Česká skupina pozorovatelů planet

Reakce na články, náměty, kritika, oslavné ódy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ansvabelov
Příspěvky: 24
Registrován: 27. 11. 2009, 13:03

Česká skupina pozorovatelů planet

#1

Příspěvek od Ansvabelov »

Hezký večer všem,

o České skupině pozorovatelů planet http://cspp.astro.cz jsem už hodně slyšel. I tady na fóru se objevují její články a pozorování členů. A protože se tady v poslední době hodně hovořilo o Marsu a o článcích o něm, nebylo by možná od věci podívat se blíže i na ty, kteří Mars pozorují.

Mně osobně přijdou ty stránky takové zvláštní. Rozhodně není moc dvojjazyčných stránek. Na druhou stranu tam ale mnoho věcí postrádám. Vzhled je také takový originální, ale přijde mi tak nějak až moc jednoduchý.

Doufám, že mě pozorovatelé planet nebudou kamenovat za to, že jsem tady rozpoutal diskusi o jejich webu. ;)

Ansvabelov
Uživatelský avatar
MaG
Příspěvky: 11379
Registrován: 06. 04. 2002, 21:22
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Česká skupina pozorovatelů planet

#2

Příspěvek od MaG »

Zajímavá sebekritika :-)

Nechal bych tomu projektu čas. Jsou lidé, co se od něj odvrátili a jsou lidé, co se do něj zapojili. Určitě je to užitečnější činnost autora webu, než jiné druhy činností, které vykonává, např. vystupování pod více identitami a podobné nejasnosti ... proto tomu fandím a doufám, že se tomu bude(š) věnovat co nejvíce.
Martin Gembec, Astronomické události
EQ6 OnStep, WO FLT98+WO AFR-IV 0.8x, Orion Optics CT8 200/900 s Paracorrem, ZWO ASI294MC Pro, Canon 6Dmod, 30Dmod
Uživatelský avatar
Ansvabelov
Příspěvky: 24
Registrován: 27. 11. 2009, 13:03

Česká skupina pozorovatelů planet

#3

Příspěvek od Ansvabelov »

Téhle odpovědi vůbec nerozumím. Jaká sebekritika? A komu je vlastně adresována tato odpověď?
Uživatelský avatar
davat
Příspěvky: 29
Registrován: 06. 03. 2010, 22:12

Česká skupina pozorovatelů planet

#4

Příspěvek od davat »

Je to zajímavé, ten web jsem do teď neznal. Možná by se mohly články zobrazit přímo na titulní stránce a taky by neškodil nějaký viditelný článek pro totální laiky - které planety můžeme vidět pouhým okem, co jsou smyčky Marsu apod. :)
Odpovědět