Astrofórum na ASTRO.CZ....

Nezávazné povídání o všem, co se týka astronomie.
Uživatelský avatar
Psion
Příspěvky: 11572
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Praha
Věk: 61
Kontaktovat uživatele:

Astrofórum na ASTRO.CZ....

#46

Příspěvek od Psion »

Algol77 napsal: No nevím, ale sekce jsou moderované již teď, v záhlaví každé je napsané jméno moderátora, takže v tom bych problém neviděl, spíš bych ho viděl v tom moderování....no a to, že bude existovat sekce, do které budou mít právo přispívat jenom vybraní je VIP a proto jsem se ptal, jakým způsobem se bude VIP vybírat....odpověď žádná.... :-[
Nevím jakou čekáš odpověď, protože zjevně nevíš co znamená VIP - v překladu velmi důležitá osoba a to tady není žádná ;D.
Co se týká výběru v nějaké spec. sekci - to je jednoduché - autorizace prostřednictvím moderátora., nebo mazání příspěvků, které se dají nazvat plácáním, aby řeč nestála.

Co se týká moderátorů, nejsou zde stanoveny žádná pravidla příspěvků, takže moderátor nemaže jediný příspěvěk, byť já bych jich smazal za poslední týden polovinu. Takže moderátoři zde mají evidentně funkci zabránit "nejhoršímu", což je k ničemu.
Uživatelský avatar
Algol77 (Jakub Koukal)
Příspěvky: 1502
Registrován: 26. 01. 2004, 21:47
Bydliště: Kroměříž
Věk: 47
Kontaktovat uživatele:

Astrofórum na ASTRO.CZ....

#47

Příspěvek od Algol77 (Jakub Koukal) »

Uznávám, že zrovna VIP není nejvhodnější přirovnání, ale žádné lepší mi nepřišlo na mysl a do klávesnice....stejně to bude takové High Society Astrofóra...co se týče toho moderování, protože žádná pravidla stanovená nejsou, tak právě může smazat administrátor co chce, protože stejně stanovit, který příspěvek je možné smazat a který ne je také dost těžké (s vyjímkou vulgarismů)...a to, že někdo napíše, že měl v noci maxima Leonid jasno a viděl pěkný kousky ještě není důvod to mazat....třeba by bylo dobrý, kdyby fórum fungovalo např. ve významných dnech (mimořádné úkazy) jako online zdroj počasí a možností, je samozřejmé, že by na to měla být speciální sekce nebo chat....ale to už je otázkou tvůrce fóra.... ;D
Vybavení: Newton 240/1200+refraktor 110/1600 na paralaktice z dob krále klacka, Dobson 200/1200, 1 x Watec 902H2 Ultimate, 1 x VE 6047, 7 x KPF 131 HR...a spacáky s terénní plechovkou Peugeot 405
shodam
Příspěvky: 485
Registrován: 30. 07. 2016, 19:59
Kontaktovat uživatele:

Astrofórum na ASTRO.CZ....

#48

Příspěvek od shodam »

Vážení přátelé,

končím pro tuto chvíli veškeré diskuze o astrofóru, jeho přednostech, chybách a jeho budoucnosti. Zároveň uzavírám i diskuzi o všech "nových fórech", chatech, konferencích apod. a hlásím tímto návrat k astronomii !!!

Toto není cenzura ani odmítnutí vašich názorů, kterých si samozřejmě nesmírně vážím, ale opatření v zájmu tohoto fóra. Každý, kdo má nějaký konkrétní nápad, jak to tu vylepšit, má i nadále možnost ho zde prezentovat, případně se může obrátit na mě či některého z moderátorů. Další nekonečné hádání o ničem ale tímto končí. Pokud někdo pociťuje, že mu diskuze ve formě fóra naprosto nevyhovuje, má samozřejmě možnost to tu opustit a pokračovat podle svého. Já bych byl nicméně velmi rád, kdyby se většina kritiky z posledních týdnů spíše přetavila do vylepšení našeho společného astrofóra, abychom s ním byli všichni spokojení.

shodam
Odpovědět