Zdenek Rehor

Komentáře a hodnocení k uskutečněným obchodům. POZOR!!! - Přispívat mohou pouze prodávající a kupující !!
Odpovědět
zbignieww
Příspěvky: 1993
Registrován: 23. 02. 2007, 18:54
Bydliště: Ostrava
Věk: 81

Zdenek Rehor

#1

Příspěvek od zbignieww »

Dovolim si par vet ohledne p. Zdenka . Vse zacalo tim, ze ovladac na cg5gt na displeji ukazoval mi obcas a nepravidelne v case pracy montazu "No response 16 " , nebo " No response 17 " . Nenahraditelny v ruznych vecech :) p. Honza Zahajsky nasmeroval mne na p. Zdenka Rehore.
Po popsani problemu a dochodnuti terminu, montaz v originalnim baleni odeslal jsem p. Zdenkovi. . Montaz uz budu v Po, nebo Ut mit doma.

Dovolim si prepsat vynatky se zpravy o celkovem stavu montazi - ve zkracene verzi :

- mechanika byla vycistena a serizena s promazanim ( hlavni prevody grafitovou a jemne prevody litiovou vazelinou )

- opraven enkoder na 1 motorku

- zjisten problem v komunikaci mezi rukou a zakladni deskou - vymenen komunikacni cip z jine nefunkcni rucky.
Z ohledem na to, ze Vase rucka byla verze 3.x ( neumoznovala update novych verzi firmwaru ) , dovolil jsem si provest soucastne jeji upgrade
na verzi 4 ( vymena 2 pameti a nahrani firmwaru primo pres programator do cipu. Od teto chvile je tedy mozne nahravat FW jak do rucky, tak
do zakladni desky montaze primo z PC . Z cele "operace" jsem nauctoval jen cenu soucastek bez prace

- nahrana nova verze FW do desky i rucky.

- vymenen vypinaci switch na montazi

- na objednane servisni prace a soucastky pro upgrade rucky jsem dal slevu.

Sice je to vlakno o hodnoceni usera nabizijiceho prodej astro - ale toho druhu cinnost taky je to urcity druh prodeje : dovednosti, ochoty, uprimnosti, rekl bych dobrosrdecnosti. To se tak casto nestava a vubec velmi zridka u mojich Rodaku Polaku. Bohuzel, aspon ja to tak vidim v kontaktech z Astrokrakem v Krakowie zvlast !
TAK ODEMNE VELKA POKLONA PANU ZDENKOVI REHOROVI . JESTE JEDNOU DIK ZA ODVEDENOU PRACI !!!
Cassegrain GSO 6", TS APO 102/f.7 na FPl 53, Spektiv 80/430, EQM-35 GoTo, AZ5,
AZ3-R Pronto, bino MaxBright II, Sky Master, PRO 15x70, Canon EOS 650 mod
http://www.zam.fme.vutbr.cz/~druck/Eclipse/index.htm
Uživatelský avatar
LiborChovanec
Příspěvky: 99
Registrován: 06. 11. 2016, 03:11
Věk: 57

Re: Zdenek Rehor

#2

Příspěvek od LiborChovanec »

Mohu také potvrdit ochotný spravil co jsem zbabral , můj přístroj byl v záruce takže zdarma. Je to člověk který tomu rozumí.
Sky Watcher dobson goto flex tube 300/1200. Daystar Solar Scout 60, Sky watcher GTI mont, Mak 127/1900,
Hyperion Mark 3 zoom, Baader ortho 10mm,6mm. ,GSO 32mm 2,"Hyperion 10, 25mm.
Bresser Full HD cam .Zwo asi 462 .
Odpovědět