Vážení uživatelé,
vítáme vás zpět na obnoveném Astronomickém diskuzním fóru běžícím již na novém moderním systému phpBB!
Věříme, že budete s novou podobou a funkčností AF spokojeni, ale přesto vás žádáme o shovívavost vůči případným problémů, které se mohou v začátcích vyskytnout. S vaší podporou uděláme vše, abychom je vyřešili co nejdříve a ke všeobecné spokojenosti. Zároveň vás prosíme, abyste omluvili současnou vizuální podobu fóra - v první fázi jsme se soustředili hlavně na technickou stránku přechodu na nový systém a otázka vzhledu přijde na řadu později.
Budeme velmi rádi za veškeré vaše připomínky, podněty, návrhy, ale i případnou kritiku. Směřujte ji prosím do příslušné sekce tohoto fóra.
Tým AF

P.S.: Soukromé zprávy nebyly na nový systém převedeny. Najdete je na "starém fóru" na adrese old.astro-forum.cz
P.S.2: Přístupová heslo k novému fóru byla všem uživatelům rozeslána emailem. Pokud ho někdo nedostal, zkontrolujte si prosím, zda správa nespadla do spamu nebo použijte funkci zapomenuté heslo. Nepomůže-li ani to, obraťte se na administrátora AF.

Právě je ned 25. zář 2016 15:57:16

 • Témata
  Příspěvky
  Poslední příspěvek
 • Témata
  Příspěvky
  Poslední příspěvek
 • Témata
  Příspěvky
  Poslední příspěvek

Přihlásit se  •  Registrovat

Kdo je online

Ve fóru je celkem 31 uživatelů :: 7 registrovaných, 1 skrytý a 23 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 166 uživatelů dne ned 25. zář 2016 15:47:49

Registrovaní uživatelé: 323K13L, AntonPike, Bing [Bot], Google [Bot], MayJ, MSNbot Media, Yahoo [Bot]
Legenda: Administrátoři, Globální moderátoři

Statistiky

Celkem příspěvků 335018 • Celkem témat 19608 • Celkem zaregistrovaných uživatelů 5241 • Nejnovějším uživatelem je pajalena