CELESTRON NEXSTAR 6 SE s příslušenstvím - PRODÁNO

Zamčeno
Uživatelský avatar
brnenske_nebe
Příspěvky: 14
Registrován: 26. 01. 2012, 13:22

CELESTRON NEXSTAR 6 SE s příslušenstvím - PRODÁNO

#1

Příspěvek od brnenske_nebe »

Z osobních důvodů prodávám dalekohled CELESTRON NEXSTAR 6 SE s příslušenstvím. Konstrukce Schmidt Cassegrain 150/1500mm, f/10 s novou antireflexní úpravou XLT (+7%), na automatizované naváděné polovidlicové azimutální montáži s databází 40.000+ objektů se systémem SkyAlign. Ovladač je upgradevatelný z internetu. Napájení 12V. Tubus je odnímatelný z vidlice. Výstup 1.25” rozšiřitelný na 2”, zenitový hranol 90°, okulár Nexstar 25mm (60x), hledáček typu Star Pointer. Součástí je i stativ na nerezových stojnách se stavitelným polárním klínem. Hmotnost dalekohledu 10 kg, hmotnost stativu 4.5kg. Z dalšího příslušenství: adaptér pro projekční fotografování jakýmkoliv fotoaparátem, adaptér pro astrofoto s T kroužkem pro zrcadlovku Nikon, kabeláž pro připojení akumulátoru, gelový akumulátor 12V, podomácku dělaná rosnice, okulár 20 mm, měsíční filtr Baader ND 0,9, Barlowův "zvětšovací" člen, hliníkový kufřík na příslušenství, nějaká literatura. Zakoupeno v Supra Praha u p. Zahajského. Stav 1A! - velmi málo používané. Originální doklad i obal. Ideálně osobní odběr v Brně. Cena 26.000 Kč.
Uživatelský avatar
brnenske_nebe
Příspěvky: 14
Registrován: 26. 01. 2012, 13:22

Re: Dalekohled CELESTRON NEXSTAR 6 SE s příslušenstvím

#2

Příspěvek od brnenske_nebe »

Ještě doplňuji že samozřejmě je možné i zaslat poštou na jakoukoliv adresu. Osobní obděr bych jen preferoval. Dnes jsem hledal originální obal, ale byl na půdě poškozený od myší, tak jsem ho vyhodil a místo toho přidám plastový transportní box, který používám k uskladnění já. A samozřejmě je možné i mírné jednání o ceně pro vážné zájemce.
Uživatelský avatar
brnenske_nebe
Příspěvky: 14
Registrován: 26. 01. 2012, 13:22

Re: Dalekohled CELESTRON NEXSTAR 6 SE s příslušenstvím

#3

Příspěvek od brnenske_nebe »

Opravdu nikdo? Stav jako nový. Vhodný pro začátečníky i středně pokročilé. 1. majitel. Koupen v ČR.
Uživatelský avatar
brnenske_nebe
Příspěvky: 14
Registrován: 26. 01. 2012, 13:22

Re: Dalekohled CELESTRON NEXSTAR 6 SE s příslušenstvím

#4

Příspěvek od brnenske_nebe »

PRODÁNO. Prosím admina o uzavření.
Zamčeno