Úklid a slučování témat

Vaše náměty a připomínky k tomuto fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin Vyskočil
Příspěvky: 1940
Registrován: 27. 11. 2005, 21:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 43

Úklid a slučování témat

#1

Příspěvek od Martin Vyskočil »

V rámci pokusu o zpřehlednění fóra se snažím ve svých sekcích slučovat podobná, často i identická témata a lehce promazávat nesouvisející balast. Bohužel je toho poněkud dost a je to běh na dlouhou trať. Proto pokud někdo pátráte v hloubi AF po nějakém problému a náhodou narazíte na podobná témata (nemusí všechna ležet v jedné sekci), neváhejte mi to sdělit v soukromé zprávě. Formát by mohl vypadat tak, že do textu zprávy naházíte odkazy na všechna stejná témata a napíšete, že jde o duplicitní/podobná vlákna. Věřím, že i ostatní moderátoři to ve svých sekcích uvítají a výsledkem by mohlo být trochu lepší Astronomické fórum.

Důležité na závěr: Prosím vás, jedinou výjimku, kterou nehodlám zatím řešit, je slučování témat typu "Poraďte prosím, jaký si mám koupit dalekohled" v sekci začátečníků. Doufám, že toto berete s pochopením, nerad bych totiž skončil v psychiatrické léčebně.
Proto na tato témata upozorňovat nemusíte.

Díky moc!
Váš moderátor
TS 15x70, "Ostříží oko" 60/1040 (refraktor vlastní konstrukce)
Uživatelský avatar
Martin Vyskočil
Příspěvky: 1940
Registrován: 27. 11. 2005, 21:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 43

Úklid a slučování témat

#2

Příspěvek od Martin Vyskočil »

No a ještě takový dodatek, když už jsem to nakousl: Existují taky Pravidla Astronomického fóra. Je tam velmi zajímavý odstavec č. 5, kde se píše o zakládání duplicitních témat. Bylo by docela dobré tenhle odstavec ctít a řídit se jím, abych měl do budoucna nějakou perspektivu, že to nebude Sysifovská práce.
TS 15x70, "Ostříží oko" 60/1040 (refraktor vlastní konstrukce)
Odpovědět