projektor BenQ DLP / starsi PC

Odpovědět
Uživatelský avatar
Konihlav
Příspěvky: 5631
Registrován: 24. 01. 2008, 15:21
Kontaktovat uživatele:

projektor BenQ DLP / starsi PC

#1

Příspěvek od Konihlav »

Oznameni.

#3 Kdyby nejaky spolek (hvezdarna, astropobocka CAS...) potreboval videoprojektor, tak se mi doma vali postarsi BenQ DLP cislo si nepamatuji, v roce 2004 koupen za tusim 38tis Kc :-) jo tenkrat, to byly ceny... lampa je v pulce zivotnosti. Co si pamatuji je, ze to ma rozliseni pouze XGA (tusim ze XGA) coz je (vim urcite ze projektor umi) 1024xneco. Naposledy pouzit asi pred 2ma lety na nejaky promitani filmu (fungoval)...

#4 Pak tu mam, kdyby nekdo potreboval, o cemz pochybuji, starsi funkcni komplet PC (athlon dual core, 2GB RAM, WinXP, 300neco HDD, byly na tom 9 let winxp a pouzivano v praci na kompilaci nejakych embedded windows a scanner, jinak to k nicemu neslouzilo). Dam za to co kdo nabidne, resp. pripadne za odvoz, kdyz nebude zajem (jinak skonci v elektroodpadu). Je k tomu i LCD monitor LG flatron L1919S (4:3), nejaka klavesnice a krysa tez k dispozici...

kdyby nahodou, tak prosim zkuste kontakt pres e-mail, SZ ctu velmi zridka (obden).

diky
Pavel koni-hlava :-)
Uživatelský avatar
Konihlav
Příspěvky: 5631
Registrován: 24. 01. 2008, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: projektor BenQ DLP / starsi PC

#2

Příspěvek od Konihlav »

stale plati. (jen budu doma v CR az od 16.6.).
Uživatelský avatar
Konihlav
Příspěvky: 5631
Registrován: 24. 01. 2008, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: projektor BenQ DLP / starsi PC

#3

Příspěvek od Konihlav »

psal mi "Standa" :-) pred nejakym casem, ja zpet, jenze oba jsme e-mail nedostali... Stando, pokud to ctes, zkus SZ tady na foru nebo pres MMyse ziskej telefon na me... jak jsem psal v nedorucenem mailu, jedina moje starost je, aby si to nekdo vyzvedl u me, resp. nekde v Plzni :-)
misa13
Příspěvky: 343
Registrován: 08. 09. 2016, 21:56
Bydliště: Prestice

Re: projektor BenQ DLP / starsi PC

#4

Příspěvek od misa13 »

Ahoj.pokud se Standa neozve,mam zajem o projektor.diky
Dobson 254/1200; TV Nagler 3,5-4,8-7-9-12-22;TS APO 80/480,Riccardi 0,75x,Fornax 50
Odpovědět