsem, že to je prostě jednoduší práce. Jen mě mrzí, že se ta forma, kterou to mé vlákno vzniklo, nějak vymizela do ztracena s posledními příspěvky. Je to škoda. Ale škoda je taky umřít :D
Lectorem iustus...
Uživatelský avatar
Karell
Příspěvky: 5573
Registrován: 24. 04. 2009, 09:58
Bydliště: Brána do Krkokonoš
Kontaktovat uživatele:

Obecně k moderátorům

#628

Příspěvek od Karell »

Martine, snad to vysvětlení od Milana bereš, fakt jsem to myslel právě tak, jak napsal. Pokud žádáš sloučení, po mně to nechtěj, to je skutečně práce na dlouho. Ale nevím, které příspěvky ( z tvého příspěvku č.622 ) máš na mysli, nevím o žádných, které by zmizely. Každopádně počítej s tím, že se celé fórum chová někdy docela nepředvídatelně, jako příklad stačí "mizení" celých vláken na konce sekcí.
Uživatelský avatar
Artaban
Příspěvky: 7198
Registrován: 13. 07. 2009, 21:42
Bydliště: Kostelec nad Labem
Věk: 57

Obecně k moderátorům

#629

Příspěvek od Artaban »

Ale nevím, které příspěvky ( z tvého příspěvku č.622 ) máš na mysli, nevím o žádných, které by zmizely.
Kolega Cztwerec reagoval na můj příspěvek http://www.supra-dalekohledy.cz/dalekoh ... 26559.html

Refraktor achromát VOD Turnov 172/1654   refraktor TS ED 102/714 triedr Nikon Monarch 7/ 8x30, triedr VIXEN Foresta 8x56 WP, triedr Kowa BD 8x32 XD Prominar
http://planety.g6.cz/
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24261
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

Obecně k moderátorům

#630

Příspěvek od MilAN »

Snad i jako moderátor tu mohu napsat svůj dotaz k moderátorům.
Včera bylo 8 příspěvků z vlákna Polské skleníky přesunuto do Smazaných příspěvků a minimálně jeden zmizel úplně.
Po několikerém přečtení včera i dnes jsem nenašel nic, co by uvedených příspěvcích odporovalo v čemkoliv ( kromě posledního příspěvku) z pravidel fóra, příspěvky se týkaly tématu a nedotýkaly se žádná osoby.
Takže by mě zajímalo, proč byly příspěvky smazána a kým.
Celé to na mě dělá dojem jen hromadného mazání příspěvků, které nevyjadřují stejný názor na problematiku jako některý z moderátorů. Rozhodování o "pravdě" a vhodnosti některých názorů určitě nepřísluší žádnému z moderátorů. Může se účastnit diskuse, ale určitě nesmí mazat příspěvky, které s ním a naopak s kterými on nesouhlasí
Za sebe považuji za naprosto nepřijatelné dále setrvávat jako moderátor AF a účastnit se těchto praktik.

lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Odpovědět