MII G3-11000, Class 2, interni FW, moznost OAG, filtry - PRODÁNO

Zamčeno
Uživatelský avatar
Konihlav
Příspěvky: 5616
Registrován: 24. 01. 2008, 15:21
Kontaktovat uživatele:

MII G3-11000, Class 2, interni FW, moznost OAG, filtry - PRODÁNO

#1

Příspěvek od Konihlav »

Ahoj,

prodam svoji dosud nejlepsi a nejdele slouzici kameru od Moravskych Pristroju, G3-11000, Class 2 cip, interni filtrove kolo (5 pozic), muzu nabidnout s G3-I-OAGem (pouzit presne 1x :D) a teoreticky bych mohl nabidnout i Astrodon filtry, ale to by cena hned vyskocila na dvojnasobek (fakt sorry jako :D), tak si je radeji necham (asi). Mozna LRGB bych prodal (protoze se mi je nechce vymontovavat) a Ha si nechal, protoze Ha se vzdy hodi (no vlastne mam dva 2" doma, tak mozna bych mohl pustit i ten Astrodon 5nm kulatej bez objimek 50mm). To by se videlo, kdo by mel o co zajem (jestli nejaky bude).

Umyslne sem zatim nevlozim cenu, aby si to nekdo nechtel koupit jenom proto, ze to je tak levne. Z meho pohledu je hlavni, ze to je plne funkcni (aktualne jedina 100% funkcni kamera co mam) a testy overena na mem blogu + v me galerii fotek.

Jako co si budeme rikat, cip je nejhorsi na svete (jak vsude pisu), ale kdyz se spravne zkalibruje, tak je to parada :D vhodna na LRGB a nevhodna na narrow band!!! (max na Ha).

diky
Pavel

P.S.: prosim o trpelivost, na forum se dostanu aktualne 1x za 2 mesice, nicmene po podani tohoto inzeratu se sem budu divat kazdy den na soukrome zpravy (mozna je zde nekde moznost mi poslat mail, verejne ho psat nechci ).
Uživatelský avatar
Karell
Příspěvky: 5574
Registrován: 24. 04. 2009, 09:58
Bydliště: Brána do Krkokonoš
Kontaktovat uživatele:

Re: MII G3-11000, Class 2, interni FW, moznost OAG, filtry?

#2

Příspěvek od Karell »

Pavle, kdybys to kolo rozdělal, měl bych zájem o LRGB. Cenu akceptuji.
RupAL
Příspěvky: 25
Registrován: 21. 03. 2017, 19:52
Bydliště: Skoro Jizerky
Věk: 47

Re: MII G3-11000, Class 2, interni FW, moznost OAG, filtry?

#3

Příspěvek od RupAL »

sz
Uživatelský avatar
Konihlav
Příspěvky: 5616
Registrován: 24. 01. 2008, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: MII G3-11000, Class 2, interni FW, moznost OAG, filtry?

#4

Příspěvek od Konihlav »

na vsechny SZ jsem odpovedel. Na celoevropskem foru (nemeckem) jsem to nabidl rovnez a i s cenama, tak sem davam odkaz, pro zajemce:
http://forum.astronomie.de/phpapps/ubbt ... ost1304104
uz tam mam aktualne 1 seriozniho zajemce a tady v CR dva dotazujici-se.
Kameru nabizim za solidni (ferovou) cenu (levne, kdyz vezmeme, kolik stoji nova, ale moje je skoro 7 let stara, tak to myslim odpovida), zatimco filtry nabizim za draho, protoze vim kolik by staly novy tedka a tusim (moc dobre to tusim a skoro i vim na jistotu), ze je jeste budu v budoucnu znova potrebovat a uz me nebavi porad prodavat se ztratou 50%, to jsem uz udelal tisickrat a mnohdy videl svoji vec zde znovu prodavat za stejno ci spise za draz, nez jsem to dal z ruky ja.
Uživatelský avatar
Konihlav
Příspěvky: 5616
Registrován: 24. 01. 2008, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: MII G3-11000, Class 2, interni FW, moznost OAG, filtry?

#5

Příspěvek od Konihlav »

na vsechny (krome Karlovo) SZ jsem odpovedel.

Prestoze me nijak zvlast netrapi, zda to nekdo koupi nebo ne :-) (protoze na LRGB to s 9um pixely nema chybu navic pri F/3.6 co fotim a kdyz ty svoje fotky pak zmensim na 50% je to jako kdyz bych mel 18um pixely a 18*18 = 324 coz je "zisk" vuci treba foticum s 5.4um pixely (5.4*5.4 = 29.16) rozdil faktorem 11x lepsi SNR (ale o to horsi detail :-) )), tak mam predstavu o cene v korunach, za kterou bych tu masarku, jak kamere prezdivam, dal z ruky. A to je ctyricet devet v ceskych za kameru bez filtru (s ohledem na stari kamery). Mimochodem kolik stoji nova asi kazdy vi (devadesat devet bez DPH, tj. temer sto dvacet koncova).

P.S.: zvazuji mozna v budoucnu vymenu za jinou G3ku (a to bud zase 11000 ale class1 s vylepsenym chlazenim, pripadne mozna, mozna 16200 ackoli me nenadchla - zato MMysovo snimky me "serou" :D ) nebo G4ku pristi rok, uvidime. Takze kdyz to nedopadne, tim lip pro me, protoze usetrim :D
Uživatelský avatar
Konihlav
Příspěvky: 5616
Registrován: 24. 01. 2008, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: MII G3-11000, Class 2, interni FW, moznost OAG, filtry?

#6

Příspěvek od Konihlav »

49.000,- :-) cenik
Uživatelský avatar
Konihlav
Příspěvky: 5616
Registrován: 24. 01. 2008, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: MII G3-11000, Class 2, interni FW, moznost OAG, filtry?

#7

Příspěvek od Konihlav »

PRODANO (komplet vse).
Zamčeno