Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

Nezávazné povídání o všem, co se týka astronomie.
Odpovědět
zuzi
Příspěvky: 678
Registrován: 21. 03. 2017, 08:14
Bydliště: Zdemyslice
Věk: 39

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#121

Příspěvek od zuzi »

Možná to sem nepatří a asi z webu už některé věci jsou pryč, ale tohle je proste síla http://www.atc-astro.cz/Canon/test/
Uživatelský avatar
MMys
Příspěvky: 17622
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Běleč nad Orlicí
Věk: 50
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#122

Příspěvek od MMys »

Co to kurňa je :-) ? O tom ani nevím :?: To je pro mě novinka. Tehdá jsem panu Holubcovi dělat porovnání jeho CCF5, MPCC a ještě myslím Paracorru. Ani nevím, kdy to porovnání z webu zmizelo a objevilo se tam místo toho tohle.

Ale Karell na Blacklistu není, nikdy s ním pokud vím neměl co do činění, takže ten jeho postup nechápu.

Pro "služebně mladší" na AF, kdyby si chtěli udělat obrázek, s kým mají tu čest a proč jsem se dostal na blacklist, tak zde je pohled z druhé strany:
http://hvbo.cz/foto_astronomy_cz/ATC.htm

Myslel jsem si, že je to už dávno uzavřená historie, ale ono se zdá, že to pokračuje. Holubec zřejmě bytostně nesnáší celé AF, a Karell to teď odnesl za to, že je moderátor ? Jiný důvod mě nenapadá.
http://hvbo.cz/foto_astronomy_cz, http://hvbo.cz, e-mail: martin(*)myslivec(a)volny(*)cz, Dobson 400mm, N400/1600, Refraktor Borg 77ED, Montáž EQ6, Hvězdárna s montáží vlastní výroby, kamery MII C3-61000, ZWO ASI 1600MM
Uživatelský avatar
Bill
Příspěvky: 4758
Registrován: 11. 01. 2007, 19:54
Bydliště: Uničov

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#123

Příspěvek od Bill »

zuzi píše:Možná to sem nepatří a asi z webu už některé věci jsou pryč, ale tohle je proste síla http://www.atc-astro.cz/Canon/test/
U toho odkazu je "poslední aktualizace 5. 10. 2007". Já bych to už asi nerozviřoval.

Aktuální web je http://www.atc-astro.eu/eshop/
M:736 750 113
Uživatelský avatar
MMys
Příspěvky: 17622
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Běleč nad Orlicí
Věk: 50
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#124

Příspěvek od MMys »

No já už tam taky hodně dlouho nebyl, nemám důvod se k tomu vracet, ale tenhle kus textu je pro mě fakt novinka.
A když už se tu zase po letech objevují takovéhle texty, kde vypadám jak grázl největší, tak prostě musím reagovat, protože se to týká přímo mne.

Sice bych to nejradši celé jako moderátor smazal, ale jelikož se to týká i mne, tak to pak může vypadat, jako to přísloví o potrefené huse ;)

Karlův příspěvek pochopitelně mazat nebudu, ten sem patří, a vypovídá cosi o té fimrmě.
http://hvbo.cz/foto_astronomy_cz, http://hvbo.cz, e-mail: martin(*)myslivec(a)volny(*)cz, Dobson 400mm, N400/1600, Refraktor Borg 77ED, Montáž EQ6, Hvězdárna s montáží vlastní výroby, kamery MII C3-61000, ZWO ASI 1600MM
Uživatelský avatar
Karell
Příspěvky: 5574
Registrován: 24. 04. 2009, 09:58
Bydliště: Brána do Krkokonoš
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#125

Příspěvek od Karell »

Jestli bylo důvodem pouze to, že moderuji astrofórum, měl by dotyčný pán vyhledat odbornou pomoc.
jentzek
Příspěvky: 50
Registrován: 08. 01. 2017, 14:35
Bydliště: Velký Týnec

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#126

Příspěvek od jentzek »

stawq píše:Nakupoval jsem zde několikrát (4-5x), vždy byla komunikace obchodu i zaslání zboží perfektní (včetně vracení nevyhovujícího zboží).
Má osobní zkušenost je naprosto stejná, ten člověk je tak trochu podivín, ale s takovou vstřícností a vřelostí jsem se dlouho nesetkal.
CPC-1100, SW ED 120/900 na CG-5 cestovní, 15x70 Bino z ruky
Uživatelský avatar
Psion
Příspěvky: 11502
Registrován: 02. 01. 2001, 05:03
Bydliště: Praha
Věk: 61
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#127

Příspěvek od Psion »

Vřelost a vstřícnost z jeho psaného textu na řadě zde uváděných stránek přímo čiší, to opravdu ano....
Uživatelský avatar
LaH
Příspěvky: 434
Registrován: 20. 09. 2012, 08:38
Bydliště: Malé Kyšice

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#128

Příspěvek od LaH »

jentzek píše:
stawq píše:Nakupoval jsem zde několikrát (4-5x), vždy byla komunikace obchodu i zaslání zboží perfektní (včetně vracení nevyhovujícího zboží).
Má osobní zkušenost je naprosto stejná, ten člověk je tak trochu podivín, ale s takovou vstřícností a vřelostí jsem se dlouho nesetkal.
Nakupoval jsem, nedodržoval jsem pravidla, komunikace častá, domluva platila, dodávka až na opravdové drobnosti jdoucí mimo něj byla OK. Byl jsem spokojen.
Četl jsem už dříve jeho "úlety", hrozné. Je škoda, že takový odborník a z mé jediné zkušenosti i dobrý obchodník (v pozitivním smyslu) musí z mně neznámých důvodů páchat takové maniakální věci. A mohl to teoreticky třeba být i druhý pan Zahajský pro Moravu. A Slezsko. A, bohužel, očividně není.
SW 450P (Vobluda), Poncetka, přestavěný Meade LB 12'' (Dřevák) ve SplitRingu (Hvězdostroj), G3-16200, C1-3000, ED100 na SkyTee II, Panoptic 24, Ethos 13, Nagler Zoom 3-6mm, TV Barlow 2x+3x, Meostar B1 10x42 HD
Uživatelský avatar
Bill
Příspěvky: 4758
Registrován: 11. 01. 2007, 19:54
Bydliště: Uničov

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#129

Příspěvek od Bill »

LaH píše:A mohl to teoreticky třeba být i druhý pan Zahajský pro Moravu. A Slezsko. A, bohužel, očividně není.
Záhajský je jenom obchodník. ATC je obchodník a výrobce. Není problém se domluvit na nějak nestandardním řešení - vyrobit redukce na míru, něco opravit/upravit ap.
Na rozdíl od Supry alespoň komunikuje emailem (při dodržení určitých pravidel...), má levnější poštovné...

Prostě každý obchodník má klady a zápory - nemá smysl oživovat staré spory.
M:736 750 113
Uživatelský avatar
Homer
Příspěvky: 2845
Registrován: 23. 11. 2006, 23:09
Věk: 69

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#130

Příspěvek od Homer »

Jsem jedním z "potrefených", ale dá se to přežít :-). Neprodá jeden, prodá druhý, nelamte si s tím hlavu. Za sebe se snažím myslet na to, že čistá a vyrovnaná hlava = klidný a delší život. A kdo chce, ať si sepisuje blacklisty a do libosti že nad nimi užírá - no ne ?
Plutisimo
Příspěvky: 59
Registrován: 13. 02. 2018, 11:29
Bydliště: Třebechovice pod Orebem
Věk: 28

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#131

Příspěvek od Plutisimo »

Za sebe mohu říct - perfektní komunikace a jednání typu náš zákazník - náš pán. Navíc mnoho věcí nabízí relativně levně v porovnání s konkurencí. Rád u něho nakupuju.
Dalekohled: Sky-watcher Dobson 254/1200 flex tube Goto

"My goal is simple. It is a complete understanding of the universe, why it is as it is and why it exists at all.." - Stephen Hawking (1942 - 2018)
Uživatelský avatar
Atus
Příspěvky: 24
Registrován: 02. 12. 2014, 14:52
Bydliště: Liberec
Věk: 63

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#132

Příspěvek od Atus »

Za sebe mohu napsat : nakupoval jsem astrotechniku u p. Matouška (dalekohledy), Zahajského (Supra), Holubce (ATC) a ve všech případech jsem se setkal s profesionalitou, ochotou, vstřícností, atd. Byl jsem ve všech případech maximálně spokojen. Jsem už pár let na tomto světě a vím, že je velice jednoduché někoho pomluvit a očernit. Možná ten problém nebude jenom v kritizovaném prodejci.
Uživatelský avatar
MilAN
Příspěvky: 24262
Registrován: 17. 04. 2004, 23:56
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Věk: 75

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#133

Příspěvek od MilAN »

Naprostý souhlas.
Nějakých 25 roků nakupuji optiku u všech 3 prodejců a to k naprosté spokojenosti s přístupem i s jejich vysokou odbornou erudicí . Vysoké znalosti jak s optikou, tak i astronomií, k tomu velká praxe.
Dialog je "bohužel" věcí obou subjektů, jak který to zvládá asi není na posuzování AF, a už by vůbec nemělo být vyslovování nějakých závěru na naprosto nezúčastněných pisatelích.
lepší rada žádná než špatná
milantos(šnek)centrum(puntík) cz
Uživatelský avatar
Karell
Příspěvky: 5574
Registrován: 24. 04. 2009, 09:58
Bydliště: Brána do Krkokonoš
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#134

Příspěvek od Karell »

Jestli chcete tajemně naznačovat, že jsem nějakým způsobem na vině, tak si takové závěry odpusťte. Je i dohledatelné, že jsem i já tady smazal část diskuse, ve které se pan Matoušek nemohl bránit a byla příliš jeho osobu dehonestující. Jinak jsem s ním neměl nikdy nic společného až do popsané zkušenosti. A pokud si myslíte, že je to obvyklý přístup ke kupujícímu tak vězte, že ani náhodou. A kupoval jsem jak u pana Matouška, tak nejčastěji u pana Zahajského. A kdybych měl tu možnost, opět nakoupím u nich. Ti ale uvedené zboží v nabídce neměli a proto jsem chtěl nakoupit u pana Holubce. A zbytek jsem už popsal. Kupuji i daleko jiné věci než jen astrotechniku. Takže mám dost a dost srovnání toho, jak se k zákazníkovi přistupuje. A za celou dobu jsem se s ničím podobným nesetkal. Přesto i vám přeji, abyste na takový přístup na internetu nenarazili.
Uživatelský avatar
Atus
Příspěvky: 24
Registrován: 02. 12. 2014, 14:52
Bydliště: Liberec
Věk: 63

Re: Jaromír Holubec - ATC Astro Telescope ZKUŠENOST!

#135

Příspěvek od Atus »

Nikdo nic nenaznačuje. Předpokládám, že toto fórum není o naznačování. Já jsem popsal jenom své zkušenosti. S tím, ať si každý naloží, jak chce. Kdo bude chtít hledat naznačování, nebo konspiraci, tak určitě něco najde. A kdyby ne, tak si něco vymyslí. Já bych to už neřešil.
Odpovědět