Jirka V.

Komentáře a hodnocení k uskutečněným obchodům. POZOR!!! - Přispívat mohou pouze prodávající a kupující !!
Odpovědět
EonS
Příspěvky: 3
Registrován: 23. 02. 2019, 14:42
Bydliště: Praha
Věk: 34

Jirka V.

#1

Příspěvek od EonS »

Ad: SW Dobson FlexTube 200/1200 + okuláry

Hodnocení: Naprosto nedoporučuji k obchodu, prodávající se mi nezdá být důvěryhodný, komunikace se odehrává ve lži.

Story: Ozval jsem se prodávajícímu v SZ, s tím, že mám o dalekohled zájem a že bych se ho rád doptal na stav optiky a požádal o několik fotek. Odpověděl rychle, s tím, že foto dodá další den. Další den večer přišla od prodávajícího tato zpráva: "Ahoj,omlouvam se...vubec jsem dnes nestihal.Ted uz jsem zase v praci,ale zitra a ve ctvrtek mam volno,tak to nafotim.", aby vzápětí - o hodinu a kus později - se ve vlákně objevilo, že byl dalekohled prodán někomu jinému. Prodávající se již vůbec neozval, můj dotaz, zda byl skutečně prodán, je do teď ignorován.

Nejde o to, že jsem nemohl koupit pro mě vhodný kousek, ale nemám rad lži a výmluvy, nepochybuji, že takové jednání se bude opakovat i u jiných obchodů s touto osobou.
Jirka V.
Příspěvky: 217
Registrován: 22. 05. 2016, 01:29
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Re: Jirka V.

#2

Příspěvek od Jirka V. »

Bohuzel pracuji na 12h. smeny a mam i jine povinosti.Ze skusenosti uz nikomu nic nezamlouvam a ani nejsem zastance drzeni tomu,kdo se ozve prvni.Nabidnul jsem to i pres fcb a behem par minut,se mi ozval zajemce,ktery mi ihned prijel hned,jak jsem prijel z prace a dalekohled si odvezl...takze asi tak.
OpenAstroTracker,SW Evoguide 50ED + rovnač,ASI 294 mc
Jirka V.
Příspěvky: 217
Registrován: 22. 05. 2016, 01:29
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Re: Jirka V.

#3

Příspěvek od Jirka V. »

Uz jsem tu koupil a prodal par veci a vzdy bez problemu z me strany! biker.fm jsem posilal i hodne penez dopredu na nakup refracku z polskych stranek atd atd...
OpenAstroTracker,SW Evoguide 50ED + rovnač,ASI 294 mc
Odpovědět